EuroParcs bouwt vakantiepark op zes kunstmatige eilanden
EuroParcs bouwt bij Kampen op zes kunstmatig aangelegde eilanden in het Reevemeer een vakantiepark met in totaal 400 woningen. EuroParcs beschrijft De IJssel Eilanden als ‘next level’ in recreatie. Het gebied met jachthaven en camping stond eerder bekend als Roggebotsluis. Door op eilanden te bouwen ligt bijna elk van de 400 bungalowlas aan bevaarbaar water zodat vakantiegangers aan- en af kunnen meren. Het park krijgt ook een havenkom omringd door appartementen en ‘rijtjeswoningen’ in historische stijl. Alle woningen worden verkocht aan particulieren en beleggers. De prijzen variëren van 119.500 tot 579.500 euro. EuroParcs gaat deze verhuren aan toeristen.  In oer-Nederlands landschap"Naast mooie vakantiewoningen gaan we strand- en waterplezier optimaliseren en komen er wandelpaden naar de uiterwaarden die aan het vakantiepark grenzen”, vertelt directeur Wim Vos van EuroParcs. "Met prachtige vergezichten over het oer-Nederlandse moeraslandschap en verder weg het glinsterende water. Aan de kant waar het open water direct grenst aan het park komt een stuwwal met wederom een fraai uitzicht over het Reevemeer.” 
Met een slim groenbeheerplan is er voor elke vakantiegast optimale privacy, maar zonder harde afscheidingen. Bomen, struiken en planten van allerlei soorten zorgen voor een grote biodiversiteit en verhogen de romantische sfeer die elk van de vakantiewoningen uitstraalt. Veel voorzieningenDe havenkom krijgt ook een passantenhaven, een zandstrand en diverse vormen van waterrecreatie, met spel- en speelattributen voor jong en oud. In het hoofdgebouw onder andere horeca en een indoor speeltuin met diverse interactieve vloerspelen, klimwand en trampoline. Verder zijn er plannen voor een binnenzwembad en wellnessvoorzieningen.
Link: https://www.europarcsverkoop.nl/onze-resorts/europarcs-de-ijssel-eilanden
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, vakantieparken, bungalowparken, Overijssel
|
|
02/10/26
Het schip de Batavia is vandaag succesvol aan land gebracht in Lelystad. Het circa 650 ton zware en ruim 56 meter lange schip is vanmorgen vanaf een ponton in het water naar zijn nieuwe plek naast Museum Batavialand gereden.
|
02/10/26
Touroperator Corendon breidt het aanbod naar eiland Curaçao uit met padelreizen. Samen met Padel Pirates combineert de reisorganisatie vlucht en hotelverblijf met trainingen en wedstrijden op de padelbanen van Padel X, de meest vooraanstaande padelclub op het eiland.
|
02/10/26
Avonturenpark Hellendoorn start zaterdag 3 oktober met de nieuwe editie van Heksendoorn, het jaarlijkse Halloween-evenement voor gezinnen met jonge kinderen.
|
02/10/26
Vanaf maandag 5 oktober kan iedereen weer de trein nemen tussen Groningen en het Duitse Leer. Op 1 oktober is met een feestelijke eerste treinrit van Groningen naar Weener gevierd dat er na tien jaar weer een trein rijdt tussen Noord-Nederland en Noord-Duitsland.
|
02/10/26
Recreatie Vakbeurs bereikt een nieuwe mijlpaal. De editie van 17, 18 en 19 november 2026 in Evenementenhal Hardenberg is volledig volgeboekt en verwelkomt een recordaantal van meer dan 375 exposanten.
|
02/10/26
Met het voorstel voor een Zelfstandigenwet probeert het kabinet een einde te maken aan de aanhoudende onzekerheid rond zzp'ers en schijnzelfstandigheid. Het is nog maar de vraag of het duidelijkheid biedt.
|
02/10/26
Hoe kunnen fietsroutes veilig zijn en bijdragen aan gezondheid en welbevinden? Met die vraag start e...
|
01/10/26
Vincent Schuit, Operationeel Directeur bij Onilio is onderscheiden met de Hospitality Executive Achievement 2026 van de European Hotel Awards. De internationale vakjury erkent hiermee zijn bijdrage aan de ontwikkeling van eigentijdse hospitality, waarbij gastbeleving, operationele kwaliteit, karakter en de identiteit van een bestemming samenkomen.
|
|
30/09/26
30 september – 4 oktober 2026 | UtrechtOf je nu op zoek bent naar een nieuwe camper, caravan, vouw...
|
06/10/26 t/m 10-10-26
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
|
07/10/26 t/m 08-10-26
Hoe zorgen we ervoor dat toerisme niet alleen bezoekers trekt, maar ook waarde toevoegt aan de stad ...
|
21/10/26 t/m 23-10-26
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...
|
27/10/26
Heb jij ooit meegedaan als student aan de Travel Challenge? Op 27 oktober 2026 brengt organisator va...
|
|