Strategische stap NH met drie hotels in Parijs
Totaal 400 kamers
NH Paris Gare de l\'Est. Foto: NH De hotelketen NH versterkt zijn positie in de metropool Parijs. De Franse hoofdstad is een geliefde bestemming voor een weekend weg, ook voor veel Nederlanders. Twee van de drie zijn klaar voor de Olympische Spelen en dat levert extra omzet op.Minor Hotels waartoe het merk NH behoort, lanceert drie NH Hotels in het eerste kwartaal van 2024. Waarbij één van deze hotels na een renovatie in 2025 wordt omgedoopt tot het chique NH Collection. Strategie: grote Europese stedenNa een zorgvuldig selectieproces heeft de huidige eigenaar van de hotels, Swiss Life Asset Managers France voor Minor Hotels gekozen om de drie hotels te beheren. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: hotel, strategie, NH, Minor, Parijs, management
|
|
18/09/26
LVM Agency, een hospitality- en recruitmentbureau uit Nederland, reageert op cijfers die het CBS in juni publiceerde. Die cijfers laten zien dat het aantal jonge oproep- en invalkrachten in Nederland opnieuw is gestegen. Volgens LVM Agency past die groei bij een structurele verschuiving in de horeca- en evenementenbranche.
|
18/09/26
Dekkers Tweewielers en Cycle Center hebben op vrijdag 11 september officieel hun nieuwe gezamenlijke vestiging op het Par’Course-terrein in Valkenburg geopend. Fietsen en toerisme is een belangrijke schakel in hun verdienmodel.
|
18/09/26
De ACM heeft op aanvraag van spoorbedrijf NS een economisch evenwichtstoets (EET) uitgevoerd voor de nieuwe treindiensten van GoVolta Exploitation B.V. Dit betreft diensten van Den Haag Centraal naar Luxemburg en Straatsburg v.v., Den Haag Centraal naar Keulen v.v. en Amsterdam Centraal naar Parijs over de hogesnelheidslijn v.v. ACM ziet geen bezwaar tegen deze verbindingen.
|
18/09/26
Het Oktoberfest is in Nederland groot maar in Duitsland een icoon onder de evenementen. Dit inspireerde Lufthansa om de crews in de vliegtuigen in traditionele outfit te steken en de lounges in stijl aan te kleden.
|
17/09/26
Veel toerisme- en recreatieondernemers weten wat er moet veranderen. Minder plastic, meer duurzame mobiliteit, een andere manier van werken met seizoenspersoneel. De strategie is vaak helder — maar de praktijk weerbarstig. Want hoe zorg je dat je medewerkers niet alleen de nieuwe koers kennen, maar er ook écht in meegaan?
|
17/09/26
Eén jaar voor de eerste editie van Camperworld Maastricht, die van 10 tot en met 12 september 2027 plaatsvindt in MECC Maastricht, kondigen Camperworld Maastricht en NKC (Nederlandse Kampeerauto Club) een strategisch partnership aan.
|
17/09/26
De sociale onderneming Women in Travel CIC heeft de winnaars bekendgemaakt van de jaarlijkse International Women in Travel and Tourism Forum (IWTTF) Awards 2026. Frank Radstake (ANVR) mocht de awards uitreiken.
|
17/09/26
Na de Open Hotel Week transformeren Amsterdamse en Rotterdamse hotels zich opnieuw tot ontmoetingsplekken voor de wijk. Zaterdag 26 september nodigen deelnemende hotels onder de naam Buurthotel bewoners uit voor een pizza workshop voor kinderen, een les kickboksen of een wildpluk wandeling.
|
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
22/09/26
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
|
27/09/26
Van 30 september tot en met 2 oktober 2026 ontvangen Royal Dutch Jaarbeurs, provincie Utrecht, gemee...
|
30/09/26
30 september – 4 oktober 2026 | UtrechtOf je nu op zoek bent naar een nieuwe camper, caravan, vouw...
|
02/10/26
Gastvrij Gelderland nodigt ondernemers, gemeenten, evenementenorganisaties en andere partners van ha...
|
|