Geplaatst op: 18-12-2023
Auteur: Marc Gerlings

The Rif at Mangrove Beach geopend

The Rif at Mangrove Beach geopend
Openingshandeling The Rif at Mangrove Beach. Foto: Corendon.

Corendon vierde afgelopen zondag, 17 december, een spetterend openingsfeest ter ere van het nieuwste hotel op Curaçao: The Rif at Mangrove Beach.

 

Het exclusieve feest, bijgewoond door bekende Curaçaose persoonlijkheden zoals Gilmar Pisas, (de minister-president van Curaçao), Ruisandro Cijntje (de minister voor Economische Ontwikkeling van Curaçao) en verschillende parlementsleden, markeerde de voltooiing van de eerste twee verdiepingen en alle faciliteiten, inclusief drie verfijnde à la carte restaurants. Van de Hilton Hotels was Pablo Maturana (VP Development South America & The Caribbean) bij deze mijlpaal aanwezig. De genodigden kregen alvast een voorproefje van de luxe die gasten van het hotel te wachten staat.

 

Swim-up kamers

The Rif at Mangrove Beach belooft een vakantie onder de Caribische zon in pure luxe. Het hotel wordt aan drie zijden omringd door een lagune- en parkgebied met mangrovebossen. Willemstad ligt om de hoek. Voor de deur lonkt een heerlijk privéstrand met een replica van de bekende Pontjesbrug en het mooiste koraalrif van het eiland. Van ruime Deluxe kamers met uitzicht op weelderige tuinen tot swim-up kamers met directe toegang tot het zwembad, biedt het hotel een scala aan accommodaties. De gasten van het hotel genieten van een verblijf op basis van Ultra All Inclusive, met de keuze uit verschillende bars zoals een poolbar en Coffeeshop en maar liefst drie à-la-carterestaurants. Van Mexicaanse tot Turkse specialiteiten en verrassende gerechten bij de Harbor Bistro. Zelfs de roomservice is onderdeel van het All Inclusive concept. Daarnaast staan ook alle faciliteiten van het naastgelegen Corendon Mangrove Beach Resort tot de beschikking.

 

Het design van het hotel is geïnspireerd op het koraalrif en is terug te vinden in de exotische aankleding en inrichting van de verschillende openbare ruimtes en de hotelkamers. Net zoals koraalriffen talloze soorten koesteren, is dit hotel ontworpen om tegemoet te komen aan de unieke voorkeuren en wensen van elke gast.

 

Atilay Uslu, oprichter van Corendon, in de openingstoespraak. "Ik ben trots op de bijdrage die wij als Corendon aan de bevolking en de economie op het eiland mogen leveren. Wij zijn nog lang niet klaar. Corendon is er om te blijven."

Gezinnen kunnen verblijven in speciale familiekamers, waarbij twee kamers naast elkaar worden gereserveerd voor maximale privacy. Het hotel biedt niet alleen luxe accommodaties maar ook een aquapark in het naastgelegen Corendon Mangrove Beach Resort, met zwembaden en glijbanen, waaronder de beruchte King Cobra, de enige glijbaan in zijn soort in het Caribisch gebied. Perfect voor een spetterende gezinsvakantie.

 

Corendon heeft de afgelopen vijf jaar bijna €200 miljoen geïnvesteerd in eigen hotels op het eiland, waaronder het vijfsterren Corendon Mangrove Beach Resort, het viersterren Livingstone Jan Thiel Resort en het Ritz hotel. Met de toevoeging van The Rif at Mangrove Beach aan het portfolio is het van groot belang dat er voldoende vluchten zijn op de route Curaçao-Amsterdam. Corendon zorgt sinds november met de inzet van directe vluchten voor een capaciteitsstijging van 30% op deze vluchtroute, wat niet alleen cruciaal is voor toerisme, maar ook voor werkgelegenheid op het eiland, meent de touroperator.

Trefwoorden: touroperator, hotel, resort, Curacao, Uslu

CELTH



||| Nieuws |||

07/05/26
Documentaire AI toepassen in toerisme
Ruurt van der Wel directeur Eilandmarketing Schouwen-Duivenland werkte mee aan de documentaire van Provincie Zeeland over de rol van AI in de toeristische sector. Bekijk de aflevering hieronder en ontdek in minder dan 10 minuten welke kansen AI biedt voor de sector.
07/05/26
Exclusief voor leden
Fusie in reissoftware
TravelSpirit en 1TIS, beide aanbieders van enterprise resource planning (ERP)-software voor de reisbranche, zijn gefuseerd. Als onderdeel van de fusie heeft investeerder Vortex Capital Partners een meerderheidsbelang verworven om de verdere groei van de organisatie te faciliteren.
07/05/26
Exclusief voor leden
Titanic beleving in Jaarbeurs
De Jaarbeurs staat vanaf 12 juni volledig in het teken van de Titanic. Met de opening van de expositie ‘Titanic: An Immersive Voyage’ komt het iconische schip op een moderne manier tot leven.
07/05/26
Exclusief voor leden
Groningen zet volgende stap met Lelylijn
Een van de grote wensen van de drie noordelijke provincies is de spoorverbinding Lelylijn. Politiek Den Haag schuift de investering naar de toekomst maar provincie Groningen zet al een volgende stap.
07/05/26
Exclusief voor leden
Analyse meivakantie: daling boekingen bij vakantieparken
Het aantal boekingen bij Nederlandse vakantieparken daalde in de meivakantieperiode van 2026 met 26% ten opzichte van 2024. Achter die daling ziet BungalowSpecials drie duidelijke verschuivingen.
06/05/26
Exclusief voor leden
Kleiner deel vakantiegeld gaat naar vakantie
Nederlanders gebruiken hun vakantiegeld dit jaar anders dan vorig jaar, meldt platform VakantieDiscounter. Nibud heeft nog geen cijfers over het gebruik van het vakantiegeld in 2026.
06/05/26
20.000 bomen bij elkaar dansen
In vijf jaar tijd hebben ticketplatform Weeztix en Trees for All samen met festivalgangers 20.000 nieuwe bomen geplant. Bezoekers konden bij aankoop van hun ticket een donatie doen voor meer bomen en bossen wereldwijd.
05/05/26
Algemeen bestuur en dagelijks bestuur Destinatie Nederland gepresenteerd
Tijdens de recente directiebijeenkomst is de samenstelling van het algemeen bestuur (AB) en het dagelijks bestuur (DB) van Destinatie Nederland gepresenteerd.

||| Agenda |||

19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...