Geplaatst op: 03-11-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Koning Willem-Alexander overhandigt eerste steen CORPUS China

Koning Willem-Alexander overhandigt eerste steen CORPUS China
Koning Willem-Alexander heeft tijdens zijn bezoek aan China de eerste steen van de educatieve attractie CORPUS Beijing overhandigd aan Zuo Kun, Chairman van de CDO Development Bank. Hiermee is een belangrijke stap gemarkeerd in de realisatie door CORPUS World Wide.In Nederland staat de eerste CORPUS in Oegstgeest bij Leiden.

In maart 2015 tekende Henri Remmers, initiatiefnemer van CORPUS ‘reis door de mens’, een Letter of Intent voor de ontwikkeling van CORPUS in Beijing. De ondertekeningsceremonie vond plaats in Sjanghai, in aanwezigheid van Mark Rutte, minister-president van Nederland. Nu, zeven maanden later, reisde Henri Remmers mee met de handelsdelegatie die deze week samen met Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima een bezoek brengt aan China en was hij aanwezig bij de bij de overhandiging van de eerste steen van de attractie, die een impuls zal geven aan het bevorderen van bewustzijn van gezond leven en welzijn.

"Een gezond leven is voor iedereen essentieel; daarbij speelt kennis een sleutelrol. Onze visie is dat bezoekers na de experience CORPUS ‘reis door de mens’ met een andere kijk op hun lichaam naar huis teruggaan. CORPUS promoot de de kernwaarden Veel bewegen, Verantwoord eten en Gezond leven.”


Henri Remmers, CORPUS



Over CORPUS Worldwide
De ontwikkelingen in Beijing zijn een belangrijke doorbraak in de inspanningen van de afgelopen jaren om het unieke concept van CORPUS op verschillende locaties wereldwijd uit te rollen. Aangezien ‘gezondheid’ een thema is dat overal op de wereld aanpak vergt, werkt CORPUS World Wide actief samen met partijen in Noord-Amerika, Europa, Azië en het Midden-Oosten om een basis te creëren voor één of meer uitvoeringen van CORPUS op basis van het origineel dat opgericht werd in Nederland.
Trefwoorden: attractieparken, gezondheid, china

CELTH



||| Nieuws |||

08/05/26
52 miljoen euro naar recreatiegebieden Zuid-Holland
De provincie Zuid-Holland stelt de komende vier jaar ruim 52 miljoen euro beschikbaar om 26 grote en kleinere recreatiegebieden, tot en met 2029, aantrekkelijk, schoon, heel en veilig te houden.
08/05/26
Exclusief voor leden
Marktkans: groeimarkt solo-reizen vrouwen maar sector moet bewustzijn over veiligheid verhogen
Nieuw onderzoek in opdracht van Airbnb en met hun interne boekingsdata laten zien dat solo reizen onder vrouwen het afgelopen jaar sterk is toegenomen. De toeristische sector moet meer gevoel voor veiligheid ontwikkelen voor deze doelgroep.
08/05/26
Exclusief voor leden
Hoe werk je als manager aan mentaal welbevinden in je bedrijf?
Psychische klachten vormen een groeiende oorzaak van langdurig verzuim en raken zowel werknemers als organisaties. Preventie is daarom geen luxe, maar een noodzaak. Leidinggevenden weten lang niet altijd hoe je dat doet.
07/05/26
Documentaire AI toepassen in toerisme
Ruurt van der Wel directeur Eilandmarketing Schouwen-Duivenland werkte mee aan de documentaire van Provincie Zeeland over de rol van AI in de toeristische sector. Bekijk de aflevering hieronder en ontdek in minder dan 10 minuten welke kansen AI biedt voor de sector.
07/05/26
Exclusief voor leden
Fusie in reissoftware
TravelSpirit en 1TIS, beide aanbieders van enterprise resource planning (ERP)-software voor de reisbranche, zijn gefuseerd. Als onderdeel van de fusie heeft investeerder Vortex Capital Partners een meerderheidsbelang verworven om de verdere groei van de organisatie te faciliteren.
07/05/26
Exclusief voor leden
Titanic beleving in Jaarbeurs
De Jaarbeurs staat vanaf 12 juni volledig in het teken van de Titanic. Met de opening van de expositie ‘Titanic: An Immersive Voyage’ komt het iconische schip op een moderne manier tot leven.
07/05/26
Exclusief voor leden
Groningen zet volgende stap met Lelylijn
Een van de grote wensen van de drie noordelijke provincies is de spoorverbinding Lelylijn. Politiek Den Haag schuift de investering naar de toekomst maar provincie Groningen zet al een volgende stap.
07/05/26
Exclusief voor leden
Analyse meivakantie: daling boekingen bij vakantieparken
Het aantal boekingen bij Nederlandse vakantieparken daalde in de meivakantieperiode van 2026 met 26% ten opzichte van 2024. Achter die daling ziet BungalowSpecials drie duidelijke verschuivingen.

||| Agenda |||

19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...