Geplaatst op: 01-10-2019
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

Online leerplatform voor recreatie

Online leerplatform voor recreatie

De recreatiebranche heeft sinds vandaag een eigen online leerplatform. Recreatiehero.nl is een initiatief van RECRON, FNV Recreatie en CNV Vakmensen.


Op 1 oktober is www.recreatiehero.nl live gegaan. RecreatieHero is hét online leerplatform voor iedereen in de recreatiebranche.

Ruim 150 online trainingen


Meer dan 150 trainingen worden in de vorm van e-learning modules aangeboden. Van een biertje tappen tot gastvriendelijkheid en van specifieke productkennis tot excel. Een breed pakket waarin voor iedereen wat te vinden is: vakgericht voor nu, maar ook voor de toekomst. 


HorecaHero en GoodHabitz! zijn de leveranciers en in de zeer nabije toekomst komen er typisch branchegerichte trainingen bij. Zo zullen er trainingen gekoppeld worden aan specifieke functies, wat het inwerken vergemakkelijkt. Iedere ondernemer, manager en werknemer kan zelf in het overzichtelijke en het uiterst praktische learning management systeem inloggen en een training starten.


KIKK/Sociaal Fonds Recreatie, waarin vertegenwoordigd zijn RECRON, FNV Recreatie en CNV Vakmensen maakt  www.recreatiehero.nl  financieel mogelijk. Het is dan ook alleen toegankelijk voor bedrijven die afdragen aan KIKK/Sociaal Fonds Recreatie.

Webinars


De komende weken zijn er webinars te volgen met toelichting en uitleg en daarnaast zal er in RECRON- regiobijeenkomsten aandacht besteed worden aan www.recreatiehero.nl.Geïnteresseerd? Kijk snel op www.recreatiehero.nl (werkgever) of www.recreatiehero.nl/werknemer.

Trefwoorden: opleidingen, trainingen, verblijfsrecreatie, dagrecreatie

CELTH



||| Nieuws |||

01/02/26
Kim Nooyens wint eerste award Kleinschalige Reisorganisatie bij Reisgala
Tijdens het Reisgala op 31 januari is voor het eerst een award voor Kleinschalige Reisorganisatie uitgereikt. De prijs ging naar Reisbrigade, aangesloten bij de Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VvKR).
29/01/26
Exclusief voor leden
Hoogste punt bereikt uitbreiding terminal Eindhoven Airport
Met het leggen van een houten dakligger door bouwopzichter Ruud Hendriks van Eindhoven Airport en uitvoerder Perry van der Wijst van Heijmans werd vandaag officieel het hoogste punt van de uitbreiding van de terminal van Eindhoven Airport bereikt.
29/01/26
Exclusief voor leden
Drie raden kijken kritisch naar leefomgeving en gezondheid
De Raad voor de leefomgeving en infrastructuur (Rli), de Raad voor het Openbaar Bestuur (ROB) en de Raad voor de Volksgezondheid & Samenleving (RVS) starten gezamenlijk een nieuw adviestraject als vervolg op het advies ‘Elke regio telt!’ uit 2023. De combinatie leefomgeving en gezondheid wordt doorgelicht en daarmee raakt het recreatie in de buurt.
28/01/26
Caroline Bremner versterkt het team van Travel Foundation
Travel Foundation stelt Caroline Bremner aan als Data Insights Specialist. Ze brengt bijna 30 jaar ervaring in reisonderzoek en strategische toekomstverkenning in toerisme met zich mee.
28/01/26
Exclusief voor leden
Arriva verandert managementstructuur
Per 1 februari 2026 vindt er een wijziging plaats in de directie van Arriva Nederland. Anne Hettinga zal per 1 februari na ruim 25 jaar, waarvan bijna 20 jaar als CEO, zijn functie bij Arriva Nederland neerleggen. Hij verlaat Arriva echter niet, hij blijft lid van de Executive Board van Arriva Group. Het Nederlandse management gaat over naar de Arriva Group.
28/01/26
De smaak van gastvrijheid: hoe culinaire ervaringen het toerisme veranderen
Vroeger was een vakantie geslaagd als je de belangrijkste bezienswaardigheden had gezien. Tegenwoordig zoeken reizigers en recreanten naar iets meer: een complete beleving. En wat is een meer fundamenteel onderdeel van een beleving dan eten? De culinaire ervaring is geëvolueerd van een noodzakelijkheid tot een van de belangrijkste pijlers van modern toerisme. Voor professionals in de sector is het niet langer een vraag óf je aandacht besteedt aan eten, maar hóé je het inzet om onvergetelijke herinneringen te creëren.
27/01/26
Sven Versteeg nachtburgemeester van Nederland
Tijdens het Horecava-nieuwjaarsfeest ‘MOOI! 2026’, is Sven Versteeg uitgeroepen tot Nachtburgemeester van Nederland 2026.
27/01/26
Martijn Smeenge is BUas Docent van het Jaar 2025-2026
Martijn Smeenge van de Academie voor Toerisme is uitgeroepen tot BUas Docent van het Jaar 2025-2026. Voor het derde achtereenvolgende jaar won Smeenge ook de titel Toerisme Docent van het Jaar, met het hoogste aantal studentenstemmen.

||| Agenda |||

12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...