Europeesche gaat elke recreatiewoning verzekeren
Europeesche Verzekeringen introduceert een vernieuwde verzekering voor vakantiehuizen, stacaravans en alle andere soorten recreatiewoningen. Met de Recreatiewoningverzekering is bijvoorbeeld ook een chalet, safaritent, strandhuisje of tuinhuis verzekerd. Deze unieke verzekering geldt in Nederland, Duitsland en België. Aansprakelijkheid is standaard meeverzekerd en de dekking loopt door tijdens transport en opslag in het winterseizoen.
Daarbij maakt het niet uit om wat voor recreatiewoning het gaat. De dekking geldt bijvoorbeeld voor vaste vakantiehuizen, strandhuisjes, stacaravans, safaritenten, tenthuisjes, tuinhuisjes en chalets. Europeesche is de enige verzekeringsmaatschappij die deze verzekering aanbiedt. De Recreatiewoningverzekering heeft twee dekkingen: Brand en Alle Gevaren. Inboedel en een aanbouw of bijgebouw kunnen worden meeverzekerd. Voor particuliere verhuur is er een optionele dekking. Daarbij geldt geen maximum in het aantal verhuurdagen. Als de recreatiewoning volledig verloren gaat, verzekert de Recreatiewoningverzekering van de Europeesche de aankoop- of herbouwwaarde. Daarnaast is er een ruime dekking voor opruimingskosten. Voorheen vielen alleen stenen en houten recreatiewoningen onder een recreatiewoningverzekering. Wie een stacaravan had, moest een caravanverzekering afsluiten. Deze verzekeringen hadden bovendien een lagere dekking bij volledig verlies.
Link: https://www.europeesche.nl/denk-nu-alvast-aan-een-verzekering
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, vakantiebungalows, stacaravans, strandhuijes, chalets, verzekeringen
|
|
06/08/25
In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen roept Stichting Hart van Noord-Holland beleidsmakers op om structureel te investeren in citymarketing. De organisatie, verantwoordelijk voor de citymarketing van Alkmaar, presenteert een integrale visie waarin bezoekers, bewoners, bedrijven en talenten centraal staan. Het doel: een aantrekkelijke, leefbare en economisch vitale gemeente.
|
06/08/25
Volgens nieuwe cijfers van HotelSpecials.nl is in juli 2025 maar liefst 37% van alle hotelboekingen binnen een week voor vertrek gedaan. Deze trend onderstreept een verschuiving in het reisgedrag van consumenten, waarbij spontaniteit, flexibiliteit en beleving steeds belangrijker worden. Voor de sector biedt dit aanleiding om het aanbod en de distributiestrategie kritisch tegen het licht te houden.
|
05/08/25
Attractie- & Vakantiepark Slagharen is gestart met een opvallende abonnementsactie die de vrijet...
|
05/08/25
Voor de 23ste keer is de Kennedylaan in Eindhoven omgetoverd tot Park Hilaria, een tijdelijk pretpark dat inmiddels is uitgegroeid tot een vaste zomertraditie. Tijdens het openingsweekend trok het evenement maar liefst 125.000 bezoekers — een vliegende start voor de editie van 2025.
|
05/08/25
CampSolutions heeft Tent2 overgenomen, een specialist in innovatieve tentoplossingen. Met deze strategische stap verstevigt CampSolutions haar positie als marktleider in hoogwaardige en duurzame outdoor accommodaties, zowel in Nederland als internationaal.
|
05/08/25
Meer dan tienduizend hotels uit 25 Europese landen hebben zich verenigd in een massaclaim tegen hotelplatform Booking.com. De actie is geïnitieerd door Hotrec, de Europese koepelorganisatie voor de horeca, en wordt gesteund door onder andere Koninklijke Horeca Nederland (KHN).
|
05/08/25
In het tweede kwartaal van 2025 reisden bijna 21 miljoen luchtvaartpassagiers van en naar de vijf nationale luchthavens in Nederland. Dat is een stijging van 3,1 procent ten opzichte van dezelfde periode in 2024, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
|
05/08/25
Met de opening van het Efteling Grand Hotel zet de Efteling een grote stap richting haar ambitie om uit te groeien tot een internationale en meerdaagse bestemming. Het hotel, gelegen binnen de parkgrenzen, biedt een ongeëvenaarde combinatie van luxe, beleving en comfort.
|
|
27/08/25
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
|
03/09/25 t/m 07-09-25
In 2025 viert de Hiswa te Water haar 40ste editie in de sfeervolle Batavia Haven in Lelystad. Na een...
|
11/09/25
Het Atlasfestival 2025 staat in het teken vanVitamine L– de leefomgeving als bron van gezondheid. ...
|
22/09/25
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
|
01/10/25
Na het succes van eerdere edities van het Duurzaamheidscongres introduceren we dit jaar een nieu...
|
|