Fijne feestdagen en een voorspoedig 2021
De vrijetijdssector heeft een ongekend jaar achter de rug. De COVID-19-pandemie is na de Tweede Wereldoorlog de meest ingrijpende gebeurtenis die we met z’n allen meemaken. Een jaar met vrijheidsbeperkingen, naasten die we niet konden zien of ons zijn ontvallen, ongelofelijk veel psychisch en medisch leed, maar ook hoop, veerkracht en saamhorigheid. We hopen dat we in 2021 samen de weg weer omhoog vinden. Een jaar waarin we de vrijetijdssector kunnen opbouwen en vooruit mogen kijken. Medewerkers en redactie van NRIT wensen u fijne feestdagen en een voorspoedig 2021.
Topics:Attractieparken, Beleid, Cultuur, Dagrecreatie, Duurzaam toerisme, Evenementen, Horeca, Leisure, Marketing, Natuur, Onderzoek, Reis & vervoer, Retail, Sport, Toerisme, Vakanties, Verblijfsrecreatie, Watersport, Wellness, Zakelijk toerisme
|
|
27/12/19
Het is december 2019. De maand van oliebollen, pepernoten, kerstbomen, kadostress en koffiedik kijke...
|
22/05/15
The discussion around the balance between visitors and inhabitants
is discussed frequently in the ...
|
07/12/14
De vrijetijdssector is een enorm dynamische sector waar de
ontwikkelingen en innovaties elkaar snel...
|
10/11/14
De vrijetijdssector is een enorm dynamische sector waar de
ontwikkelingen en innovaties elkaar snel...
|
05/09/14
De vrijetijdssector is een enorm dynamische sector waar de
ontwikkelingen en innovaties elkaar snel...
|
|
26/02/21
Vandaag hebben 60 Europese reis- en toerismeorganisaties, waarin ook de Nederlandse reisbrancheorgan...
|
31/01/21
De Regio Zwolle heeft online een ambassadeursnetwerk gelanceerd met in totaal zestien ambassadeurs uit de regio. Het ambassadeursnetwerk is een initiatief van Marketing Oost en is opgericht om Regio Zwolle landelijk op de kaart te zetten.
|
04/01/21
Groepswijzer.nl heeft haar succesvolle citygame het Stadsganzenbord uitgebracht in negen historische binnensteden en blijkt een coronaproof gezinsuitje.
|
24/12/20
De vrijetijdssector heeft een ongekend jaar achter de rug. De COVID-19-pandemie is na de Tweede Wereldoorlog de meest ingrijpende gebeurtenis die we met z’n allen meemaken. Een jaar met vrijheidsbeperkingen, naasten die we niet konden zien of ons zijn ontvallen, ongelofelijk veel psychisch en medisch leed, maar ook hoop, veerkracht en saamhorigheid.
|
15/12/20
Rotterdam wordt gaststad van het World Energy Congress in 2025 (WEC2025). De World Energy Council in Londen riep WEC Netherlands uit als winnaar van de internationale biedprocedure. Het congres vindt plaats van 8 tot 11 september 2025, in het onlangs opgeleverde Rotterdam Ahoy Convention Centre als congreslocatie.
|
24/11/20
Maxxton en Stardekk, beide reeds jaren vooraanstaande spelers in hospitality software, bundelen de k...
|
07/10/20
De Tiny Office van Droomparken is genomineerd voor de prestigieuze internationale Dezeen Award in de categorie Interior, onderdeel Small workspace interior.
|
24/09/20
Dat het internationale reisverkeer van en naar ons land door de coronacrisis sterk geraakt is, mag geen verrassing zijn. Het CBS heeft nu ook cijfers die dat keihard staven.
|
|