Geplaatst op: 16-11-2023
Auteur: Marc Gerlings

Dagjournaal dag 2 Recreatie Vakbeurs 2023

Dagjournaal dag 2 Recreatie Vakbeurs 2023

Wat zijn de items in het Dagjournaal van dag twee van de Recreatie Vakbeurs op woensdag 25 november? Dat gaat van duurzame certificering Duurzaam Gastvrij tot en met een miljoeneninvestering in de samenwerking rondom boekingssite PiNCAMP.



Erik van Dijk geeft zijn commentaar op actuele ontwikkelingen bij Green Key. Daarbij heeft deze instelling ook het label Duurzaam Gastvrij. Maar waar staat het voor? Voor wie is dat jonge label bedoeld?

Gamification is op veel producten van toepassing, zeker ook bij trampolines. De jongste trend is ttrampolineparken in de buitenlucht. Door de ontwikkeling van materialen kunnen deze speelparken gebouwd worden.

Krapte op de arbeidsmarkt? Geen probleem voor deze geheel geautomatiseerde snackuitgiftepunt Lokettaria. Een oplossing die veel managers van vakantieparken zullen omarmen.

IJs is niet alleen lekker. Je kunt het ook gebruiken en inzetten om de duurzame positionering van je bedrijf te onderstrepen. En dat op een manier waarop alle gasten veel plezier aan beleven. Deze merkontwikkelaar Pepijn Segers legt het uit.

Bestelgemak is belangrijk, je helpt de gasten met de keuzes in de horeca. Bestelgemak levert voor een ondernemer nog meer op, méér omzet.

Het dagjournaal wordt afgesloten met Cornel Straver van PiNCAMP. Deze Duitse boekingssite raakt in een stroomversnelling nu ANWB zich heeft aangesloten. Hoe die samenwerking in elkaar steekt, vertelt Straver.

Trefwoorden: dagjournaal, Recreatie Vakbeurs

CELTH



||| Nieuws |||

12/06/26
Exclusief voor leden
ANWB start ploeg pechhulp in vakantielanden
Terwijl heel Nederland zich opmaakt voor een sportieve zomer, stuurt ANWB haar eigen ‘gele selectie’ van 30 wegenwachten Europa in om vakantiegangers snel en veilig te helpen.
12/06/26
"Een maximumsnelheid testen op fietspaden is begrijpelijk, maar pakt het onderliggende probleem niet aan." meldt Paul van de Coevering op het nieuws dat in de gemeente Houten op een druk fietspad de maximum snelheid van 20 km wordt onderzocht.
12/06/26
Station Baarn aantrekkelijke buitenpoort voor recreatie
Station Baarn is sinds woensdag 10 juni officieel de eerste zogeheten ‘Buitenpoort’ op de Utrechtse Heuvelrug. Je vindt er makkelijk de aansluiting op de wandelpaden.
11/06/26
Twee Michelinsterren voor Burgers' Zoo
Dierenpark in Arnhem, Koninklijke Burgers’ Zoo is door Michelin ook in 2026 bekroond met twee Michelinsterren. In de Michelin Reisgids worden sterren toegekend aan toeristische bezienswaardigheden en het Arnhemse dierenpark is de enige dierentuin in Nederland met deze hoge waardering.
11/06/26
Willem de Kok wordt directeur-bestuurder Groningen & Partners
Willem de Kok begint op 1 juli als directeur-bestuurder van Groningen & Partners. Hij volgt daarmee Elsa Weelink op, die vorige maand haar vertrek per diezelfde datum aankondigde.
11/06/26
Opening Vismigratierivier in 2027 leidt tot internationale conferentie
In 2027 staat een bijzonder moment gepland bij de Afsluitdijk: de opening van de Vismigratierivier. Het zorgt er ook voor dat de internationale Fish Passage Conference naar Nederland komt.
10/06/26
Exclusief voor leden
Provincie Noord-Holland kiest nieuwe route Duinfietspad
Gedeputeerde Staten van Noord-Holland kiest een alternatieve route voor het door duinzand bedekte fietspad op de Blijdensteinsweg, tussen Bergen aan Zee en Schoorl aan Zee.
10/06/26
Krista Samsom programmamanager Heilzame Badplaats
Half mei is Krista Samsom gestart als programmamanager Heilzame Badplaats bij Noordwijk Marketing. Met deze nieuwe rol krijgt de verdere ontwikkeling van Noordwijk als Heilzame Badplaats extra focus en slagkracht.

||| Agenda |||

10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
18/06/26
18/06/26 t/m 18-06-26: Atlasfestival 2026
Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...
23/06/26
23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
25/06/26
25/06/26 t/m 25-06-26: HR-meeting Reiswerk
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
26/06/26
26/06/26 t/m 26-06-26: Congres Vitale Vakantieparken Overijssel
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...