Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 09-07-2019
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

Doorstart voor ElkePlek.nl

Doorstart voor ElkePlek.nl

ElkePlek.nl is overgenomen door Elias Marketing en Support in samenwerking met reserveringssysteem UwBoeking.com. ElkePlek was het boekingsplatform dat met steun van RECRON werd opgezet maar in de zomer van 2018 na vier jaar failliet ging.


Door de overname is het boekingsplatform inmiddels weer in de lucht. Op dit moment wordt er hard gewerkt aan het verbeteren van de site. Adverteerders zullen de komende tijd benaderd worden om de samenwerking in een nieuwe vorm door te zetten.

Nieuw concept

  

Het concept van boeken bij de bron tegen commissie wordt verlaten. ElkePlek.nl start met een nieuw concept. Het adverteren wordt commissievrij. Adverteerders krijgen controle over eigen advertenties, beschikbaarheid en prijzen. Ook kunnen de accommodaties straks met een iCal koppeling gekoppeld worden.

 

Het uitgangspunt van ElkePlek.nl is om een platform voor en door recreatieondernemers te realiseren waarmee tegenwicht geboden kan worden aan de prijsdruk (provisie) van commerciële platformen. Wat uniek is aan ElkePlek.nl dat er een koppeling wordt gemaakt tussen verschillende vormen van dag- en verblijfsrecreatie in Nederland. ElkePlek.nl en Uwboeking.com hadden al een langdurige samenwerking. Voor de website ElkePlek.nl werd er namelijk al gebruik gemaakt van het reserveringssysteem van Uwboeking.com.

 
Link: https://www.elkeplek.nl
Trefwoorden: verblijfsrecreate, dagrecreatie

CELTH



||| Nieuws |||

09/07/25
CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress
Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.
09/07/25
Mag je dat souvenir meenemen?
Vakantiegangers zijn zich er vaak niet van bewust dat souvenirs van beschermde soorten afkomstig kunnen zijn, meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland. Denk bijvoorbeeld aan sieraden gemaakt van schelpen, tassen van slangenleer, cactussen of kaviaar.
08/07/25
Exclusief voor leden
Slagharen lanceert voordelig Familieticket
Attractie- & Vakantiepark Slagharen introduceert een nieuw Familieticket, speciaal ontworpen voor gezinnen die samen een dag vol avontuur willen beleven. Het ticket biedt toegang voor vier personen tegen een vast, aantrekkelijk tarief en is vanaf deze week verkrijgbaar via de website van het park.
08/07/25
Rustwat opnieuw verkozen tot leukste waterrasterras
Voor het tweede jaar op rij is Rustwat aan de Linge uitgeroepen tot ‘Het leukste terras aan het water’ in het Rivierengebied. Het terras wist opnieuw de meeste stemmen te verzamelen tijdens de jaarlijkse verkiezing van Stichting Bureau Toerisme.
08/07/25
Exclusief voor leden
Minor Hotels sleutelt aan B2B platformen
Minor Hotels (560 hotels wereldwijd) zet een stap binnen de B2B-strategie met de lancering van Minor...
07/07/25
SVR vraagt om betaalbaar houden van kampeervakanties
Stichting Vrije Recreatie (SVR) meldt dat kampeervakanties té duur dreigen te worden voor de gast door stijgende toeristenbelasting in combinatie met stijgende kosten bij horeca en supermarkten.
04/07/25
Exclusief voor leden
ZooParc Overloon opent nieuw expeditiegebied Ngyuwe
ZooParc Overloon heeft vandaag het langverwachte expeditiegebied Ngyuwe geopend voor abonnementhouders. Dit nieuwe deel van het park staat volledig in het teken van Tropisch Afrika en is vanaf 11 juli toegankelijk voor alle bezoekers.
04/07/25
Nieuwe erfgoedroute-app brengt Limburgs verleden tot leven
Onder grote belangstelling is de gratis app Erfgoed Route Limburg gelanceerd. De app biedt wandelaars en fietsers een unieke manier om het erfgoed van Noord- en Midden-Limburg te beleven via audio- en videoverhalen op locatie.