Geplaatst op: 08-07-2015
Auteur: Marc Gerlings

Stewardessopleiding bij Aviodrome

Stewardessopleiding bij Aviodrome

Veel meisjes vroegen afgelopen jaar naar een stewardessopleiding bij Luchtvaartpark Aviodrome. Die wordt vanaf 11 juli 2015 aangeboden.

De pilotenopleiding bestond al bij Luchtvaart-Themapark Aviodrome. Vanaf 11 juli komt daar nu de stewardessenopleiding bij. Om dat te vieren krijgen kinderen die verkleed zijn als piloot of stewardess en zich uiterlijk 9 juli aanmelden voor Kidsclub Aviobuddies op 11 juli 50% korting op de entreeprijs.


Aviodrome bood kinderen het afgelopen jaar al de mogelijkheid om een speciale pilotenopleiding te volgen. Deze is nu totaal vernieuwd en op verzoek van veel meisjes uitgebreid met een stewardessenopleiding.

De nieuwe piloten- en stewardessenopleiding bestaat uit zeven onderdelen: een kennistest, vliegtest, seintest, stuurtest, navigatietest, ogentest en vouwtest. Allemaal belangrijke oefeningen voor kinderen die piloot of stewardess willen worden. Als ze aantonen dat zij alle vaardigheden goed onder de knie hebben, ontvangen ze aan het einde van hun bezoek een brevet.


Kick-off op 11 juli
Die dag is het mogelijk om plaats te nemen in één van de vele cockpits die normaal gesproken niet toegankelijk zijn, zoals die van de Boeing 747, de Fokker 100 en de Saab Viggen. Ook is er een échte piloot aanwezig die graag alle vragen beantwoord. Een sneltekenaar tekent de kinderen als piloot of stewardess. Ook zijn er workshops vliegtuigjes vouwen en raket bouwen. Een bijzondere trampoline zorgt ervoor dat kinderen zelf kunnen ‘vliegen’. Tegen betaling is het bovendien ook mogelijk om een vlucht te maken in een Cessna.

Dit nieuwsbericht wordt u gratis aangeboden door het NRIT Media Vrijetijdsplatform
Steun hier onze community en krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen

Trefwoorden: attractie, Aviodrome, vliegen, piloot, stewardess

CELTH



||| Nieuws |||

10/12/25
Tweedaagse Glamping Inspiratiereis - de volgende generatie vakantiebeleving
Op 30 en 31 maart 2026 organiseren Richard Otten en Pleisureworld weer een tweedaagse Glamping Inspiratiereis. In korte tijd krijgen recreatieondernemers, projectontwikkelaars, investeerders en ontwerpers een actueel en breed beeld van de ontwikkeling van glamping en outdoor hospitality.
10/12/25
Groningen vraagt beleidsaanpassing Ontwerp-Nota Ruimte
De noordelijke provincie wil vier belangrijke punten in de Ontwerpnota laten aanpassen. Met grote rol voor onder meer erfgoed, natuur en de balans met economie.
10/12/25
KLM verbouwt Embraer 195-2
Op 6 december is de eerste vernieuwde Embraer 195-2 van KLM Cityhopper ingezet op de vlucht naar Porto. Alle 22 Embraer 195-2’s krijgen 4 extra stoelen in de Economy Class. Zo kan KLM Cityhopper meer passagiers vervoeren en daarmee meer inkomsten genereren.
10/12/25
Exclusief voor leden
Tweederde Nederlanders zet AI in als hulplijn en voor inspiratie
Gisteren berichtte NRIT over het groeiend aantal vroege boekingen voor reizen in 2026. Een van de ondersteunende trends is het gebruik van AI voor inspiratie en reisplanning. marktonderzoeksbureau MSI-ACI Europe komt vandaag met een onderbouwing van de AI-trend.
09/12/25
Activatie Vakantiebeurs op Utrecht CS
Van vandaag tot en met 13 december brengt Koninklijke Jaarbeurs, organisator van Vakantiebeurs, een unieke activatie naar Utrecht Centraal Station: het Vakantiebeurs Café.
09/12/25
HISWA-RECRON in hoger beroep voor onuitvoerbaar beleid emissieloos varen
Twee brancheorganisaties HISWA-RECRON en Watersportverbond gaan in hoger beroep bij de Raad van Stat...
09/12/25
Exclusief voor leden
AI kan veel meer uit klantinteractie halen
Hoe haalt AI de verborgen waarde uit klantenservice-interacties? Die vraag staat centraal in het promotieonderzoek van Bea Waelbers. Haar onderzoek laat zien dat klantenservicegesprekken veel meer informatie bevatten dan organisaties momenteel benutten, en dat AI kan helpen om die verborgen lagen zichtbaar te maken.
09/12/25
Exclusief voor leden
Nederlands bureau transformeert vaste tentoonstelling Haus der Geschichte
Vandaag opent het Haus der Geschichte in het Duitse Bonn zijn volledig vernieuwde vaste tentoonstelling, ontworpen door het Amsterdamse ontwerpbureau Kossmanndejong. Aan de hand van meer dan 4500 objecten word je in deze tentoonstelling meegenomen door de recente geschiedenis van Duitsland.

||| Agenda |||

07/01/26 t/m 08-01-26
07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live
Op 12 februari 2026 vindt het gloednieuwe event Dagrecreatie Live plaats in Evenementenhal Gorinchem...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...