Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 03-08-2020
Auteur: Redactie
NRIT

Intensieve samenwerking tussen De Jong Intra en Oad

Intensieve samenwerking tussen De Jong Intra en Oad
De coronacrisis levert ook mooie initiatieven op. De Jong intra vakanties en Oad gaan intensief samenwerken bij de uitvoer van de busreizen. Per direct vertrekken de reizen van beide organisaties vanaf hetzelfde vertrekpunt in Zeddam. Ook worden (aanvoer)servicelijnen en taxivervoer gezamenlijk uitgevoerd. Vanochtend zijn voor het eerst de reizen vanuit het gezamenlijke vertrekpunt vertrokken.

De huidige marktsituatie heeft ons duidelijk gemaakt dat er moet worden samengewerkt. Coby van Dongen, commercieel directeur De Jong Intra vakanties, en Arjan Koster, directeur Oad hebben de afgelopen maanden veelvuldig met elkaar gesproken, en daar is uiteindelijk deze samenwerking uit ontstaan. "Wij passen qua klanten- en productportfolio heel goed bij elkaar”, aldus Arjan Koster. "Onder andere door de servicelijnen gezamenlijk uit te voeren, besparen we kosten, wat in deze tijd noodzakelijk is "

Coby van Dongen vult aan: "Onlangs is ons oorspronkelijke wisselpunt in Beek, als gevolg van de corona crisis failliet gegaan. Vanuit Oad kregen we gelijk de helpende hand om voortaan samen vanuit Zeddam, het wisselpunt van Oad, te gaan vertrekken. Het is mooi dat in deze barre tijden, dit soort samenwerkingen ontstaan.”Het jaar 2020 is een zeer teleurstellend jaar voor beide organisaties. Echter met de nieuwe samenwerking kijken beiden met vertrouwen naar de toekomst.
Trefwoorden: reisbranche, vakanties, busreizen, busvakanties, touringcars

CELTH



||| Nieuws |||

04/07/25
Exclusief voor leden
ZooParc Overloon opent nieuw expeditiegebied Ngyuwe
ZooParc Overloon heeft vandaag het langverwachte expeditiegebied Ngyuwe geopend voor abonnementhouders. Dit nieuwe deel van het park staat volledig in het teken van Tropisch Afrika en is vanaf 11 juli toegankelijk voor alle bezoekers.
04/07/25
Nieuwe erfgoedroute-app brengt Limburgs verleden tot leven
Onder grote belangstelling is de gratis app Erfgoed Route Limburg gelanceerd. De app biedt wandelaars en fietsers een unieke manier om het erfgoed van Noord- en Midden-Limburg te beleven via audio- en videoverhalen op locatie.
04/07/25
Nieuw regionaal Limburgs congresbureau zet in op internationale kenniscongressen
Limburg krijgt een provinciebreed opererend congresbureau dat zich richt op het aantrekken van internationale meerdaagse congressen, met een focus op wetenschap en innovatie. Het vernieuwde bureau is een doorontwikkeling van het Maastricht Convention Bureau (MCB).
04/07/25
Nieuwe fietsroute rond het IJsselmeer met veerverbindingen
De veerverbindingen tussen Enkhuizen, Stavoren, Urk en Medemblik zijn voortaan onderdeel van de fiets- en wandelnetwerken van Noord-Holland, Friesland en Urk. Dit maakt het eenvoudiger om recreatieve routes over het IJsselmeer te plannen.
04/07/25
Nieuwe tool brengt toeristisch aanbod regio in kaart
Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen (TVAN) heeft op 3 juli de Destination Data Monitor gelanceerd: een interactieve tool die inzicht geeft in het toeristisch aanbod per gemeente of regio.
04/07/25
Exclusief voor leden
Petitie: informeer passagiers over tromboserisico
De Trombosestichting is een petitie gestart om luchtvaartmaatschappijen te bewegen passagiers beter te informeren over het risico op trombose tijdens lange vluchten.
04/07/25
Exclusief voor leden
Opening nieuwe camperplaats in hart van Emmen
Emmen verwelkomt camperreizigers met een gloednieuwe camperplaats aan het Westeind.
04/07/25
Toeristische bestedingen in Zuid-Limburg stijgen naar recordhoogte
Zuid-Limburg heeft in 2023 een indrukwekkende groei doorgemaakt als toeristische bestemming. Uit onderzoek in opdracht van Visit Zuid-Limburg blijkt dat toeristen en recreanten samen maar liefst €1,59 miljard uitgaven in de regio. Deze groei onderstreept het belang van toerisme als economische motor voor de regio.