Hotel TwentySeven is chicste design hotel ter wereld
‘Ook als land mogen we hier erg trots op zijn’
Hotel TwentySeven in Amsterdam is door de internationale organisatie Boutique Hotels verkozen tot het meest chique design hotel ter wereld. De 17 prijswinnaars zijn op 9 november bekendgemaakt. Directeur/eigenaar Eric Toren is ontzettend trots op de award.
De organisatie van de Boutique Hotels Awards prijst de glamour van het ‘enige zes-sterren hotel in Nederland’ en de persoonlijke aandacht voor de gasten. Het bijzondere hotel bestaat sinds april 2018, is gelegen aan de Dam in Amsterdam en heeft 16 zeer luxueuze suites. In het hotel verblijven royals, bekende sterren en hooggeplaatste personen vanuit de hele wereld. Hotel TwentySeven is individueel ingericht, vertelt Toren. Een boutique hotel is kleinschalig, heeft een warme uitstraling en persoonlijke aandacht voor de gasten. "Standaard kamers hebben wij niet. We zijn inderdaad meer een zes-sterren dan een vijf-sterren hotel. We hebben privé butlers, het restaurant heeft een Michelin ster, we hebben een wereldkampioen cocktailshaker achter de bar en de beste sommelier van Nederland. Je vindt bij ons het beste en het mooiste bij elkaar in één hotel. Bij ons werken bijna 100 mensen voor het welzijn van onze 16 suites en natuurlijk ons restaurant en bar. Met elkaar geven we alle aandacht aan elk aspect van het hotel.” Wereldprijs Toren vindt het een prachtige prestatie dat een klein land als Nederland zo’n mooie wereldwijde award heeft gewonnen. "Het is een van de meest prestigieuze prijzen voor design hotels. Ons kleine hotel in Amsterdam is uitgeroepen tot het chicste ter wereld. Dat is een wereldprijs die niet zo vaak aan een Nederlands hotel wordt gegeven. Ik ben zelf erg blij met deze prijs, en denk dat we er ook als land erg trots op mogen zijn.” De internationale Boutique Hotel Awards eren de mensen achter de meest bijzondere hotels ter wereld. De awards zijn dit jaar voor de 11e keer toegekend. Er waren meer dan 250 genomineerden uit ruim 70 landen. Over Hotel TwentySeven schreef de jury onder andere: The Netherlands’ only ‘Six Star’ hotel is infused with dark, decadent glamour and a genie-like butler serving each suite.
Trefwoorden: Meest chiece design hotel, wereldprijs, awards, zes-sterren hotel
|
|
08/05/26
De provincie Zuid-Holland stelt de komende vier jaar ruim 52 miljoen euro beschikbaar om 26 grote en kleinere recreatiegebieden, tot en met 2029, aantrekkelijk, schoon, heel en veilig te houden.
|
08/05/26
Nieuw onderzoek in opdracht van Airbnb en met hun interne boekingsdata laten zien dat solo reizen onder vrouwen het afgelopen jaar sterk is toegenomen. De toeristische sector moet meer gevoel voor veiligheid ontwikkelen voor deze doelgroep.
|
08/05/26
Psychische klachten vormen een groeiende oorzaak van langdurig verzuim en raken zowel werknemers als organisaties. Preventie is daarom geen luxe, maar een noodzaak. Leidinggevenden weten lang niet altijd hoe je dat doet.
|
07/05/26
Ruurt van der Wel directeur Eilandmarketing Schouwen-Duivenland werkte mee aan de documentaire van Provincie Zeeland over de rol van AI in de toeristische sector. Bekijk de aflevering hieronder en ontdek in minder dan 10 minuten welke kansen AI biedt voor de sector.
|
07/05/26
TravelSpirit en 1TIS, beide aanbieders van enterprise resource planning (ERP)-software voor de reisbranche, zijn gefuseerd. Als onderdeel van de fusie heeft investeerder Vortex Capital Partners een meerderheidsbelang verworven om de verdere groei van de organisatie te faciliteren.
|
07/05/26
De Jaarbeurs staat vanaf 12 juni volledig in het teken van de Titanic. Met de opening van de expositie ‘Titanic: An Immersive Voyage’ komt het iconische schip op een moderne manier tot leven.
|
07/05/26
Een van de grote wensen van de drie noordelijke provincies is de spoorverbinding Lelylijn. Politiek Den Haag schuift de investering naar de toekomst maar provincie Groningen zet al een volgende stap.
|
07/05/26
Het aantal boekingen bij Nederlandse vakantieparken daalde in de meivakantieperiode van 2026 met 26% ten opzichte van 2024. Achter die daling ziet BungalowSpecials drie duidelijke verschuivingen.
|
|
19/05/26
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
|
26/05/26
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
|
28/05/26
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
|
09/06/26
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
|
10/06/26 t/m 13-06-26
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
|
|