Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 10-08-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Backpack Shack op Camping de Lakens

Backpack Shack op Camping de Lakens
Bij Camping de Lakens in Bloemendaal blijven ze zeker niet met de handen over elkaar zitten en lijdzaam kijken hoe de belangstelling voor kamperen terug loopt. Ze zoeken met allerhande trendy accommodaties vol de aanval. Een Airstream-caravan, higtech-strandhuisjes,  een retrotrailer, beachlodges en de Waard-verhuurtenten, het kan niet op. Nieuwste initiatief zijn Backpack-shacks. De Lakens heeft deze shacks voor één of voor drie personen beschikbaar. Uniek is de samenwerking met een hostel in Haarlem.

De nieuwe Backpack-shacks op Camping de Lakens brengen een nieuwe manier van overnachten naar Bloemendaal. Een hostel, maar dan op een camping. Op reis door Nederland met de rugzak, even dagje naar het strand? In plaats van met de bus in de file lekker een nachtje op de camping. De nieuwe Backpackshacks zijn uitermate geschikt voor een verblijf van een paar nachtjes.



Een nachtje in de shack kan al voor € 38,- (één persoon) of € 77,- (voor drie personen). De één-persoons shack is een omgebouwde zeecontainer met twee bedden, kachel, stroom en beddengoed. Op het andere bed kan een andere backpacker logeren. Toch liever alleen met je reisgenoot wat meer privacy dan kun je de drie persoons shack huren. Buiten beide typen accommodaties staat een hangmat, een picknicktafel en een bbq-plaats. Op de accommodatie is een dakterras gemaakt.



Door de samenwerking met Hello i’m local Boutique Hostel kan de ideale combinatie met Haarlem gemaakt worden. Een nachtje Haarlem en een nachtje Bloemendaal aan Zee. Twee unieke locaties voor unieke overnachtingen.  

Kijk voor meer informatie over de backpackshacks op www.campingdelakens.nl/accommodatie Voor Hello i’m lokal Boutique Hostel op www.helloimlocal.com
Link: https://www.campingdelakens.nl/overnachten/accommodaties
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, kamperen, hostels, kustgebieden

CELTH



||| Nieuws |||

11/07/25
Bosbranden en hitte in zuidelijk Europa
Het Rode Kruis waarschuwt vakantiegangers die dit weekend naar zuidelijk Europa trekken. De hulporganisatie roept mensen op om goed voorbereid met vakantie te gaan. Met flinke bosbranden en zeer hoge temperaturen in Frankrijk, Spanje, Griekenland en Turkije ligt een noodsituatie deze zomer op de loer.
10/07/25
Exclusief voor leden
Madurodam opent grootste attractie ooit: De Windjager
Madurodam in Den Haag heeft vandaag haar nieuwste en grootste overdekte attractie geopend: De Windjager. Deze innovatieve dark ride laat bezoekers op meeslepende wijze ervaren hoe Nederland al eeuwenlang de kracht van de wind benut.
10/07/25
RBT Heuvelrug & Vallei heeft veel bereikt in 2024 maar ook uitdagingen in jubileumjaar
Het Regionaal Bureau voor Toerisme Heuvelrug & Vallei heeft een prima 2024 achter de rug. Dat blijkt uit het onlangs gepubliceerde jaarverslag.
10/07/25
TopParken opent eerste indoor Funzone op Bospark Ede
TopParken heeft afgelopen zaterdag haar eerste indoor Funzone geopend op Bospark Ede. De feestelijke opening trok veel belangstelling van vakantiegasten, woningeigenaren en medewerkers. De nieuwe speelfaciliteit is niet alleen toegankelijk voor parkbezoekers, maar ook voor mensen van buitenaf.
10/07/25
Eerste Escape Tour gelanceerd in DrentheRoutes-app
Tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Breeland Recreatie in Annen is de eerste Escape Tour in de DrentheRoutes-app officieel gelanceerd. Wethouder Richard Heling van de gemeente Aa en Hunze gaf het startsein voor deze nieuwe recreatieve belevenis: een app-gestuurde speurtocht in de buitenlucht.
10/07/25
Bezuiniging van 24 miljoen euro op nationale parken definitief van de baan
De voorgenomen bezuiniging van op de Nationale Parken in Nederland is definitief geschrapt. De bezuiniging, die in eerste instantie was opgenomen in de Voorjaarsnota, leidde tot grote zorgen bij natuurorganisaties, provincies en terreinbeheerders.
10/07/25
Exclusief voor leden
Europeanen willen sneller en beter spoorvervoer
Een ruime meerderheid van de Europeanen vindt dat het spoorvervoer tussen EU-landen dringend verbeterd moet worden. Dat blijkt uit een nieuwe peiling van Polling Europe onder ruim 5.000 inwoners van de 27 EU-lidstaten
10/07/25
Exclusief voor leden
Vrije consumptie stagneert, grote verschillen in vrijetijdssector
Nederlandse consumenten maken een pas op de plaats. Uit transactiedata van ING blijkt dat consumenten iets minder goederen en iets meer diensten kochten. Uit de vrijetijdssector komen wisselende resultaten naar voren.