Wat zie je in Nederland in 2040 (video)
Hoe ziet Nederland in 2040 eruit? Wat zie je in de steden of tijdens je dag uit. Gister werd daarover gedebatteerd in het Amsterdam tijdens de Landmakersdag. Daar zaten bestuurders en bedrijven om tafel om de blauwdruk voor de ontwikkeling van de omgeving te maken. Op 15 december 2015 wordt het document overhandigd aan minister Schultz-Van Haegen van Infrastructuur en Milieu.
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: omgeving, ruimtelijke ordening, stad, recreatie, leisure, openbare ruimte
|
|
23/06/26
Begeleid door een spectaculaire show en een zorgvuldig geënsceneerde ceremonie werd het tweede TUI-schip in de InTUition-klasse de Mein Schiff Flow officieel verwelkomd in de Mein Schiff-vloot.
|
22/06/26
Attractiepark Toverland introduceert deze zomer een nieuwe abonnementsvorm: de Summer Pass. Dit tijdelijke abonnement is geldig van 1 juli tot en met 30 september 2026 en in deze periode kunnen Summer Pass-houders Toverland zo vaak bezoeken als ze zelf willen.
|
22/06/26
Na een oproep en selectieprocedure vonden Stichting Kempens Landschap en lokaal bestuur Edegem een exploitant voor Vlaamse kasteel Hof Ter Linden.
|
22/06/26
Om ervoor te zorgen dat er ook op de langere termijn voldoende elektriciteit is, kiest het kabinet voor de invoering van een zogenaamd marktbreed capaciteitsmechanisme.
|
19/06/26
De luchtvaartmaatschappij Transavia voegt Praia, de hoofdstad van Kaapverdië op het eiland Santiago, toe aan haar netwerk en verdubbelt tegelijkertijd de capaciteit naar het eiland Sal.
|
19/06/26
HelloSafe, een digitale reisverzekeringsmakelaar, wordt de eerste speler ter wereld die een native reisverzekeringsapp in ChatGPT aanbiedt.
|
19/06/26
Het architectenbureau Mecanoo uit Delft ontwerpt het nieuwe gebouw van Facet aan het Mondriaanplein in Emmen. De gemeente Emmen en Facet hebben Mecanoo geselecteerd voor de verbouwing van het markante cultuurgebouw.
|
18/06/26
Daan Zieren wordt de nieuwe directeur van Reizigersvereniging Rover. Zieren, momenteel voorzitter van de Jonge Klimaatbeweging, treedt hiermee per 1 juli in de voetsporen van Freek Bos.
|
|
23/06/26
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
|
25/06/26
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
|
26/06/26
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
|