Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 18-09-2015
Auteur: Marc Gerlings

Energie opwekken in fitnesscentrum

Energie opwekken in fitnesscentrum

Fitnesscentra merken dat het in de herfst lastiger is om mensen te trekken. Een producent van fitnessapparatuur bedacht een oplossing. Maak een challenge waarbij sporters moves en kilowatts produceren. En ja, dan moet je toch van die bank af en naar het fitnesscentrum.

De challengse heet internationaal de Green Challengse. In Nederland heeft het de wat eigenaardige naam Sport Benelux Gezond gekregen. Het uitgangspunt is dat sporters elektrische energie middels de fitnessapparatuur van Technogym opwekken. Dankzij de Artis Renew apparatuur en de mywellness cloud Challenge App is het mogelijk om beweging van sporters om te zetten in elektrische energie. Elke keer dat een sporter traint op een cardio-apparaat, wordt de gegenereerde energie van de sporter geregistreerd. De sporters verzamelen zo Moves en kilowatts voor hun fitnessclub.


De deelnemende locaties gaan in de periode van 21 september tot en met 5 oktober 2015 de competitie met elkaar aan om de meeste kilowatts te genereren. Met de opgewekte kilowatts besparen de groene fitnessclubs energie en dragen zij bij aan een gezondere leefomgeving. Zij maken tevens kans op het winnen van de Sport Benelux Gezond Challenge, meldt Technogym.


Word lid en krijg onbeperkt toegang tot alle NRIT artikelen.

Trefwoorden: fitness, sport, challenge

CELTH



||| Nieuws |||

15/07/25
Exclusief voor leden
Jaarbeurs stroomlijnt registratie tot leadgeneratie
Koninklijke Jaarbeurs bundelt haar krachten met het internationale eventmanagementplatform Visit by GES. Met deze stap brengt de Utrechtse evenementenorganisatie al haar registratie, ticketing, matchmaking en leadgeneratie onder in één centraal platform.
15/07/25
Prognose zomer 2025: toeristisch bezoek stijgt in regio's Veluwe, Arnhem en Rijk van Nijmegen
De zomer van 2025 brengt groei voor de regio’s Veluwe, Arnhem en het Rijk van Nijmegen. Dat blijkt uit de nieuwste prognose van Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen.
14/07/25
Frieslands museumnacht 2025 'Als sterren vallen'
Op zaterdag 27 september 2025 beleeft Friesland de vierde editie van Museumnacht FRL. Het thema is 'Als sterren vallen'. Dit is de enige provinciebrede museumnacht in Nederland.
14/07/25
Groene Hart Visie: Recreatie is geen bedreiging, maar een kans – mits goed georganiseerd
Het Groene Hart staat op scherp. In de nieuwste editie van het digitale magazine Groene Hart Visie wordt duidelijk dat recreatie in dit kwetsbare landschap niet alleen spanning oproept, maar ook richting kan geven.
14/07/25
Ludieke campage van Twente Marketing: De Tukker Test
Deze zomer worden inwoners en bezoekers van Twente uitgedaagd om hun innerlijke Tukker te ontdekken. Met de ludieke campagne houdt Twente Marketing mensen letterlijk en figuurlijk een spiegel voor met als centrale vraag ‘Hoeveel % Tukker zit er in jou?’. Op basis van een paar vragen krijg je ook een tip voor Twents vrijetijdsaanbod dat bij je past.
14/07/25
850 vrijwilligers klaar voor wandelaars Vierdaagse
Opnieuw staan ruim 850 vrijwilligers van het Rode Kruis klaar om wandelaars te helpen op de 107de Nijmeegse 4Daagse. Bijna 400 blaarbehandelaars zullen de komende dagen duizenden blaarbehandelingen uitvoeren, met maar één doel: zorgen dat zoveel mogelijk wandelaars de finish halen.
11/07/25
De fuik van nepadvertenties voor vakanties
Cybercriminelen zetten online advertenties in om vakantiegangers op te lichten. Mensen die dit niet op tijd door hebben, lopen het risico om aan oplichters allerlei persoonlijke informatie of creditcardgegevens prijs te geven. Daarom is het belangrijk dat mensen altijd eerst de officiële contactinformatie van reisorganisaties checken voordat ze contact opnemen.
11/07/25
Bosbranden en hitte in zuidelijk Europa
Het Rode Kruis waarschuwt vakantiegangers die dit weekend naar zuidelijk Europa trekken. De hulporganisatie roept mensen op om goed voorbereid met vakantie te gaan. Met flinke bosbranden en zeer hoge temperaturen in Frankrijk, Spanje, Griekenland en Turkije ligt een noodsituatie deze zomer op de loer.