Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 28-11-2022
Auteur: Marc Gerlings

Avonturenboerderij Molenwaard werkt samen met Keukenhof

Avonturenboerderij Molenwaard werkt samen met Keukenhof
Fien & Teun helpen de tuinmannen van Keukenhof. Foto: Keukenhof.


In Keukenhof zijn de tuinmannen druk aan het planten voor seizoen 2023: 5 van de 7 miljoen bloembollen zijn inmiddels geplant. Fien & Teun hielpen samen met een aantal kinderen de tuinmannen een handje. In het voorjaar keert het duo van Avonturenboerderij Molenwaard terug naar Keukenhof tijdens de meivakantie. 


Fien & Teun zijn al jaren een begrip in de wereld van kinder-tv en animatie. Op Avonturenboerderij Molenwaard ontdekken de twee vrolijke boerenkinderen spelenderwijs het Hollandse landleven. Op 27 november kwamen zij naar Keukenhof waar de tuinmannen hen alles vertelden over bloembollen. Daarna staken ze zelf de handen uit de mouwen en plantten ze samen met de kinderen de bloembollen in de grond.  

 

Week met Fien en Teun 

In het voorjaar keren Fien & Teun voor één week terug naar Keukenhof met allerlei leuke activiteiten, spelletjes en een mini-theatershow. Daarnaast kunnen kinderen het duo persoonlijk ontmoeten tijdens een meet-and-greet. Centraal in het park liggen de kinderboerderij, een doolhof en een speeltuin waar de kinderen kunnen klimmen en zwieren aan de kabelbaan.

Het park is in 2023 geopend van 23 maart tot en met 14 mei. Tickets zijn nu verkrijgbaar via www.keukenhof.nl

 

Trefwoorden: Keukenhof, Molenwaard, Fien, Teun

CELTH



||| Nieuws |||

21/05/25
Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
19/05/25
Wisselend beeld Gelders dagbezoek in meivakantie
In de meivakantie hebben attracties op de Veluwe, in de regio Arnhem en het Rijk van Nijmegen meer bezoek ontvangen dan een jaar eerder. Het was wel rustiger in de binnensteden en in de natuur. Er waren meer bezoekers uit andere regio’s.
19/05/25
Efteling presenteert 'Prinses op de Erwt' met donkere huidskleur
De Efteling heeft met ‘De Prinses op de Erwt’ haar nieuwste sprookje gepresenteerd. De prinses heeft voor het eerst een donkere huidskleur. Volgens lector storytelling Moniek Hover van de Breda University of Applied Sciences past een dergelijke verandering prima bij het fenomeen sprookje.
13/05/25
Keukenhof kijkt terug op een stralend seizoen
Ruim 1,4 miljoen bezoekers vanuit de hele wereld brachten een bezoek aan de keukenhof en beoordeelden het bezoek met een 8,7.
08/05/25
Elektrische Efteling-stoomtrein rijdt eerste rondje
Na een jaar in Engeland te zijn geweest voor een onzichtbare metamorfose reed Aagje haar eerste rondje met een elektrische aandrijving.
02/05/25
ZooParc Overloon zet 25-jarig jubileum in het teken van natuurbescherming
Tijdens jubileumjaar maakt het park het Projet van het Jaar bekend en in de zomer vindt de opening van het themagebied Ngyuwe plaats.
02/05/25
Burgers’ Zoo verbetert klanttevredenheid met AI-agent
In samenwerking met Watermelon heeft het dierenpark door de inzet van de AI-agent de digitale klantenservice grotendeels geautomatiseerd.
02/05/25
Vanaf 14 mei slaapt De Prinses op de Erwt in het Sprookjesbos
Vanaf woensdag 14 april is het Sprookjesbos van de Efteling een nieuw sprookje rijker. Dit keer is het een gezongen vertelling.