Geplaatst op: 01-07-2019
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

Action Factory bij Center Parcs

Action Factory bij Center Parcs

Center Parcs Les Ardennes beschikt sinds vandaag over een nieuwe de Action Factory: een overdekt speel- en klimparadijs van 2.100 m². De Action Factory in Les Ardennes staat helemaal in het teken van het thema van ‘Dieren in het bos’.


Gasten die - ongeacht hun leeftijd - van een uitdaging houden, komen in de nieuwe Action Factory volledig aan hun trekken. Zo kunnen zij zich uitleven op drie klimmuren die eruitzien als gigantische bomen of hun weg vinden in een Speleo-tunnel die niet onderdoet voor de vele grotten die in de regio te vinden zijn. Ook kunnen zij de krachten met elkaar meten op een interactieve minigolf met blacklight. Het BALUBA indoor speelparadijs staat vol klimrekken, trampolines, bouwblokken, schuimbalkanonnen en andere toestellen waar kinderen heerlijk mee kunnen spelen. Ook kunnen ze er squashen, een spelletje laser labyrint of badminton spelen of boogschieten. Vlak buiten de Action Factory is ook de nieuwe Adventure MiniGolf te vinden. Het thema van De Action Factory in Les Ardennes is gebaseerd op de omgeving van het park, waar dieren en bos het decor vormen.  

  

Terwijl hun kinderen lekker spelen, kunnen ouders zich terugtrekken in het Factory Café op de eerste verdieping van de Action Factory. Zo houden zij hun kinderen in het oog, terwijl zij tegelijkertijd kunnen genieten van een prachtig uitzicht op de Belgische Ardennen. Op het buitenterras kunnen zij heerlijk bijkomen en van de mooie natuur genieten.


Naast de Action Factory bevindt zich het Cycle Center van waaruit gasten op de fiets in het park op verkenning kunt gaan. Voor zowel kinderen als volwassenen zijn ook e-mountainbikes en e-bikes beschikbaar om op hun gemak op ontdekkingstocht te gaan. In Center Parcs Les Ardennes kunnen gasten ook allerlei andere elektrische mobiliteitsoplossingen uitproberen, van segways en ninebots tot e-kick bikes, e-bob scooters, en e-cars. 

 
 
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, bungalowparken

CELTH



||| Nieuws |||

05/02/26
Exclusief voor leden
Zelf driften: Duinrell introduceert nieuwe auto-attractie
Naast de nieuwe Kikker8baan opent Duinrell komend seizoen nog een nieuwe attractie in het park: de Duinrell Drifter. In deze attractie besturen bezoekers zelf hun rit en bepalen zij met een hendel hoeveel zij ‘driften’.
05/02/26
Exclusief voor leden
Varend Corso heeft alle dorpskernen aan boord
Tijdens de startbijeenkomst van Varend Corso Westland, gisteravond bij Intratuin ‘s-Gravenzande was het enthousiasme groots. Alle Westlandse dorpskernen op de route doen mee met de editie van 2026.
05/02/26
Kennisprogramma en awardceremonie Dagrecreatie Live
Op 12 februari 2026 opent Dagrecreatie Live haar deuren in Evenementenhal Gorinchem. Dit nieuwe event voor professionals in de dagrecreatie staat in het teken van talkshows over onderwerpen als gastbeleving en innovatie, presentaties van vakspecialisten en een awardceremonie.
05/02/26
Begrote opbrengst toeristenbelasting stijgt met 9,0 procent
In 2026 verwachten gemeenten 15,3 miljard euro te ontvangen uit heffingen, 6,5 procent meer dan een jaar eerder. Wie de cijfers van CBS doorneemt ziet dat de toeristenbelasting een stuk hoger uitvalt, namelijk 9%. De verschillen in toeristenbelasting zijn groot.
04/02/26
NEMO is even voor volwassenen
Het techniek- en ontdekkingsmuseum NEMO is altijd op de jeugd gericht. Maar nu zijn de volwassenen aan de beurt met een speciaal gemaakt programma in de avonden in de komende maanden. Het museum zorgt ook nog voor een drankje.
03/02/26
Exclusief voor leden
Peer Bueller mag KAYAK groter maken
Peer Bueller trad in 2016 in dienst bij KAYAK als Chief Financial Officer en werd in 2021 Chief Operating Officer. Sinds zijn komst bij KAYAK heeft Peer zich gericht op de expansie van het bedrijf, de groei van KAYAK for Business het platform voor zakelijke reizen van het merk, en het stimuleren van commerciële innovatie.
03/02/26
Waarom salontafelboeken maken perfect is voor jouw onderneming in de vrijetijdssector?
Wil je jouw bedrijf in de vrijetijdssector nét wat exclusiever laten aanvoelen? Dan is salontafelboeken maken een slimme zet. Het is een stijlvolle manier om jouw verhaal, sfeer en aanbod tastbaar te maken. Denk aan een luxe boek vol beelden, korte verhalen, reviews en verborgen parels van jouw locatie of activiteit. Zo geef je bezoekers iets om doorheen te bladeren, te bewaren en vooral: te delen met anderen.
02/02/26
Twee kritische beschouwingen op toerisme: de onzin van spreiding en ongewenst toerisme
In een tijd waarin de toeristische sector zoekt naar een nieuw evenwicht tussen groei, leefbaarheid en betekenis, verschijnen er steeds meer stemmen die oproepen tot herbezinning. Twee recente artikelen – van Ewout Versloot en Shirley Nieuwland – leggen ieder vanuit een eigen invalshoek de vinger op dezelfde zere plek: het huidige systeem piept en kraakt, en vraagt om een fundamentelere kijk op wat toerisme zou moeten bijdragen aan mens, plek en planeet.

||| Agenda |||

10/02/26
10/02/26 t/m 10-02-26: Kennistafel 5: De kracht van het landschapsontwerp als meerwaarde voor het vakantiepark
Datum: 10 februari 2026Locatie:  Molecaten Park Landgoed Ginkelduin Scherpenzeelseweg 53  ...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...