Geplaatst op: 18-01-2024
Auteur: Marc Gerlings

Esther Vergeer geeft inspirerende sessie bij Recreatie Next Level

Esther Vergeer geeft inspirerende sessie bij Recreatie Next Level

Zevenvoudig paralympisch kampioen Esther Vergeer en trendwatcher Goof Lukken zijn twee van de vele sprekers die deel uitmaken van het omvangrijke programma van Recreatie Next Level, het nieuwe tweedaagse kennis- en netwerkevent voor recreatieondernemers met ambitie op 24 en 25 januari in Evenementenhal Gorinchem.


Recreatie Next Level is onderdeel van de jaarlijkse Recreatie Vakbeurs. De eerste editie focust zich op de segmenten Digitalisering en Marketing, Recreatietechniek en Dienstverlening. Voor bezoekers is Recreatie Next Level gratis toegankelijk, je moet je wel registreren. Een hoogtepunt van het programma van Recreatie Next Level is de inspirerende lezing van Esther Vergeer, meervoudig paralympisch kampioen rolstoeltennis op donderdag 25 januari om 11.30 uur. Vergeer heeft niet alleen ongeëvenaard succes behaald in de rolstoeltenniswereld, ze is ook een inspirerend figuur voor iedereen die geïnteresseerd is in thema’s als doorzettingsvermogen, het overwinnen van tegenslagen en het bereiken van topprestaties.


Krachtige mindset

Tijdens haar lezing deelt Vergeer haar persoonlijke ervaringen en inzichten, waarbij ze de nadruk legt op de kracht van de juiste mindset, vastberadenheid en strategie om ogenschijnlijk onmogelijke doelen te bereiken. Haar lezingen zijn een ware bron van inspiratie en bieden waardevolle lessen die direct toepasbaar zijn in de recreatiesector. Vergeer staat ook open voor vragen van recreatieprofessionals, met name over mobiliteit op vakantieparken. Haar ervaring en expertise bieden een interessant perspectief op hoe de recreatiesector zich verder kan ontwikkelen om tegemoet te komen aan diverse behoeften.

Op de eerste dag van Recreatie Next Level geeft Goof Lukken om 11.30 uur een keynote met de nieuwste trends voor het komende seizoen. Lukken is een bekende trendwatcher in de recreatiebranche. Het programma op Recreatie Next Level bestaat verder uit een lezing energiemonitoring op recreatiebedrijven, toegankelijkheid in recreatie voor mensen met een beperking, waar is het avontuur en hoe automatisering kan helpen in tijden van arbeidskrapte. Ook kunnen bezoekers op beide dagen een workshop smartphonefotografie en slim gebruik maken van recensies volgen. Verder zijn er op beide dagen ronde tafel sessies, op dag 1 over ‘Hoe word je het meest duurzame vakantiepark van Nederland?’ en op dag 2 over ‘Balans tussen persoonlijk contact en digitalisering’.

Trendrapport 2024: de highlights

NRIT presenteert op 25 januari, de highlights van het jaarlijkse Trendrapport. Met op het podium de drijvende kracht achter het Trendrapport, redacteur Ton Vermeulen. De presentatie vindt plaats in de 'Recreatie Studio' van 12.00 tot 12.30. Wil je daar bij zijn? Registreer je dan gratis als bezoeker en kom luisteren.


Praktische informatie

Recreatie Next Level is te bezoeken op woensdag 24 januari en donderdag 25 januari van 10.00 tot 18.00 uur in Evenementenhal Gorinchem, direct gelegen aan de A15 en op steenworpafstand van de A27 en A2. Recreatie Next Level is dé vakbeurs voor ondernemers in de recreatiesector met ambitie. Het evenement biedt een platform voor kennisdeling en netwerken, waarbij belangrijke thema's zoals digitalisering, marketing, dienstverlening en recreatietechniek centraal staan. Voor meer informatie: www.recreatie-nextlevel.nl.


Trefwoorden: Recreatie Next Level, congres, vakbeurs

CELTH



||| Nieuws |||

23/06/25
Exclusief voor leden
Rapportage Meimaand fietsmaand door RBT Heuvelrug
In mei heeft RBT Heuvelrug het thema fietsen, 'Meimaand fietsmaand', in de schijnwerpers gezet, met een uitgebreide combinatie van winacties, advertenties, artikelen, arrangementen en vernieuwde themaroutes.
23/06/25
Exclusief voor leden
Plaswijckpark mag Koninklijk Wapen voeren
Koning Willem-Alexander heeft het Recht tot het voeren van het Koninklijk Wapen met de toevoeging ‘Bij Koninklijke Beschikking Hofleverancier’ toegekend aan Stichting Plaswijckpark. Dit bekende Rotterdamse park ontvangt jaarlijks rond de 450.000 bezoekers.
20/06/25
Exclusief voor leden
Provincie Limburg schiet musea te hulp
De drie provinciale musea in Limburg krijgen hulp van de Provincie om hun stijgende kosten te kunnen betalen.
20/06/25
Nieuw VVV Bezoekerscentrum Stavoren feestelijk geopend
Op donderdag 19 juni is het vernieuwde VVV bezoekerscentrum in Stavoren officieel geopend. Het nieuwe bezoekerscentrum richt zich op interactiviteit, beleving en inspiratie. Een van de blikvangers is een grote interactieve kaart van de IJsselmeerkust, waarmee bezoekers unieke plekken in de regio kunnen ontdekken.
20/06/25
Rode Kruis: gebruik je verstand bij warme festivals
Komend weekend lopen de temperaturen in Nederland met gemak op tot boven de 30 graden. Er staan diverse grote festivals op de agenda. Daarom doet het Rode Kruis een dringende oproep: bereid je goed voor, gebruik je gezonde verstand en luister goed naar je lichaam.
20/06/25
Exclusief voor leden
Recreatief fietsen in de lift: ontspanning en gezondheid als belangrijkste drijfveren
Het recreatief fietsen in Nederland zit in de lift. Nederlanders maken jaarlijks in totaal 532 miljo...
20/06/25
Groei Nederlands toerisme in april 2025: autonome stijging én gunstige vakantiespreiding
Het Nederlandse toerisme heeft in april 2025 een duidelijke groei doorgemaakt ten opzichte van april 2024. Volgens cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) steeg het aantal gasten met 459.000 en het aantal overnachtingen met ruim 2,1 miljoen. Deze stijging is deels toe te schrijven aan autonome groei in het toerisme, maar ook aan de gunstige ligging van de meivakantie en Pasen in 2025.
19/06/25
Vrijwilligers erfgoed en natuur krijgen waardering
Onder het motto ‘Handen uit de mouwen!’ werd zaterdag in vestingstad Hellevoetsluis de Provinciale Vrijwilligersdag 2025 feestelijk geopend door gedeputeerden Anne Koning en Meindert Stolk. De jaarlijkse bijeenkomst zette de duizenden vrijwilligers in het erfgoed en groen van Zuid-Holland in het zonnetje.

||| Agenda |||

24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...
27/06/25
27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...
27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...