Geplaatst op: 03-07-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

VVV Zuid-Limburg zet in op familieplezier

VVV Zuid-Limburg zet in op familieplezier
Nu de eerste regio daadwerkelijk met vakantie gaat verlegt VVV Zuid-Limburg haar focus. Met de promotiecampagne ‘Met de familie erop uit’ wil deze VVV uitjes, activiteiten en attracties gericht op families extra onder de aandacht brengen. De VVV brengt de campagne onder de aandacht met een online themapagina, via social media en in de winkels is een kindereiland ingericht.


De online themapagina www.vvvzuidlimburg.nl/familieuitjes is opgedeeld in diverse subthema's: familieweekend, op pad met opa & oma, zondag in het zuiden, samen smullen, cultuur snuiven, actie & avontuur en plezier voor de grote kinderen. De themapagina werkt met een Top 5 voor ieder onderwerp om zo de echte pareltjes en geheime tips voor gasten boven water te krijgen. Tevens hoort bij ieder onderwerp een quote van een gast, VVV medewerker of ondernemer om zo ook een persoonlijke beleving te laten zien. Ook wordt hier doorverwezen naar kortingsbonnen van diverse uitjes en evenementen die gericht zijn op families.


Social media

Via de eigen social media kanalen twitter en facebook, gaat VVV Zuid-Limburg aandacht besteden aan de familie-uitjes. 2-3 keer per week zullen leuke adresjes voor families onder de aandacht gebracht worden.


VVV Limburg Winkels

Ook in de VVV Limburg Winkels in Sittard, Valkenburg, Gulpen, Vaals en Heerlen krijgt deze campagne nadere invulling. Dit door middel van een ‘kindereiland’ met producten zoals kinderboeken, kleurplaten en spaarpotjes. In de VVV Limburg Winkel van Valkenburg is tevens een belevingsspot ingericht met informatie van plaatselijke ondernemers.



Link: http://www.vvvzuidlimburg.nl/te-doen-in-zuid-limburg/familieuitjes/
Trefwoorden: dagrecreatie, zuid-limburg

CELTH



||| Nieuws |||

26/06/26
Hoe zal de nieuwe Rijksbouwmeester ruimtelijke keuzes maken
De ministerraad heeft ingestemd met de voordracht van Cécilia Gross tot Rijksbouwmeester. Zij volgt Francesco Veenstra op, die tot 1 september 2026 Rijksbouwmeester blijft.
25/06/26
Exclusief voor leden
Metrostation Rhoon uitstappen en meteen in de natuur recreëren
De aansluiting van ov-punten op recreatie is een trend. De tweede van vier Groene Haltes in de provincie Zuid-Holland is open. Vanaf nu is metrostation Rhoon officieel een Groene Halte.
25/06/26
Reismedia over naar ProMedia
ProMedia Group heeft Reismedia B.V. overgenomen. Met deze acquisitie versterkt ProMedia haar positie binnen de (zaken)reis- en luchtvaartsector. Die ambitie werd al duidelijk met de overname van Flightglobal.
25/06/26
Hoe werkt het proces rondom schuimbeton storten en waar je op moet letten
Bij een nieuwe vloer draait alles om de basis. Ziet de afwerking er straks prachtig uit, maar klopt de onderlaag niet, dan krijg je vroeg of laat gedoe. Schuimbeton wordt vaak gebruikt als lichte, isolerende laag onder een dekvloer. Het materiaal vult ruimtes goed op en zorgt voor een vlakke ondergrond. Toch is het geen klus die je even tussen koffie en lunch doet. Het storten vraagt voorbereiding, kennis en de juiste uitvoering.
24/06/26
Nieuwe belangenorganisatie Hotel Alliantie Nederland
Hotel Alliantie Nederland is op 18 juni officieel gelanceerd in Grand Hotel Huis ter Duin. De stichting zet zich in voor een sterkere vertegenwoordiging van de Nederlandse hotellerie en vraagt aandacht voor de economische en maatschappelijke betekenis van gastvrijheid.
24/06/26
Integratie Stip reizen in Corendon
Stip Reizen wordt een volledig onderdeel van touroperator Corendon.
24/06/26
Exclusief voor leden
Better Places lanceert keuzehulp voor bewustere reiskeuzes
Veel reizigers willen wel bewustere keuzes maken, maar weten niet waar ze moeten beginnen. Daarom ontwikkelde touroperator Better Places met steun van het Europese innovatieprogramma Cross-Re-Tour, een nieuwe online keuzehulp.
24/06/26
Eerder waterpret in Dierenpark Amersfoort door hitte
DierenPark Amersfoort maakt zich eerder klaar voor een verkoelende zomer. Vanaf deze week kunnen bezoekers al de verkoeling opzoeken onder de speelfonteinen en spetteren in de Bosbeek. In aanloop naar het evenement Waterpret! (4 juli t/m 30 augustus) worden de verkoelende zomeractiviteiten steeds verder uitgebreid.

||| Agenda |||

07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...
02/11/26
02/11/26 t/m 02-11-26: Global European Marketplace 2026
Are you looking to connect with international buyers and grow your business?Become a member of ETOA ...