Geplaatst op: 04-02-2016
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Eerste ontbijtsessie over gepersonaliseerde marketing groot succes

Eerste ontbijtsessie over gepersonaliseerde marketing groot succes

De eerste ontbijtsessie van NRIT Media en CELTH over nieuwe digitale marketing strategieën voor de toeristisch-recreatieve sector was een groot succes. Op een vroege donderdagmorgen lieten ruim 30 professionals zich in Hoevelaken onder het genot van een lekker ontbijt bijpraten door Peter Sprenger van Techonomy die inging op de verschuiving van massamarketing naar gepersonaliseerde marketing en Corné Dijkmans van CELTH die het effect van social media op de reputatie van bedrijven belichtte.


Volgens Dijkmans heeft online engagement een positief effect op de bedrijfsreputatie, gaan klanten de social mediakanalen van een bedrijf eerder volgen en is het reputatie verhogend effect vooral sterk bij niet-klanten. Dijkmans had voor de aanwezigen veel tips en checklists voor het implementeren van een goede social media strategie waarbij vooral de menselijke toon en je echt verdiepen in de klant essentieel is. Lees hier het verslag van zijn presentatie Engage!.


Als je in business wilt blijven, moet je volgens Sprenger mee in de nieuwe digitale marketing waar je jezelf richt op de kleinst mogelijke entiteit en dat is de individuele consument. Je moet de klant centraal stellen, weten wat ze hebben gedaan, wat ze nu doen, wat ze willen, en op basis daarvan relevante content presenteren. We zitten volgens Sprenger in een transitie van statische naar dynamische data en van CRM naar een Customer Data Platform waarbij je alles van je klant weet en je realtime data kunt omzetten naar goed getimede relevante content op de diverse touchpoints met de klant. Lees hier het verslag van zijn presentatie Hoe Marketing personaliseert!.


Belangstelling voor tweede editie?

Omdat veel vakgenoten niet in de gelegenheid waren deze bijeenkomst om agenda technische redenen bij te wonen wordt de sessie in het najaar herhaald. U kunt nu alvast uw interesse kenbaar maken via info@nrit.nl.

Topics:Marketing
Trefwoorden: marketing, fanbase marketing, 1 op 1 marketing, customer data platform, digitale economie

CELTH



||| Nieuws |||

17/02/26
Schiphol verwacht meer reizigers in 2026 met stillere vliegtuigen
Royal Schiphol Group heeft over 2025 sterke operationele en financiële resultaten gepubliceerd. Het jaar werd gekenmerkt door een verdere verschuiving naar stillere vliegtuigen, een stijgende passagierstevredenheid en aanzienlijke investeringen in de kwaliteit van de luchthaven.
17/02/26
Exclusief voor leden
22 ambassadeurs versterken culinaire positie Vlaanderen
Toerisme Vlaanderen vernieuwt het culinaire ambassadeurscollectief ‘Ambassadors of GOESTING’ om Vlaanderen wereldwijd sterker te positioneren als toeristische gastronomische topregio. De ambassadeurs geven internationaal lading aan het begrip 'goesting'.
16/02/26
Jet de Ranitz nieuwe voorzitter Raad van Commissarissen VVV Nederland
VVV Nederland heeft Jet de Ranitz benoemd tot voorzitter van de Raad van Commissarissen. De benoeming gaat in op 15 februari 2026. De Ranitz is momenteel voorzitter van de Raad van Bestuur van de Nederlandse Publieke Omroep (NPO) en brengt ruime bestuurlijke ervaring mee op het gebied van strategie, organisatieontwikkeling en governance.
16/02/26
Exclusief voor leden
Na helm ook rugbeschermer verplicht op de piste?
Komend weekend start de voorjaarsvakantie en vertrekken weer honderdduizenden Nederlanders richting de sneeuw. De sneeuwfun gaat steeds vaker samen met de roep om veiligheid op de drukke pistes. Na de helm is de vraag of alle skiërs de rugbeschermer moeten dragen.
13/02/26
Exclusief voor leden
Hoe pak je overname van je bedrijf aan?
Terwijl de Nederlandse MKB-overnamemarkt tekenen van herstel vertoont, dreigt een groot deel van de bedrijfswaarde verloren te gaan door gebrek aan adequate voorbereiding.
12/02/26
Exclusief voor leden
Twintig actievoerders bezetten Lelystad Airport
Een groep van twintig Greenpeace-actievoerders heeft vanochtend het hoofdgebouw van Lelystad Airport bezet. Ze eisen dat het nieuwe kabinet een streep zet door de plannen om het vliegveld te openen voor vakantievluchten.
11/02/26
Exclusief voor leden
Doorbraak duurzame vliegtuigbrandstof met SIENNA-reactor
Het Europese project TAKE-OFF, geleid door het Nederlandse TNO, bundelt de krachten van tien partners om technologie te ontwikkelen die CO2 en hernieuwbare waterstof omzet in SAF.
11/02/26
Jasper Tieleman versterkt team Maas
De recreatie- en watersportsector krijgt er een gedreven en ervaren professional bij. Met de komst van Jasper Tieleman versterkt Maas recreatie bedrijfsmakelaardij haar team met iemand voor wie recreatie niet alleen een branche is, maar een familie-erfenis.

||| Agenda |||

24/02/26
24/02/26 t/m 24-02-26: Tourism skills: getting this right matters
The European tourism sector faces a simple reality:without the right skills, growth is not sustainab...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...