Tameling weg bij citymarketing Apeldoorn
Roeland Tameling vertrekt al na een jaar bij de citymarketingorganisatie van Apeldoorn. In lokale media werd gemeld dat Roeland Tameling te licht was bevonden door het gemeentebestuur. De woordvoerder van Apeldoorn meldt dat Tameling juist de perfecte architect was om de basis voor de komende jaren op te stellen.Twan Timmermans, hoofd communicatie gemeente Apeldoorn: "Roeland Tameling was kwartiermaker van Apeldoorn Marketing (AM) voor de periode tot 1 januari 2017. Hij beschikte als architect van AM over de ideale achtergrond: kennis van zaken; ruime ervaring elders, en daardoor inzicht in de gebruikelijke eisen en valkuilen bij de opstart van citymarketing. Dankzij Roeland gaan we per 1 januari vol gas uit de startblokken. Maar een goede architect hoeft niet zelf te gaan bouwen met cement en mortel. Daarvoor neem je een persoon die daarin goed is, bijvoorbeeld in citymarketing iemand met een bestaand netwerk ter plekke. Dat zijn twee verschillende functies zijn, en dat was van meet af aan ook de bedoeling. Dus Roeland vertrekt niet, hij legt momenteel de laatste hand aan het uitstekende werk dat hij in Apeldoorn heeft verricht.”
Trefwoorden: citymarketing, apeldoorn
|
|
11/07/25
Cybercriminelen zetten online advertenties in om vakantiegangers op te lichten. Mensen die dit niet op tijd door hebben, lopen het risico om aan oplichters allerlei persoonlijke informatie of creditcardgegevens prijs te geven. Daarom is het belangrijk dat mensen altijd eerst de officiële contactinformatie van reisorganisaties checken voordat ze contact opnemen.
|
11/07/25
Het Rode Kruis waarschuwt vakantiegangers die dit weekend naar zuidelijk Europa trekken. De hulporganisatie roept mensen op om goed voorbereid met vakantie te gaan. Met flinke bosbranden en zeer hoge temperaturen in Frankrijk, Spanje, Griekenland en Turkije ligt een noodsituatie deze zomer op de loer.
|
10/07/25
Madurodam in Den Haag heeft vandaag haar nieuwste en grootste overdekte attractie geopend: De Windjager. Deze innovatieve dark ride laat bezoekers op meeslepende wijze ervaren hoe Nederland al eeuwenlang de kracht van de wind benut.
|
10/07/25
Het Regionaal Bureau voor Toerisme Heuvelrug & Vallei heeft een prima 2024 achter de rug. Dat blijkt uit het onlangs gepubliceerde jaarverslag.
|
10/07/25
TopParken heeft afgelopen zaterdag haar eerste indoor Funzone geopend op Bospark Ede. De feestelijke opening trok veel belangstelling van vakantiegasten, woningeigenaren en medewerkers. De nieuwe speelfaciliteit is niet alleen toegankelijk voor parkbezoekers, maar ook voor mensen van buitenaf.
|
10/07/25
Tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Breeland Recreatie in Annen is de eerste Escape Tour in de DrentheRoutes-app officieel gelanceerd. Wethouder Richard Heling van de gemeente Aa en Hunze gaf het startsein voor deze nieuwe recreatieve belevenis: een app-gestuurde speurtocht in de buitenlucht.
|
10/07/25
De voorgenomen bezuiniging van op de Nationale Parken in Nederland is definitief geschrapt. De bezuiniging, die in eerste instantie was opgenomen in de Voorjaarsnota, leidde tot grote zorgen bij natuurorganisaties, provincies en terreinbeheerders.
|
10/07/25
Een ruime meerderheid van de Europeanen vindt dat het spoorvervoer tussen EU-landen dringend verbeterd moet worden. Dat blijkt uit een nieuwe peiling van Polling Europe onder ruim 5.000 inwoners van de 27 EU-lidstaten
|
|
27/08/25
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
|
22/09/25
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
|
|