Geplaatst op: 10-01-2023
Auteur: Marc Gerlings

Binnensteden weer iets aantrekkelijker voor retail

Binnensteden weer iets aantrekkelijker voor retail
Outdooor winkelformule Fjällräven in Amsterdam. Foto: ADRPF

Retail is een belangrijke aantrekkingskracht voor bezoekers van steden. Citymarketeers zijn vaak op zoek naar de ideale mix van functies die past bij hun stad. Investeringsmaatschappij Syntrus Achmea Real Estate & Finance geeft een signaal af dat winkelformules weer meer kansen krijgen in een aantrekkelijke stad.

Syntrus Achmea Real Estate & Finance heeft in het laatste kwartaal van 2022 in totaal 2.800 m2 verhuurd namens het Achmea Dutch Retail Property Fund (ADRPF). De huurders zijn de winkelformules TK Maxx (Oudegracht, Utrecht), Fjällräven (Leidsestraat, Amsterdam), Score (Lijnbaan, Rotterdam), HFC (Korte Lijnbaan, Rotterdam) en Gabor (Grote Houtstraat, Haarlem).

Aan de Oudegracht in Utrecht is daarbij de winkelunit van TK Maxx (1.700 m2 BVO) volledig gerenoveerd en verduurzaamd. Lees verder >>>

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Topics:Leisure, Retail
Trefwoorden: retail, stad, centrum, binnenstad, leisure

CELTH



||| Nieuws |||

04/06/26
Bijzondere postdocbeurs naar meerstemmig erfgoed en immersie in attracties
Dr. Ilja Simons en dr. Wim Strijbosch van Breda University of Applied Sciences (BUas) ontvangen beiden een postdocbeurs van Regieorgaan SIA voor vernieuwend onderzoek naar meerstemmig erfgoed en immersie in themed entertainment.
04/06/26
Exclusief voor leden
Erfgoed van bescherming naar vertrekpunt van nieuwe plannen
De nieuwe kaarten van het project Laat Erfgoed Spreken in Overijssel geven inzicht in de ruimtelijke keuzes. Ze laten zien waar grote ruimtelijke veranderingen worden verwacht én welk cultureel erfgoed daarbij van betekenis kan zijn.
04/06/26
Zit je evenement onder de stikstofnorm?
De VVEM introduceert exclusief voor haar leden de ‘Evenementen Stikstof Tool’. Met deze handige tool is te bepalen of je evenement boven of onder de grens voor stikstofdepositie blijft.
04/06/26
Exclusief voor leden
Van Hoorne en Burgers' Zoo bedenken musical met woestijndieren
Burgers’ Zoo presenteert van zaterdag 18 juli tot en met zondag 23 augustus 2026 een kleurrijke, educatieve musical over de dieren van Burgers’ Desert. Daarmee staat de vernieuwde Desert in de spotlight.
04/06/26
Wat is het support systeem achter de leefomgeving?
In toerisme en recreatie is de leefomgeving de basis voor veel activiteiten. Maar hoe zit de support voor de leefomgeving in elkaar? Daar gaat de Internationale Architectuur Biënnale Rotterdam (IABR) naar op zoek.
03/06/26
Toegankelijk toerisme: All aboard?
Het boek ‘All Aboard: de transitie naar toegankelijk toerisme’ markeert groeiende aandacht voor inclusie binnen toeristische sector.
03/06/26
Menselijke connectie blijft de heilige graal in onze sector
Digitalisering, personeelskrapte en een nieuwe generatie op de werkvloer: de recreatiesector staat niet stil. Maar hoe bouw je in deze dynamische tijd een bedrijf waar mensen nóg graag willen werken? Het antwoord is simpel: interne gastvrijheid.
03/06/26
Merkvideo Voor mekaar van Visit Twente
In een tijd waarin samenhang en nuchtere daadkracht steeds belangrijker worden, lanceert Twente de nieuwe brandvideo ‘Voor mekaar’.

||| Agenda |||

08/06/26
08/06/26 t/m 08-06-26: Recreatieve projectontwikkelingen: masterclass voor gemeenten
Recreatieve ontwikkelingen vragen om betere afwegingen: nieuwe masterclass voor gemeenten. Onder lei...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
18/06/26
18/06/26 t/m 18-06-26: Atlasfestival 2026
Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...
23/06/26
23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...