Geplaatst op: 11-02-2019
Auteur: Redactie
PleisureWorld NRIT

Center Parcs Park Zandvoort volledig vernieuwd

Center Parcs Park Zandvoort volledig vernieuwd

Center Parcs gaat haar park in Zandvoort volledig vernieuwen. Alle 428 cottages en 116 hotelkamers worden in nieuw jasje gestoken, de Aqua Mundo wordt uitgebreid met nieuwe spectaculaire wildwaterbaan, er komen nieuwe gethematiseerde kindercottages in een strandthema en de Market Dome krijgt een strandsfeer met vernieuwde winkels en restaurants.


De vernieuwing is onderdeel van de internationale strategie van Center Parcs om de gastbeleving te verrijken. De vernieuwingen in Park Zandvoort zijn onderdeel van een omvangrijk innovatieprogramma van Center Parcs. Port Zélande en Limburgse Peel zijn recent vernieuwd. Ook in Duitsland is in 2018 de vernieuwing van Park Nordseeküste voltooid en een start gemaakt met de vernieuwing van Park Hochsauerland. Begin 2019 gaf Center Parcs het startsein voor de vernieuwing van de zeven grootste vakantieparken in Nederland, België en Duitsland. Het gaat om De Kempervennen, De Huttenheugte, Het Heijderbos en Het Meerdal in Nederland, Erperheide en De Vossemeren in België en Bispinger Heide in Duitsland.


"We willen onze gasten blijven verrassen met nieuwe vormen van beleving en bijzondere innovaties. Dit sluit aan op onze ambitie een nieuwe standaard te zetten in familievakanties. Met de vernieuwing van Park Zandvoort spelen we in op de wensen van onze gasten. Het park ligt op steenworp afstand van de zee en dit thema willen we verder doorvoeren in de architectuur van het park. Zodat onze gasten echt ervaren dat ze dichtbij de kust zitten. Zo kunnen ze samen met hun familie of vrienden genieten van een onbezorgde vakantie”, vertelt Mark Giethoorn, Deputy Managing Director van Center Parcs Europe.


Complete vernieuwing

 

Center Parcs pakt de innovatie van Park Zandvoort groots aan. Zo ondergaat het hotel een metamorfose, 116 kamers worden vernieuwd en er worden twee gloednieuwe hotelsuites gecreëerd. Daarnaast wordt de receptie in een nieuw jasje gestoken en gemoderniseerd. Zo komt hier een ruime lounge waar gasten een drankje kunnen drinken. Bovendien doet een nieuw receptieconcept zijn intrede, met digitale schermen en een kiosk waar gasten activiteiten kunnen boeken. Ook worden alle 428 cottages gemoderniseerd. Zo worden zee en strand op een natuurlijke manier geïntegreerd in het interieur. Gasten kunnen straks niet alleen kiezen voor een Comfort of VIP cottage, maar ook voor een verblijf in de Premium cottage. Daarnaast wordt in het park een aantal gethematiseerde cottages gecreëerd die helemaal in het teken staan van de strandbeleving.

Aqua Mundo en Market Dome verrijkt met nieuwe voorzieningen

 

Ook de Aqua Mundo wordt gerestyled en uitgebreid met nieuwe voorzieningen. Zo doet een spectaculaire wildwaterbaan zijn intrede waar bezoekers met hoge snelheid naar beneden kunnen suizen in een decor van onder andere palmbomen en exotische planten. De Market Dome krijgt een nieuwe aankleding waarin de strandbeleving duidelijk naar voren komt. Bovendien wordt de Market Dome verrijkt met een nieuw dierengedeelte waarin dieren vrij loslopen.


Ook worden winkels en restaurants en de infrastructuur in het park vernieuwd. De architectuur van het park wordt geïntegreerd in het duinlandschap en zo ingericht dat gasten er nog beter hun weg kunnen vinden. Daarnaast ontvangen gasten in Park Zandvoort een digitale armband waarmee zij toegang krijgen tot de Aqua Mundo en tot andere voorzieningen. Op den duur wordt het ook mogelijk met deze armband te betalen en de cottagedeur te openen.

Trefwoorden: verblijfsrecreatie, bungalowparken, noord-holland

CELTH



||| Nieuws |||

09/06/26
Groeiende inflatie mei door vliegtickets en vakantieparken
In mei 2026 waren consumentengoederen en -diensten 3,5 procent duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Dat komt vooral door duurdere vliegtickets en hogere prijzen voor vakantieparken.
09/06/26
Boschvijver Apeldoorn veranderd in Onder de boom
Onder de Boom is geopend. Na maandenlang groots verbouwen van de voormalige Boschvijver vond afgelopen woensdag de feestelijke opening voor genodigden plaats. Vanaf nu is iedereen welkom in onze boslounge, die ook voor zakelijke evenementen is ingericht.
09/06/26
Miniworld Rotterdam dicht
Miniworld Rotterdam, de grootste indoor modelwereld van Nederland is failliet. Dat blijkt uit een brief aan de leveranciers van de attractie. Ook de website meldt dat het 'wegens omstandigheden voor onbepaalde tijd gesloten'.
08/06/26
Moeliker Ridder Orde van Oranje-Nassau
Koning Willem-Alexander heeft Kees Moeliker benoemd tot Ridder in de Orde van de Oranje-Nassau. De oud-directeur van het Natuurhistorisch Museum Rotterdam kreeg de koninklijke onderscheiding op ‘Dead Duck Day’ vrijdag 5 juni tijdens zijn feestelijke afscheidsreceptie uitgereikt door locoburgemeester Tim Versnel.
08/06/26
Exclusief voor leden
Trend hotelboekingen: warm weer zorgt voor daling boekingen
Trend hotelboekingen: warm weer zorgt voor daling boekingen
08/06/26
Landal na fusie met Roompot levert verlies op
Vakantieparkenketen Landal heeft ook over 2025 verlies geleden. De samenvoeging met Roompot drukt nog altijd zwaar op de resultaten, onder meer door forse reorganisatielasten en afschrijvingen op de waarde van diverse parken.
08/06/26
Aelderholt vakantiepark voor Special Olympics
Landal Aelderholt wordt onderdeel van de Special Olympics Nationale Spelen 2028 in Drenthe. Het vakantiepark wordt het thuis van de deelnemende sporters, begeleiders en vrijwilligers.
08/06/26
800 deelnemers fietsevenement Stelling van Amsterdam
Zondag 7 juni stond de 6e editie van de Ronde van de Stelling van Amsterdam op de fietsagenda. 800 deelnemers verschenen aan de start. De toevogeing van de 40 km route was een succes.

||| Agenda |||

10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
18/06/26
18/06/26 t/m 18-06-26: Atlasfestival 2026
Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...
23/06/26
23/06/26 t/m 23-06-26: Vakdag Indoor recreatie en vakantieparken
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
25/06/26
25/06/26 t/m 25-06-26: HR-meeting Reiswerk
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
26/06/26
26/06/26 t/m 26-06-26: Congres Vitale Vakantieparken Overijssel
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...