Geplaatst op: 23-05-2018
Auteur: Redactie
NRIT Media

145-jarig jubileum Holland America Line

Rotterdam viert Holland America Line’s 145-jarig jubileum met een speciale orkestrale uitvoering aan boord van de Rotterdam.

145-jarig jubileum Holland America Line

Holland America Line viert in 2018 haar 145-jarig jubileum en om deze gebeurtenis te markeren heeft Cruise Port Rotterdam voor een speciale compositie van het wereldberoemde Rotterdams Philharmonisch Orkest gezorgd. De compositie ging zaterdag 19 mei in première tijdens een exclusief evenement aan boord van deRotterdamwaarbij het stuk werd uitgevoerd door het Rotterdam Philharmonic Banda, een ensemble van het Rotterdams Philharmonisch Orkest.

Het Rotterdams Philharmonisch Orkest stelde het muziekstuk speciaal samen met een basismaat 1-4-5 van de blues om Holland America Line’s 145-jarig jubileum te vieren.


Het Rotterdams Philharmonisch Orkest viert dit jaar ook zijn 100-jarig jubileum. Continental Europ van Holland America Line heeft in verband met dit jubileum aangekondigd officieel partner te worden van het jubilerende orkest.


Burgemeester van Rotterdam Ahmed Aboutaleb was eregast tijdens het evenement en reikte de gouden sleutel van de stad Rotterdam uit aan Holland America Line. Met deze gouden sleutel, een grote eer, gaan voor de cruiserederij veel deuren open in de havenstad.
Verder waren ook Keith Taylor, Holland America Group’s Executive Vice President Fleet Operations, vier kapiteins en hoofdingenieurs en lokale hoogwaardigheidsbekleders aanwezig.
Link: https://www.HollandAmerica.com
Trefwoorden: jubileum, Cruise, rederij

CELTH



||| Nieuws |||

08/05/26
52 miljoen euro naar recreatiegebieden Zuid-Holland
De provincie Zuid-Holland stelt de komende vier jaar ruim 52 miljoen euro beschikbaar om 26 grote en kleinere recreatiegebieden, tot en met 2029, aantrekkelijk, schoon, heel en veilig te houden.
08/05/26
Exclusief voor leden
Marktkans: groeimarkt solo-reizen vrouwen maar sector moet bewustzijn over veiligheid verhogen
Nieuw onderzoek in opdracht van Airbnb en met hun interne boekingsdata laten zien dat solo reizen onder vrouwen het afgelopen jaar sterk is toegenomen. De toeristische sector moet meer gevoel voor veiligheid ontwikkelen voor deze doelgroep.
08/05/26
Exclusief voor leden
Hoe werk je als manager aan mentaal welbevinden in je bedrijf?
Psychische klachten vormen een groeiende oorzaak van langdurig verzuim en raken zowel werknemers als organisaties. Preventie is daarom geen luxe, maar een noodzaak. Leidinggevenden weten lang niet altijd hoe je dat doet.
07/05/26
Documentaire AI toepassen in toerisme
Ruurt van der Wel directeur Eilandmarketing Schouwen-Duivenland werkte mee aan de documentaire van Provincie Zeeland over de rol van AI in de toeristische sector. Bekijk de aflevering hieronder en ontdek in minder dan 10 minuten welke kansen AI biedt voor de sector.
07/05/26
Exclusief voor leden
Fusie in reissoftware
TravelSpirit en 1TIS, beide aanbieders van enterprise resource planning (ERP)-software voor de reisbranche, zijn gefuseerd. Als onderdeel van de fusie heeft investeerder Vortex Capital Partners een meerderheidsbelang verworven om de verdere groei van de organisatie te faciliteren.
07/05/26
Exclusief voor leden
Titanic beleving in Jaarbeurs
De Jaarbeurs staat vanaf 12 juni volledig in het teken van de Titanic. Met de opening van de expositie ‘Titanic: An Immersive Voyage’ komt het iconische schip op een moderne manier tot leven.
07/05/26
Exclusief voor leden
Groningen zet volgende stap met Lelylijn
Een van de grote wensen van de drie noordelijke provincies is de spoorverbinding Lelylijn. Politiek Den Haag schuift de investering naar de toekomst maar provincie Groningen zet al een volgende stap.
07/05/26
Exclusief voor leden
Analyse meivakantie: daling boekingen bij vakantieparken
Het aantal boekingen bij Nederlandse vakantieparken daalde in de meivakantieperiode van 2026 met 26% ten opzichte van 2024. Achter die daling ziet BungalowSpecials drie duidelijke verschuivingen.

||| Agenda |||

19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...