Na InLeisure versterkt ook Landal positie in Oostenrijk
Door de overeenkomst krijgen de parken een dubbele naam zoals deze, Landal Clofers Rattendorf. Foto: Landal. InLeisure neemt een belang in de Oostenrijkse hotelonderneming Alpin Family. Landal GreenParks ziet ook potentie in Oostenrijk en sluit een verhuurdeal met aanbieder Clofers. Clofers is opgericht door een Nederlands echtpaar.
Landal GreenParks gaat op exclusieve basis samenwerken met de Oostenrijkse verhuurorganisatie Clofers, dat in Karinthië bijzondere vakantiebestemmingen aanbiedt. Ze vormen een goede aanvulling op het bestaande aanbod van Landal GreenParks in Oostenrijk. Luxe kleinschalige bestemmingen
Clofers is eigendom van de Nederlanders Lineke en Dennis Kerssen, die zeven jaar geleden vanuit hun passie voor wintersport een droombestemming vonden in Nassfeld, Karinthië, vlak bij de grens met Italië. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: Oostenrijk, Landal, verhuur, vakantiepark, accommodaties, toerisme
|
|
21/05/25
HISWA-RECRON-directeur Geert Dijks heeft de ‘Handreiking regeldruk in de watersport- en recreatiesector’ deze week aangeboden aan minister Beljaarts van Economische Zaken.
|
21/05/25
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
|
20/05/25
De derde editie van de Open Watersport Weken, die plaatsvonden van 5 april tot en met 18 mei in Frie...
|
12/05/25
In 2025 mogen maar liefst 202 locaties de Blauwe Vlag voeren. Vorig jaar waren het er nog 195. Het gaat om 145 jachthavens, 50 stranden en 7 binnenstranden.
|
01/04/25
In de week van 22 tot en met 28 mei 2025 vindt voor de derde keer op rij de Week van de Duurzame Waterrecreatie plaats. Tijdens deze week staan verschillende kennisonderwerpen op het gebied van duurzame waterrecreatie in de schijnwerpers.?
|
27/03/25
Watersportorganisaties HISWA-RECRON en het Koninklijk Nederlands Watersportverbond hebben succes geboekt in hun strijd tegen de gemeente Amsterdam rond het instellen van een emissieroze zone.
|
04/03/25
Boot Holland 2025 werd een maand geleden vroegtijdig afgeblazen. Nu zijn de data bekend voor dit evenement in 2026.
|
07/02/25
Vanaf 1 april 2025 wordt het centrumgebied een uitstootvrije zone voor recreatievaartuigen, meldt gemeente Amsterdam. Dit betekent dat alleen vaartuigen die varen op elektriciteit, waterstof of spierkracht zijn toegestaan. Je mag geen uitstoot meer produceren.
|
|
27/08/25
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
|
22/09/25
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
|
|