Geplaatst op: 08-02-2019
Auteur: Lobke Elbers
Breda University of Applied Sciences

Doet u mee met het Next Tourism Generation project?

Doet u mee met het Next Tourism Generation project?

De Next Tourism Generation (NTG) Alliance is een Europees project dat zich richt op het verbeteren van de connectie tussen toeristisch onderwijs en de reiswereld. NTG Alliance ontwikkelde recent de NTG Skills survey. De enquête focust zich specifiek op de (gewenste) aanwezigheid en het niveau van skills op het gebied van digital, social en green binnen Nederlandse en Europese toeristische bedrijven, nu en in de toekomst. Doet u net als meer dan 1.000 andere stakeholders mee?


Vanuit Nederland is Breda University of Applied Sciences trotse onderwijspartner in dit grootschalige project, met als ambitie de gewenste skills voor 2030 te definieren met thoughtleaders en organisaties uit de Nederlandse reisindustrie.


Naar welke vaardigheden zoekt u bij het aannemen van nieuwe medewerkers en jonge professionals? En bent u ook benieuwd hoe uw organisatie ‘scoort’ op de aanwezigheid van deze skills ten opzichte van andere reisbedrijven? Dan hopen we dat u heel even tijd wilt nemen om de enquête in te vullen.


U helpt hiermee inzicht te krijgen in:

  1. de huidige status van de skills;
  2. de verwachtingen voor de toekomst van deze skills in 2030, en
  3. of er wellicht extra trainingen, producten, tools nodig zijn waar op EU level aan gewerkt kan worden
En daar profiteert uw organisatie natuurlijk weer van!

De resultaten worden anoniem verwerkt, maar de inzichten vanuit de vijf toeristische subsectoren accommodaties, attracties, travel agents & touroperators, F&B en destinatie management. Klik hier om de enquête in te vullen. U heeft nog tot en met 18 februari 2019 de tijd. Meer informatie over de NTG Alliance en de NTG Skills Survey is te vinden op https://nexttourismgeneration.eu/ntg-skills-survey/.


De inzichten vanuit de Europese survey worden gedeeld en de nog te ontwikkelen digitale skills hub zal op basis van de verkregen data samen met relevante partners digital, social & green skills trainingen tools en producten ontwikkelen en openlijk beschikbaar stellen voor iedere reisorganisatie en iedere reisprofessional. U kunt na afloop van de survey aangeven dat u hierover op de hoogte gehouden wil worden.

Topics:Onderzoek
Trefwoorden: onderzoek, onderwijs, arbeidsmarkt, toerisme

CELTH



||| Nieuws |||

20/03/26
Samenwerking Groenn maakt Groningse evenementen toegankelijker
Eén op de vijf mensen in Nederland heeft een handicap. De oprichters van het?Groningse platform GROENN (ESNS, Noorderzon, Bevrijdingsfestival Groningen en Paradigm) kwamen dit verschijnsel ook tegen en besloten tot actie tot meer toegankelijkheid van mensen met een beperking.
20/03/26
KLM mijdt langer Dubai, Riyadh en Dammam
Vanwege de aanhoudende geopolitieke onrust in het Midden-Oosten heeft KLM besloten om alle vluchten ...
19/03/26
Ontwerp van recreatieplek Poort van Buijtenland is klaar
Het Definitief Ontwerp van de Poort van Buijtenland bij de plaats Rhoon is klaar. Het is de bedoelin...
19/03/26
Landgoed Het Zand wint Gouden Haring 2026 door innovaties
De eigenaren van Natuurkampeerterrein Landgoed Het Zand Hattemer Oldenburger en Natuurkampeerterrein de Polmate zijn de winnaars van de Gouden Haringen 2026. Deze prijzen erkennen beheerders van Natuurkampeerterreinen die uitblinken in innovaties, gastvrijheid en betrokkenheid bij het netwerk.
18/03/26
Groningen beoogt beter behoud erfgoed boerderijen
De provincie Groningen investeert dit jaar ruim € 10,9 miljoen in het versterken van karakteristieke panden en gemeentelijke monumenten. Met de opening van de vernieuwde Subsidieregeling Onderhoud Karakteristieke Panden (SOK) op 1 april 2026 krijgen vooral boerderijen een stevige impuls.
18/03/26
Swipe technologie wint vervoersaward
De component vervoer in toerisme maakt een snelle ontwikkeling door. Een goed voorbeeld van innovatie is de swipe technologie bij Arriva. Het bedrijf wint de Transport Ticketing Global Award 2026.
18/03/26
Exclusief voor leden
Merkontwikkeling met ai
Kantar, marketing- en onderzoeksbureau, is een strategisch partnerschap aangegaan met Quilt.AI. Het eerste product door de samenwerking is de EvaluateExplorer.
17/03/26
Exclusief voor leden
Nala Village opent met eerste Horizon Festival
Op 18 en 19 juli vindt in de Achterhoek de eerste editie plaats van Horizon Festival, een nieuw tweedaags boutique festival waar internationale livemuziek en welzijn samenkomen. Nala Village is een nieuw concept in vakantieparken, sterk op duurzaamheid en natuurbeleving gericht.

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...