Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 11-12-2017
Auteur: Redactie
NRIT Media

Elisabeth Minnemann nieuwe bestuursvoorzitter NHTV

Elisabeth Minnemann nieuwe bestuursvoorzitter NHTV
De nieuwe bestuursvoorzitter van NHTV wordt Elisabeth Minnemann. Met ingang van 1 april 2018 volgt zij Hein van Oorschot op die met pensioen gaat.


Elisabeth Minnemann was de laatste twee jaar werkzaam als Directeur Internationaal bij de Gemeente Den Haag en was hier onder andere betrokken bij de internationale profilering en positionering van de stad Den Haag. Van 2009 tot 2015 was zij Directeur bij Hogeschool Rotterdam van opeenvolgend het Instituut voor Managementopleiding en het Instituut voor Bedrijfskunde. Hier werkte zij ondermeer aan een aantal onderwijsinnovaties, ontwikkeling van kenniscentra en het internationaliseringsbeleid van de hogeschool.


Elisabeth Minnemann, geboren in Duitsland, studeerde Psychologie aan de Universiteit Bonn. Daarna werkte ze enige jaren als docent en onderzoeker aan de Universiteit Heidelberg. Hier promoveerde ze in 1993. Vervolgens werkte Minnemann enkele jaren in het bedrijfsleven in Nederland en Maleisië.


Wat gaat Minnemann bij NHTV realiseren?

Minnemann zal bij NHTV de implementatie van de lange termijn positionering van NHTV, samen met het zittende collegelid Nico van Os, ter hand nemen. Gelet op de eerder geformuleerde ambities komt haar kennis en ervaring hierbij goed van pas. Belangrijk daarbij is het inzetten op kansrijke verbindingen tussen de academies binnen NHTV, het verder uitbouwen van een uitdagend en internationaal studieklimaat op de nieuwe campus en het verder versterken van de band met de (internationale) industrie. Elisabeth Minneman: "Ik zie er naar uit om samen met alle betrokkenen van NHTV de ambities verder vorm en inhoud te geven”.


Elies Lemkes, voorzitter van de Raad van Toezicht van NHTV, is ervan overtuigd dat met de nieuwe samenstelling van het College van Bestuur een volgende belangrijke stap gezet is om met alle betrokkenen, zowel binnen als buiten NHTV, hard te blijven werken aan het verstevigen van de unieke positie van NHTV in het (internationale) landschap van hoger onderwijs. Dit om studenten optimaal voor te bereiden op de vraag van de arbeidsmarkt.

Trefwoorden: onderwijs, onderzoek, celth

CELTH



||| Nieuws |||

18/06/25
Zandvoort lanceert vernieuwde toeristische website met directe boekingsoptie
Zandvoort zet een grote stap vooruit in het toerisme met de lancering van een vernieuwde, drietalige website: VisitZandvoort.nl, VisitZandvoort.de en VisitZandvoort.com. . De website heeft een moderne, organische uitstraling en is nu gebruiksvriendelijker en rijker aan regionale content.
02/06/25
HZ Kenniscentrum zoekt onderzoeker toerisme
HZ Kenniscentrum Kusttoerisme is dé kennispartner van de Zeeuwse vrijetijdssector zoekt een onderzoeker toerisme.
21/05/25
Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
13/05/25
Regionale toerismedata nog niet betrouwbaar genoeg voor lokaal beleid
Betrouwbare data op regionaal en lokaal niveau over het aantal gasten en overnachtingen is essentieel voor effectieve beleidsvorming in de toeristische en recreatieve sector. Uit een verkenning blijkt dat het lastiger is dan verwacht om op gemeentelijk niveau betrouwbare cijfers te genereren met de huidige methode.
10/04/25
Wegwijzer voor het meten van bewonersprofijt gepresenteerd
Vandaag is tijdens een LDA-Kennissessie de ‘Wegwijzer voor het meten van bewonersprofijt’ gepresenteerd. Deze wegwijzer biedt een overzicht van zowel voor de hand liggende als innovatieve methoden om bewonersprofijt te meten.
03/03/25
Artikelen Capita Selecta uit Trendrapport online
Alle artikelen in het hoofdstuk Capita Selecta van het nieuwste Trendrapport staan online. Mede dankzij partners CELTH en NBTC vrij toegankelijk.
25/12/24
Op weg naar 2025
Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons.
13/12/24
Scenarioplanning: theorie, methodes en toepassing
Altijd al meer willen weten van scenarioplanning? Lees van het boek “Scenario Planning and Tourism Futures. Theory Building, Methodologies and Case Studies”. Geschreven door Albert Postma, Stefan Hartman en Ian Yeoman van het European Tourism Futures Institute (ETFI) van NHL Stenden.