Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 18-12-2018
Auteur: Redactie
NRIT Media

Hoogste punt bouw nieuwe hoofdkantoor Roompot bereikt

Meer dan 350 mensen verhuizen volgend jaar naar nieuwe locatie

Hoogste punt bouw nieuwe hoofdkantoor Roompot bereikt

Op het in aanbouw zijnde nieuwe hoofdkantoor van Roompot Vakanties is de vlag gehesen: het hoogste punt van 22,6 meter is namelijk bereikt. CEO Jurgen van Cutsem viert deze mijlpaal deze week samen met de ongeveer 50 aanwezige bouwvakkers door hen het traditionele ‘pannenbier’ te brengen. 

De werkzaamheden aan het nieuwe kantoor begonnen afgelopen zomer en verlopen volgens planning. De verwachting is dat het gebouw nog voor het einde van het jaar waterdicht zal zijn en er aan de binnenkant kan worden begonnen. De oplevering staat gepland voor 1 mei.

Economische toplocatie
De nieuwe vestiging ligt op bedrijventerrein De Poel, dat door Elsevier Weekblad een ‘economische toplocatie’ werd genoemd. Het gebied ligt naast de A58, het drukste stukje snelweg van Zeeland waar dagelijks ruim 60.000 mensen rijden.

Nederlands grootste aanbieder van vakantiewoningen verhuist naar de nieuwe locatie langs de A58 om de personeelsgroei op te vangen. Het aantal werknemers op het hoofdkantoor verdubbelde de afgelopen twaalf jaar. 

In het nieuwe pand aan de Nansenbaan in Goes komen de werknemers samen die nu nog verspreid over diverse locaties in Middelburg en Kamperland zitten. Meer dan 350 mensen verhuizen volgend jaar naar nieuwe locatie. Er is daarnaast ook nog voldoende ruimte voor mogelijke toekomstige groei. 

Duurzaam
De marktleider op het gebied van vakantieparken heeft RoosRos Architecten in de arm genomen voor het ontwerp. Het nieuwe kantoor wordt een zogeheten ‘open space office’ met panorama-uitzicht door de langgerekte raamstroken. Daarnaast heeft het pand een dakterras. Het ontwerp bestaat uit twee delen: het daadwerkelijke kantoor met vijf verdiepingen en een naastgelegen tweede gebouw voor het logistieke centrum.

Het pand is een duurzaam gebouw door onder andere de terugwinning van warmte door middel van ventilatie, zonnepanelen en de deels zon-regulerende beglazing. In het verlengde van het kantoor zal een steiger komen tot in het water. Daarop komen beach houses en lodges ter illustratie van het aanbod, zodat voorbijrijdende toeristen een blik kunnen werpen op de nieuwste huisjes van Roompot.

Alle personeelsleden die nu op de kantoren in Zeeland werken, verhuizen mee naar de nieuwe locatie. Het kantoor in Kamperland zal op termijn een andere bestemming krijgen, van het pand in Middelburg loopt de huurtermijn af. Het Noord-Hollandse kantoor dat is gevestigd in Uithoorn blijft wel op de huidige locatie.

Link: https://www.roompot.nl/
Trefwoorden: vakantieparken, bungalowvakantiemarkt

CELTH




||| Nieuws |||

23/07/25
Cheeta’s terug langs autosafari in Beekse Bergen
Goed nieuws voor bezoekers van Safaripark Beekse Bergen: de cheeta’s zijn weer te bewonderen langs de populaire autosafari. Na een ingrijpende verbouwing is het vernieuwde cheetaverblijf officieel in gebruik genomen. De verbouwing was noodzakelijk omdat in het verleden sommige bezoekers uitstapten wat tot gevaarlijke situaties leidde.
23/07/25
Efteling wil vakantiehuisjes bouwen op voormalige camping
De Efteling heeft de voormalige camping Bernehoeve in Kaatsheuvel gekocht en wil daar in de toekomst vakantiehuisjes realiseren in plaats van tenten of caravans. Dat meldt BN De Stem.
16/07/25
Exclusief voor leden
Dagattracties kunnen sleutelrol spelen in verduurzaming reisgedrag
Dagattracties zoals pretparken, dierentuinen en musea kunnen een belangrijke bijdrage leveren aan duurzamer reisgedrag van hun bezoekers. Dat blijkt uit een onderzoek van reizigersvereniging Rover.
16/07/25
Merlin investeert 70 miljoen pond in ruimtevaartthema
Merlin Entertainment heeft op 15 juli de eerste details onthuld van het ruimtevaartthema dat wordt ontwikkeld in LEGOLAND Resorts in Florida en Californië, met onder meer indoor achtbanen.
10/07/25
Exclusief voor leden
Madurodam opent grootste attractie ooit: De Windjager
Madurodam in Den Haag heeft vandaag haar nieuwste en grootste overdekte attractie geopend: De Windjager. Deze innovatieve dark ride laat bezoekers op meeslepende wijze ervaren hoe Nederland al eeuwenlang de kracht van de wind benut.
09/07/25
CELTH Industry Day brengt wetenschap en praktijk samen tijdens World Leisure Congress
Op woensdag 27 augustus 2025 organiseert het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) de Industry Day tijdens het World Leisure Congress in Breda. Deze dag vormt de brug tussen wetenschap en praktijk in de leisure-, toerisme- en hospitalitysector.
08/07/25
Exclusief voor leden
Slagharen lanceert voordelig Familieticket
Attractie- & Vakantiepark Slagharen introduceert een nieuw Familieticket, speciaal ontworpen voor gezinnen die samen een dag vol avontuur willen beleven. Het ticket biedt toegang voor vier personen tegen een vast, aantrekkelijk tarief en is vanaf deze week verkrijgbaar via de website van het park.
04/07/25
Exclusief voor leden
ZooParc Overloon opent nieuw expeditiegebied Ngyuwe
ZooParc Overloon heeft vandaag het langverwachte expeditiegebied Ngyuwe geopend voor abonnementhouders. Dit nieuwe deel van het park staat volledig in het teken van Tropisch Afrika en is vanaf 11 juli toegankelijk voor alle bezoekers.

||| Agenda |||

27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
11/11/25 t/m 13-11-25
11/11/25 t/m 13-11-25: Recreatie Vakbeurs
Recreatie Vakbeurs is dé jaarlijkse vakbeurs voor professionals in de recreatiebranche in de ...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...