Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 05-11-2018
Auteur: Ton Vermeulen
Pleisureworld NRIT

Miljoen bezoekers voor Safaripark Beekse Bergen

Miljoen bezoekers voor Safaripark Beekse Bergen
Ranger Jannah en parkmascotte Djambo van Beekse Bergen verrassen de miljoenste bezoeker, de 11-jarige Flore, op het vernieuwde entreeplein.
Safaripark Beekse Bergen heeft op vrijdagochtend 2 november haar miljoenste bezoeker mogen ontvangen. In de 50 jaar dat het park open is, zijn er jaarrond nog nooit zoveel gasten geweest die het park bezocht hebben.

De elfjarige Flore was de gelukkige miljoenste bezoeker. Zij werd, samen met haar familie, feestelijk verwelkomd door Djambo en ranger Jannah en getrakteerd op taart, kinderchampagne, Beekse Bergen biljetten en een jubileumboek.


Investeringen lonen

Divisiedirecteur Leen Lips: "We zijn ontzettend trots op dit record. Door de forse investeringen die we op het Safaripark hebben gedaan, zien we enorme stijgingen in bezoekersaantallen. We hebben onder andere deze zomer 'Edge of Africa' geopend, een doorloopgebied waar onze bezoekers vrij tussen pinguïns en ringstaartmaki's kunnen rondlopen. Daarnaast hebben we het entreeplein en gorilla-eiland compleet vernieuwd. Ook door de toevoeging van het nieuwe Safari Resort, waar gasten kunnen overnachten tussen Afrikaanse dieren, hebben we Beekse Bergen als holiday destination naar een hoger niveau getild."


Naast de uitgebreide investeringen hebben ook de goede weersomstandigheden gezorgd voor een stijgende toestroom in bezoekers. Bovendien werd in juli voor het eerst een okapi geboren in het park en in augustus de nieuwe app van Beekse Bergen gelanceerd, waarin men dieren kan spotten en herkennen en een educatieve audiotour tijdens de autosafari kan beleven.

Trefwoorden: attractieparken, dierentuinen, noord-brabant

CELTH



||| Nieuws |||

18/07/25
Eerste 'surf-kas' zuivert Amsterdams kanaalwater
De Amsterdamse ontwerper Frederik van Os heeft een innovatieve manier bedacht om waterrecreatie te combineren met ecologisch herstel. Zijn project, de Surf Pill, is een drijvende ‘surf-kas’ die kanaalwater zuivert terwijl mensen erop kunnen surfen.
18/07/25
OECD prijst Nederlandse Landelijke Data Alliantie als inspirerend voorbeeld
De Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OECD) noemt de Nederlandse Landelijke Data Alliantie een inspirerend voorbeeld in haar recente rapport 'Using alternative data sources and tools to measure and monitor tourism.' De LDA wordt geprezen om haar innovatieve aanpak in het verzamelen, standaardiseren en delen van toerismedata.
18/07/25
Koelere bestemmingen populair bij last-minute zomervakanties
Nederlandse vakantiegangers die deze zomer nog snel een reis boeken, kiezen opvallend vaak voor koelere bestemmingen. Uit recente boekingsdata van reisorganisatie Riksja Travel blijkt dat 15% van de last-minuteaanvragen gericht is op landen als IJsland, Noorwegen, Schotland, Canada en de Azoren.
18/07/25
Hein Pasman wordt directeur Landschap Erfgoed Utrecht
Hein Pasman is met ingang van 1 juli jl. benoemd tot algemeen directeur van Landschap Erfgoed Utrecht. Pasman nam deze positie al enige maanden waar na het vertrek van de vorige directeur. De tijdelijke invulling is nu door de Raad van Toezicht omgezet in een permanente aanstelling.
17/07/25
Exclusief voor leden
Kom je in aanmerking voor regeling Kunst Erfgoed Festival?
Organiseer je een festival, biënnale/triënnale of vergelijkbaar evenement gericht op beeldende kunst en/of erfgoed? Of wil je beeldende kunst en/of erfgoed tonen binnen een andersoortige context, zoals een pop- of theaterfestival? Misschien kom je in aanmerking voor een bijdrage Kunst Erfgoed Festival van Mondriaan Fonds.
17/07/25
easyJet boekt sterke winstgroei in derde kwartaal 2025 en blijft optimistisch over toekomst
Luchtvaartmaatschappij easyJet heeft in het derde kwartaal achter de rug met meer winst, capaciteit en bezetting.
16/07/25
Ga mee op inspiratiereis naar Montpellier – beleef de Europese recreatiesector van binnenuit
Van 3 t/m 6 november 2025 organiseert HISWA-RECRON samen met France-Compagnie opnieuw een unieke inspiratiereis voor recreatieprofessionals. Inmiddels hebben 23 ondernemers en managers uit de Nederlandse recreatiesector zich aangemeld voor deze exclusieve reis. Wil jij er ook bij zijn? Er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar.
16/07/25
Eerste podhotel van Nederland opent in hartje Den Haag
In het centrum van Den Haag is De Lola Podshotel officieel geopend, het eerste volwaardige podhotel van Nederland. Gevestigd in de voormalige Foodhallen aan de Haagsche Bluf, introduceert het hotel een innovatief slaapconcept met 80 compacte slaapunits.

||| Agenda |||

27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...