Geplaatst op: 28-08-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Wie wil meedenken en meebepalen tijdens CELTH at Work?

Tomorrow’s already here. Right now

Wie wil meedenken en meebepalen tijdens CELTH at Work?

Volgende week donderdag 3 september organiseert CELTH (Center of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality) bij de Kamer van Koophandel in Amsterdam de derde editie van CELTH at Work. Iedereen die wil meedenken en meebepalen over de toekomst van toerisme, leisure en hospitality is welkom. Deelname is gratis.


Het thema van deze dag is ‘Tomorrow’s already here. Right now’. Naast een interessant plenair programma (zie hieronder) wil CELTH graag in gesprek met het werkveld over de uitdagingen waar de sector zich in de nabije toekomst voor geplaatst ziet en op welke wijze CELTH een bijdrage aan oplossingen kan bieden. In samenwerking en in gesprek met het werkveld wil CELTH richting geven aan haar onderzoeksprogramma voor de komende jaren. De dag staat daarom open voor iedereen die professioneel betrokken is bij toerisme, leisure en hospitality.


Deelname aan CELTH at Work is gratis. Inschrijven kan via: http://www.formdesk.com/nhtvinternationalehogeschoolbr/CELTHatwork. Gezien het beperkt aantal plaatsen wordt geïnteresseerden gevraagd snel en bij voorkeur voor 31 augustus in te schrijven. Meer informatie op: http://us3.campaign-archive1.com/?u=d439143ba483c9f73b54d77cf&id=ca98e2aef6&e=6220bdb65a


Program: 10.00-16.00


09.45 Registration and coffee

10.30 Opening CELTH at Work 4 by Hans Dominicus (CELTH)

10.40 Introduction The future of Centers of Expertise as platform for collaboration and joint research by Platform Bètatechniek on behalf of OCW and EZ

10.45 KEYNOTE I It’s a VUCA World! - Hans van der Loo (author)

11.10 Interaction with the participants based on keynote I

11.30 KEYNOTE II New Ways of Collaboration - Martijn Arets (Entrepreneur of the Year)

11.55 Interaction based on keynote II


12.15 LUNCH


13.15 - 15.30 CELTH Power Workshops

  • Celth-tomorrow Theme I New Business Models and Value Creation
  • Celth-tomorrow Theme II Tomorrow’s consumer
  • Celth-tomorrow Theme III Sustainable development and entrepreneurship within hospitality
  • Celth-tomorrow Theme IV Complex destination and product development

15.30 Sharing the results from the workshops

15.50 Recap

16.00 Closing by Hans Dominicus (CELTH), opening the after-workshop reception (until 17.00)

Link: http://us3.campaign-archive1.com/?u=d439143ba483c9f73b54d77cf&id=ca98e2aef6&e=6220bdb65a
Topics:CELTH

CELTH




||| Nieuws |||

20/08/25
Van Oord bouwt Naïa Island Dubai
Het Nederlandse bedrijf Van Oord heeft een contract verworven voor het aanleggen van het kunstmatige eiland Naïa Island Dubai, een nieuwe ontwikkeling vlak voor de kust van Jumeirah.
19/08/25
Booking.com berekent voorlopig commissie over laag btw-percentage
Booking.com merkt de onrust in de markt van hotels door de komende btw-verandering van 9 naar 21%. D...
19/08/25
Aanmelden Duurzame KampeerAwards
De Duurzame KampeerAwards zetten bedrijven in het zonnetje die de kampeerbranche verduurzamen. Of het nu gaat om een innovatief kampeermiddel, een natuurvriendelijke kampeerplek of een slim concept dat de sector verder helpt. Aanmelden voor deze awards kan nog tot 29 augustus.
19/08/25
Exclusief voor leden
Programma B&B Vol liefde stimuleert boekingen
Nederlandse Bed & Breakfasts doen deze zomer goede zaken, blijkt uit de nieuwste cijfers van Bedandbreakfast.nl. Het aantal reserveringsaanvragen op de website ligt deze zomer 13% hoger ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.
19/08/25
Wat is een creditcard en hoe werkt het?
Een creditcard is een handig financieel instrument dat je in staat stelt om aankopen te doen zonder direct geld uit te geven. In plaats daarvan leen je tijdelijk geld van de bank, dat je later terugbetaalt. Dit biedt niet alleen gemak, maar ook een zekere mate van financiële vrijheid. Veel mensen gebruiken een creditcard voor online aankopen, vakanties of onverwachte uitgaven.
19/08/25
Exclusief voor leden
Rol accountant verandert
Jaarlijks zitten veel recreatiebedrijven met hun accountant om tafel. De rol van de accountant veran...
18/08/25
Jacqueline Lijs nieuwe directeur-bestuurder Visit Flevoland
Per 15 september van dit jaar zal Jacqueline Lijs de rol van directeur-bestuurder van Visit Flevoland vervullen. Hiermee volgt zij Brigitte Daalder op.
18/08/25
Dagrecord voor stranden Leisurelands
Op 13 augustus trokken duizenden mensen naar de recreatiegebieden van Leisurelands. In totaal bezochten zo’n 180.000 mensen de Gelderse stranden – een absoluut dagrecord voor dit jaar.

||| Agenda |||

27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
03/09/25 t/m 07-09-25
03/09/25 t/m 07-09-25: Hiswa te Water 2025
In 2025 viert de Hiswa te Water haar 40ste editie in de sfeervolle Batavia Haven in Lelystad. Na een...
11/09/25
11/09/25 t/m 11-09-25: Atlasfestival 2025 –Vitamine L: de Leefomgeving als ingrediënt voor Gezondheid
Het Atlasfestival 2025 staat in het teken vanVitamine L– de leefomgeving als bron van gezondheid. ...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
01/10/25
01/10/25 t/m 01-10-25: Netwerk Editie Kampeerbranche
Na het succes van eerdere edities van het Duurzaamheidscongres introduceren we dit jaar een nieu...