Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 19-08-2021
Auteur: Marc Gerlings

Evenement met daarin watersport bij recreatiegebied Stroombroek

Evenement met daarin watersport bij recreatiegebied Stroombroek
In het eerste weekend van juli 2022 vindt het nieuwe meerdaagse evenement Lago Lago plaats op recreatiegebied Stroombroek. De ervaren Amsterdamse eventorganisatie Chasing the Hihat zet het evenement op. Voor het weekend van het evenement is heel Landal Stroombroek gehuurd.

Het wordt een evenement mede voor en door de lokale omgeving: de organisatie zoekt samenwerkingen met lokale ondernemingen. De formule kent een nieuw onderdeel, de watersport.

Lago Lago is een mix van muziek, bijzonder eten en watersport voor festivalbezoekers uit heel Nederland. Het evenement vindt plaats op het terrein van Leisurelands (het recreatiegebied) en het terrein van Markant Outdoorcentrum. Alle accommodaties van recreatiepark Landal worden in het weekend afgehuurd door de organisatie. Voor de invulling van het evenement staat de organisatie open voor lokale samenwerkingen.

Informatiebijeenkomst buurtbewoners

Buurtbewoners en andere belanghebbenden zijn inmiddels per (digitale) brief uitgenodigd voor een informatiebijeenkomst op 14 september om 20.00 uur bij Kabelwaterskibaan Stroombroek. 

Lees meer over de plannen voor het evenement op lagolago.nl/plannen.
Trefwoorden: Stroombroek, evenement, recreatie, watersport, Landal

CELTH



||| Nieuws |||

09/07/25
CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress
Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.
04/07/25
Nieuw regionaal Limburgs congresbureau zet in op internationale kenniscongressen
Limburg krijgt een provinciebreed opererend congresbureau dat zich richt op het aantrekken van internationale meerdaagse congressen, met een focus op wetenschap en innovatie. Het vernieuwde bureau is een doorontwikkeling van het Maastricht Convention Bureau (MCB).
30/06/25
Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar
De Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar en de organisatie pakt uit met een kleurrijk randprogramma en een gereduceerd tarief; kinderen t/m 16 jaar fietsen zelfs gratis mee.
30/06/25
Exclusief voor leden
Beeld & Geluid veel te klein voor game event
De kaartverkoop voor game-event Next Level Heroes op zondag 6 juli verloopt zo voorspoedig dat het evenement verhuist naar een grotere locatie.
27/06/25
DierenPark Amersfoort lanceert zomers familie-evenement
Deze zomervakantie verandert DierenPark Amersfoort in een bruisend festivalbos. Van 23 tot en met 26 juli vindt de eerste editie van het ZOOmer Festival plaats. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek, entertainment en zomerse lekkernijen.
25/06/25
Exclusief voor leden
Jaarbeurs geeft opdracht branding en campagnes aan Van Straaten
Koninklijke Jaarbeurs heeft Van Straaten per 1 juli 2025 benoemd tot preferred supplier voor alle eventbranding en media-exposure op en rondom het Jaarbeursterrein.
20/06/25
Rode Kruis: gebruik je verstand bij warme festivals
Komend weekend lopen de temperaturen in Nederland met gemak op tot boven de 30 graden. Er staan diverse grote festivals op de agenda. Daarom doet het Rode Kruis een dringende oproep: bereid je goed voor, gebruik je gezonde verstand en luister goed naar je lichaam.
18/06/25
Exclusief voor leden
Het muzikale DNA van Ruby Hotels
Bij hotelketen Ruby is muziek geen achtergrondgeluid, maar een hoofdrolspeler. In een tijd waarin hospitality draait om beleving, loopt Ruby Hotels voorop met de duidelijke positie van muziek in de formule. Met een eigen radioshow, live muziek in de hotelbars en Marshall speakers op elke kamer.