Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 05-11-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Digireceptie van Afas wint Pleisureworld Award

Digireceptie van Afas wint Pleisureworld Award

De Pleisureworld Award 2015 is gewonnen door de Digireceptie van Afas Software. Deze innovatie won het van de andere genomineerden de KiteTender en de Oxboard. De winnaar werd gisteren bekend gemaakt op de Recreatie Vakbeurs in Hardenberg.


De jury ziet in de software van Afas een grote kans voor de recreatiesector om meer aandacht te geven aan echte gastvrijheid. Met de Digireceptie kunnen gasten zichzelf aanmelden en het systeem maakt een bezoekerspas met foto. Die kan bij een volgend bezoek weer worden gebruikt. Medewerkers krijgen een sms-je dat de gasten zijn gearriveerd. Door het automatiseren van routinematige handelingen houden receptiemedewerkers veel meer tijd over voor het gastvrij ontvangen van de gasten. De jury was vooral gecharmeerd van het feit dat het systeem ook met gezichtsherkenning kan werken. 


De Oxboard en de KiteTender vielen buiten de prijzen. De KiteTender is een bootje dat wordt voortgedreven met een vlieger en voegt in feite de eigenschappen van kitesurfen en zeilen samen. Het is makkelijker dan kitesurfen op een board omdat je geen balans op het board hoeft te houden. De Oxboard is een compacte, eenvoudig bestuurbare en 100% elektrische personal transporter. Hoewel het vervoermiddel in de eerste plaats is bedoeld voor serieus vervoer, heeft het ook een hoge fun-factor. Het biedt recreatiebedrijven weer een nieuwe vorm van vermaak en is geschikt als verhuurobject.


De jury bestond uit Reinoud van Assendelft van het gelijknamige leisure adviesbureau, Max van Leeuwen, innovatie-expert Leo Groote Instituut, Bert van der Stoep van Vadesto buitensport en winnaar van de innovatie award in 2014, Erik Hordijk van Borgingonline en Walter Jonker hoofdredacteur van Pretwerk.nl

Link: http://www.digireceptie.nl/
Trefwoorden: receptie, ontvangst, gastvrijheid, verblijfsrecreatie, hotels, campings, bungalowparken

CELTH



||| Nieuws |||

27/06/25
Exclusief voor leden
Wordt Groningen de AI-stad van Nederland?
Kunstmatige intelligentie (AI) is de technologie die onze economie, veiligheid en manier van leven de komende jaren gaat bepalen. Maar op dit moment komen de belangrijkste innovaties uit de Verenigde Staten en China. Dat maakt Europa, en dus ook Nederland, te afhankelijk van anderen. In Groningen moet een AI-fabriek komen die in 2027 operationeel wordt.
27/06/25
Exclusief voor leden
Gratis handbagage in aantocht
De Europese Unie wil nieuwe regels invoeren die luchtvaartmaatschappijen verplichten om passagiers gratis een handbagagekoffer toe te staan, naast een persoonlijk item zoals een handtas of laptoptas. Luchtvaartmaatschappijen zijn niet blij.
27/06/25
Nieuwe borden markeren Van Gogh Nationaal Park langs Brabantse snelwegen
Reizigers die begin juli over de A2, A58, A50 en N65 rijden, zullen het meteen merken: de bruine Groene Woud-borden maken plaats voor nieuwe exemplaren die het Van Gogh Nationaal Park markeren. De vervanging volgt op de toekenning van de status Nationaal Park in oktober 2024.
27/06/25
DierenPark Amersfoort lanceert zomers familie-evenement
Deze zomervakantie verandert DierenPark Amersfoort in een bruisend festivalbos. Van 23 tot en met 26 juli vindt de eerste editie van het ZOOmer Festival plaats. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek, entertainment en zomerse lekkernijen.
27/06/25
Exclusief voor leden
Hoge prijzen zetten Nederlandse kusttoerisme onder druk
De Nederlandse kust dreigt binnen- en buitenlandse toeristen kwijt te raken door oplopende prijzen. Een dagje strand kost al snel 100 euro. Dat zet de concurrentiepositie van de Nederlandse kustregio’s onder druk. De kust kan aantrekkelijk blijven als horecaondernemers inzetten op een betere prijs-kwaliteitverhouding. Dat stelt sectorspecialist Services & Leisure Sjuk Akkerman van ING.
26/06/25
Rotterdam ontvangt internationale experts voor advies over cultuur
Van 2 tot en met 5 juli ontvangt Rotterdam tien internationale experts, vanuit alle windstreken, om mee te denken over de culturele toekomst van Rotterdam.
26/06/25
VVKR ontvangt 500ste lid
De Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VVKR) verwelkomt met trots haar 500ste lid: Tuktuk Reis Sri Lanka.
26/06/25
Exclusief voor leden
Wat zijn de best gewaardeerde Europese en Nederlandse stranden?
De zomer van 2025 staat voor de deur en strandliefhebbers kunnen hun hart ophalen. Maar waar kunnen ze het best hun handdoekje leggen? Vakantieplatform Holidu analyseerde de Google Maps-recensies. Beste Europese strand is Spiaggia dei Conigli op Lampedusa in Italië. Voor het beste Nederlandse strand moet je naar dat van Renesse in Zeeland.