Geplaatst op: 22-03-2024
Auteur: Marc Gerlings

Leer over transities in toerisme van Peter de Wilde

Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 18 april 2024 in Vlissingen

Leer over transities in toerisme van Peter de Wilde
Peter de Wilde is key-note spreker bij Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 2024. Foto: Toerisme Vlaanderen.
Peter de Wilde was vorig jaar al in het vizier als key-note voor Trendcongres Toerisme en Vrijetijd. Dit jaar in Vlissingen op 18 april is hij erbij. Een topspreker die je niet wilt missen.

Met Toerisme Vlaanderen zette Peter de duurzame visie op voor 'samen naar morgen'. Dat zette ook de Nederlandse toeristische sector aan het denken, hoe je omgaat met veranderingen in toerisme. Peter zal zeker ingaan op het punt dat duurzaam toerisme van invloed is op zakelijk succes in de toekomst.

Hij is ook een bruggenbouwer. Veel kun je van hem leren over opmerkelijke samenwerkingen en de kracht van de Europese blik op toerisme. Peter heeft een grote voorliefde voor erfgoed. Dat past ook bij zijn visie op destinatiemanagement. Nieuwsgierig naar zijn key-note presentatie? Wij wel. Kom ook naar het Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 2024 op 18 april in Vlissingen.

Wie is Peter de Wilde?

Peter de Wilde (1969) is CEO van Onroerend Erfgoed (sinds 2022) en waarnemend CEO van Toerisme Vlaanderen (sinds 2009). Daarvoor doceerde hij Franse letterkunde en was kabinetschef cultuur en toerisme in Antwerpen. Peter was de drijvende kracht achter de innovatieve toekomstvisie toerisme ‘Reizen naar morgen’. Hij is de voorzitter van Davidsfonds, was voormalig president van de European Travel Commission (ETC) en is de President van NECSTouR, het Netwerk van Europese regio’s voor duurzaam en competitief toerisme.

Zet jouw transitie in - Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 2024. Met partners kom je verder. Het Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 2024 – Transitie in toerisme wordt mogelijk gemaakt door Breda University of Applied Sciences, Hogeschool Inholland, Hogeschool Saxion, NHL Stenden, HZ University of Applied Sciences, en mediapartner NRIT. Ondersteunende partners zijn Destinatie Nederland, ANVR en Reiswerk.
Trefwoorden: trendcongres, toerisme, Vlissingen, Peter de Wilde, Toerisme Vlaanderen

CELTH





||| Nieuws |||

21/03/25
Exclusief voor leden
Jaarbeurs verlengt contracten frisdrank en horeca
Koninklijke Jaarbeurs en Coca-Cola Europacific Partners (CCEP) verlengen en versterken hun samenwerking voor de komende jaren.
13/03/25
Kröller-Müller viert 80 jaar vrijheid met wandelingen en open schuilkelder
Van 29 april tot en met 5 mei 2025 herdenkt het Kröller-Müller Museum 80 jaar vrijheid. De schuilkelder is opengesteld voor publiek, er zijn minicolleges in het museum en vrijheidswandelingen in de beeldentuin.
10/03/25
Madurodam opent deze zomer ‘De Windjager’: een nieuwe indoor attractie die draait om wind 
Madurodam, opent deze zomer een nieuwe attractie ‘De Windjager’. In de nieuwe overdekte dark ride stappen bezoekers voor het eerst in een rijdend voertuig en kunnen ze op een verrassende manier beleven hoe Nederland al eeuwen de kracht van de wind weet te benutten.
05/03/25
EK indoor atletiek biedt tribune voor fans met visuele beperking
Tijdens de kampioenschappen wordt op zowel zaterdag- als zondagochtend voor het eerst een speciale tribune ingericht voor mensen met een visuele beperking.
04/03/25
Boot Holland 11 - 15 maart 2026
Boot Holland 2025 werd een maand geleden vroegtijdig afgeblazen. Nu zijn de data bekend voor dit evenement in 2026.
03/03/25
Artikelen Capita Selecta uit Trendrapport online
Alle artikelen in het hoofdstuk Capita Selecta van het nieuwste Trendrapport staan online. Mede dankzij partners CELTH en NBTC vrij toegankelijk.
03/03/25
Exclusief voor leden
NAVO-top: Varend Corso gaat niet door
Het bestuur van Varend Corso Westland heeft het weloverwogen en moeilijke besluit moeten nemen dat het evenement dit jaar niet door kan gaan. De NAVO-top zit dit typische Hollandse evenement dwars.
28/02/25
Rode Kruis: was je handen tijdens carnaval
Net als afgelopen jaar zijn ruim 800 vrijwilligers van het Rode Kruis op talloze locaties in het land aanwezig om de optochten en carnavalsfeesten te ondersteunen, zowel beneden als boven de rivieren. Dit jaar benadrukt de hulporganisatie: vier feest, maar let op hygiëne, vanwege de vele griepgevallen.

||| Agenda |||

05/04/25
05/04/25 t/m 05-04-25: Impact Fair
Impact Fair rolt op zaterdag 5 april de groene loper uit voor iedereen die zijn of haar steentje op ...
05/05/25 t/m 11-05-25
05/05/25 t/m 11-05-25: The Greater Bay Area Leisure Tour
Het Nederlandse J2Leisure organiseert samen met haar Chinese partner Glopen van 5 tot en met 11 mei ...