Airbnb switcht van locaties naar categorieën wereld
Rosa Dinnissen: “Nu willen we juist het connecten met de locals weer gaan benadrukken”
Airbnb heeft de categorie ‘Historische Woningen’ in Nederland gelanceerd. Op de foto ‘De Swarte Prinsch’, een authentieke poldermolen midden in het natuurgebied ‘de Groene Ster’ in Tietjerk onder de rook van Leeuwarden.
Airbnb introduceerde in mei van dit jaar een groot aantal updates. Een van de belangrijkste daarvan is dat locaties hebben plaatsgemaakt voor categorieën. Rosa Dinnissen legt uit waarom: "Door te werken met categorieën kun je mensen naar nieuwe plekken brengen. Omdat ze niet meer op zoek zijn naar een specifieke plek, maar naar een specifieke ervaring.”
Rosa Dinnissen, hoofd beleid voor Nederland en Scandinavië bij Airbnb, woont nu in Amsterdam, maar groeide op in de heuvels bij Nijmegen in het gebied dat door s...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: horeca, hotels, particuliere accommodaties
|
|
05/10/26
Hoe maak je het dierenleven dat zich klein aan je voeten afspeelt zochtbaar? Maak het gigantisch groot. Hortus botanicus Leiden laat voor een tentoonstelling 12 fors uitvertgrootte insecten zien.
|
02/10/26
Het schip de Batavia is vandaag succesvol aan land gebracht in Lelystad. Het circa 650 ton zware en ruim 56 meter lange schip is vanmorgen vanaf een ponton in het water naar zijn nieuwe plek naast Museum Batavialand gereden.
|
02/10/26
Touroperator Corendon breidt het aanbod naar eiland Curaçao uit met padelreizen. Samen met Padel Pirates combineert de reisorganisatie vlucht en hotelverblijf met trainingen en wedstrijden op de padelbanen van Padel X, de meest vooraanstaande padelclub op het eiland.
|
02/10/26
Avonturenpark Hellendoorn start zaterdag 3 oktober met de nieuwe editie van Heksendoorn, het jaarlijkse Halloween-evenement voor gezinnen met jonge kinderen.
|
02/10/26
Vanaf maandag 5 oktober kan iedereen weer de trein nemen tussen Groningen en het Duitse Leer. Op 1 oktober is met een feestelijke eerste treinrit van Groningen naar Weener gevierd dat er na tien jaar weer een trein rijdt tussen Noord-Nederland en Noord-Duitsland.
|
02/10/26
Recreatie Vakbeurs bereikt een nieuwe mijlpaal. De editie van 17, 18 en 19 november 2026 in Evenementenhal Hardenberg is volledig volgeboekt en verwelkomt een recordaantal van meer dan 375 exposanten.
|
02/10/26
Met het voorstel voor een Zelfstandigenwet probeert het kabinet een einde te maken aan de aanhoudende onzekerheid rond zzp'ers en schijnzelfstandigheid. Het is nog maar de vraag of het duidelijkheid biedt.
|
02/10/26
Hoe kunnen fietsroutes veilig zijn en bijdragen aan gezondheid en welbevinden? Met die vraag start e...
|
|
06/10/26 t/m 10-10-26
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
|
07/10/26 t/m 08-10-26
Hoe zorgen we ervoor dat toerisme niet alleen bezoekers trekt, maar ook waarde toevoegt aan de stad ...
|
21/10/26 t/m 23-10-26
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...
|
27/10/26
Heb jij ooit meegedaan als student aan de Travel Challenge? Op 27 oktober 2026 brengt organisator va...
|
02/11/26
Are you looking to connect with international buyers and grow your business?Become a member of ETOA ...
|
|