Geplaatst op: 10-05-2017
Auteur: Marc Gerlings

Stromma biedt twee verkooppunten voor hoteliers.com

Stromma biedt twee verkooppunten voor hoteliers.com
Foto: Stromma Nederland

Het toeristisch seizoen is van start in Amsterdam. Om nog meer service te kunnen bieden aan de bezoekers van onze hoofdstad, gaan her rondvaartbedrijf Stromma Nederland en Hoteliers.com een partnership aan. Gasten kunnen vanaf eind april last minute hotelkamers boeken in de ticket shops van het toeristisch bedrijf.


Vanuit twee fysieke verkooplocaties op centrale punten in de Amsterdamse binnenstad kunnen straks last minute hotelkamers worden geboekt. Via een centraal boeking systeem kan real time beschikbaarheid van de kamers worden gecheckt en direct worden ingeboekt. Voor Stromma Nederland betekent dit een uitbreiding van het productportfolio, naast rondvaarten door de stad, tickets voor musea en attracties, excursies buiten de stad en souvenirs.

"Met deze extra service bieden we alshost of Amsterdamhet complete plaatje aan onze gasten. We zijn daarmee de ideale one stop shopping partner”, aldus Joachim Koch, Commercieel Directeur van Stromma Nederland.

Met dit partnership voegt Hoteliers.com twee belangrijke fysieke verkooppunten toe aan het verkoop netwerk, waarAmsterdamse hotels hun kamers op last minute basis kunnen verkopen. ‘Omdat de gehanteerde prijzen niet online gepubliceerd worden, hebben hotels de volledige vrijheid om zelf de prijs te bepalen en daarmee de bezetting te optimaliseren,’ aldus Patrick Brand, Business Development Director bij Hoteliers.com.

Vanaf eind april kunnen hotelkamers worden geboekt bij de Stromma.com ticketshops, locaties I amsterdam Visitor Centre (tegenover Centraal Station) en Wolvenstraat (9 straatjes).
Trefwoorden: boeking, hotel, rondvaart, ticketshop

CELTH



||| Nieuws |||

23/01/26
Exclusief voor leden
Oprichting Wandelplatform Fryslân voor een sterke wandelprovincie
Op woensdag 21 januari vond de aftrap van Wandelplatform Fryslân plaats. De missie: Fryslân ontwikkelen tot een provincie waar lopen en wandelen vanzelfsprekend, aantrekkelijk en toegankelijk is voor iedereen.
23/01/26
Transavia vliegt in de zomer op Oujda
Transavia start komende zomer een tijdelijke verbinding tussen Rotterdam The Hague Airport en Oujda, in het noordoosten van Marokko. Tussen 2 juli en 31 augustus 2026 vliegt Transavia twee keer per week, op maandag en donderdag, rechtstreeks tussen Rotterdam en Oujda.
23/01/26
Exclusief voor leden
Gebruik creditcard neemt weer toe
Nederlanders gebruiken hun creditcard steeds vaker. Dat blijkt uit transactiedata van ruim 2,6 miljoen Nederlandse consumenten met een creditcard van ICS, aanbieder van Visa en Mastercard creditcards. Opvallend daarbij is dat het aantal betalingen aan Nederlandse ontvangers, zoals in de horeca, sterker groeit dan aan buitenlandse.
23/01/26
Genomineerden Nationale Evenementenprijzen en -steden 2026 bekend
De jury heeft de nominaties voor de Nationale Evenementenprijzen 2026 officieel vastgesteld. Welke s...
22/01/26
Beste campings in Nederland en Europa
De winnaars van de titel ‘ANWB Camping van het Jaar 2026’ zijn toegekend. In de categorie Fijnste familiecamping gingen Vakantiepark Beerze Bulten (Overijssel) en Camping Village Europa Silvella (Italië) met de hoofdprijs aan de haal. In de categorie Beste Kleine camping werden Camping Zwinderen (Drenthe) en Camping Domaine La Libaudié (Frankrijk) uitgeroepen tot winnaars.
21/01/26
KLM maakt WiFi gratis op Europese vluchten
KLM maakt als een van de eerste Europese luchtvaartmaatschappijen internet gratis voor passagiers binnen Europa. Passagiers kunnen tijdens de volledige vlucht e-mailen, internetten, muziek luisteren, gamen of films en series streamen.
21/01/26
Switch je route
De Fiets en Wandelbeurs in Jaarbeurs Utrecht is 13, 14 en 15 februari weer hét ontmoetingspunt voor iedereen met een passie voor fietsen en wandelen. Het thema van de komende editie is ‘Switch je route’. Bezoekers worden uitgedaagd hun blik te verruimen en nieuwe paden te verkennen: van onbekende langeafstandsroutes tot verrassende tochten dicht bij huis.
21/01/26
Exclusief voor leden
Kogge naar renovatie
Op dinsdag 20 januari is de 600 jaar oude IJsselkogge, een van de belangrijkste scheepsvondsten van Nederland, uit het conserveringsstation bij Museum Batavialand op een ponton over water naar Zwartsluis vervoerd. In Zwartsluis wacht verdere restauratie. Uiteindelijk zal het 15de-eeuwse handelsschip in Kampen een museale bestemming krijgen op een afstand van ongeveer 200 meter van de oorspronkelijke vindplaats in de IJssel.

||| Agenda |||

27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live: het nieuwe ontmoetingspunt voor ondernemers in de dagrecreatie
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
13/02/26 t/m 15-02-26
13/02/26 t/m 15-02-26: Fiets en Wandelbeurs
De Fiets en Wandelbeurs 2026. Drie dagen vol inspiratie, routes, outdoormateriaal, lezingen en vakan...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...