Geplaatst op: 29-04-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Nieuw initiatief: Yoga op de Engelsmanplaat op het Wad

Nieuw initiatief: Yoga op de Engelsmanplaat op het Wad
Hoe kun je optimaal gebruik maken van de locatie door die te verbinden met een passende activiteit? Dat moeten Petra Weel van MEER Yoga en Rens Kalsbeek, coördinator van de Stichting Promotie Waddenland hebben gedacht toen ze yoga-tochten naar de Engelsmanplaat ontwikkelden. Combineer dat met een boottocht op een oude stoere reddingsboot en een bijzonder product is geboren.


In de maanden mei tot en met september 2015 wordt vijfmaal een Yoga-tocht georganiseerd op het Wad, op de Engelsmanplaat om precies te zijn. MEER Yoga heeft in samenwerking met het reddingsschip Gebroeders Luden, die dit jaar haar 50 jarige jubileum viert, een uniek yoga-arrangement ontwikkeld.


Met een stoere reddingsboot worden de deelnemers naar de meest rustgevende omgeving in Nederland gevaren, het Wad, om daar in alle stilte yoga te beleven. Op de achtergrond enkel het geluid van zee, wind en vogels.


Praktisch

De kosten voor het arrangement bedragen € 49,50. Dit is inclusief koffie en taart of soep en brood, afhankelijk van het tijdstip van terugkomst. Het minimale aantal deelnemers is 7 personen. De data waarop de tochten gepland staan, zijn:

  • 16 mei: vertrek 13.30 uur, aankomst 17.00 uur
  • 13 juni: vertrek 12.00 uur, aankomst 15.30 uur
  • 11 juli: vertrek 10.30 uur, aankomst 14.00 uur
  • 29 augustus: vertrek 15.00 uur, aankomst 19.30 uur
  • 12 september: vertrek 15.00 uur, aankomst 19.45 uur

Verzamelen en vertrek is bij MEER op het Waddenkwartier, Haven 6a Lauwersoog. Kledingadvies: warme kleding, extra sokken, laarzen. Handdoek meenemen s.v.p. Aanmelden kan via: info@meer-ijs.nl of 06-37278415


Over Stichting Promotie Waddenland

Stichting Promotie Waddenland is dé toeristische organisatie voor de Waddenregio in Noordwest Groningen. De stichting komt voort uit de gemeenten De Marne en Winsum en is een stichting van, voor en door toeristische ondernemers. Het doel is om de regio Waddenland toeristisch-recreatief op de kaart te zetten, teneinde zoveel mogelijk bezoekers naar dit prachtige gebied te trekken. Activiteiten zoals de yoga tocht georganiseerd door MEER Yoga, passen perfect bij het uitdragen van het prachtige Waddenland. Voor meer informatie over de Waddenland, kijk op www.waddenland.groningen.nl.

Link: http://waddenland.groningen.nl/
Trefwoorden: evenementen, groningen, waddengebied, kustgebieden

CELTH



||| Nieuws |||

27/02/26
Leiden wil Culturele Hoofdstad 2033 worden
In de nieuwste aflevering van Leisuretalk spreekt onze Mincke Pijpers van Leiden&Partners met Richard Otten over de positionering van Leiden. Geen standaard citymarketingverhaal, maar een open gesprek over koers houden in een stad vol belangen en ambities.
27/02/26
Landschapstriënnale ziet in water forse uitdaging
In september 2026 vormt Arnhem het decor van de Landschapstriënnale, de driejaarlijkse manifestatie over de toekomst van ons landschap. Het thema van deze editie is ‘Op Waterbasis’.
26/02/26
Beheer Diemerbos tijdelijk geregeld
Het beheer van het Diemerbos is voor de jaren 2026 en 2027 geregeld maar een structurele oplossing is er niet. Door deze afspraak blijft het bos de komende 2 jaar schoon, veilig en toegankelijk voor bezoekers.
26/02/26
Exclusief voor leden
Versnelling digitale oplossingen in vervoer en mobiliteit
Mobiliteit maakt een versnelling in digitale oplossingen door blijkt vlak voor de vakbeurs Intertraffic Amsterdam 2026. Het autonoom rijden, oplossingen voor parkeren en druk op de binnensteden leiden naar nieuwe verbanden.
26/02/26
Utrecht verbetert viewer op erfgoed
Wil je bezoekers naar het erfgoed van de provincie Utrecht verwijzen? De provincie heeft de bestaande viewer verbeterd.
26/02/26
Exclusief voor leden
Effect door btw-verhoging op binnenlandse vakanties?
Heeft de btw-vehoging op logies naar 21% effect op de boekingen van vakanties in eigen land? Mogelijk wel maar of het daadwerkelijk in de boekingen tot uitdrukking komt, blijft nog steeds een vraagteken.
25/02/26
8 op de 10 Nederlanders wil komende zomer op vakantie
Ondanks stijgende prijzen en een onrustige wereld blijft het vakantiesentiment onder Nederlanders hoog. Komend zomerseizoen wil 82% van de Nederlanders op vakantie. Dit blijkt uit grootschalig consumentenonderzoek dat Trends & Tourism eind januari en begin februari door Dynata heeft laten uitvoeren naar vakantieplannen van een week of langer voor het komende zomerseizoen (mei t/m oktober 2026).
25/02/26
Exclusief voor leden
Toolkit helpt werkgevers minder zakelijk te vliegen
Een toolkit van Coalitie Anders Reizen moet werkgevers aanzetten om het personeel en directies minder te laten vliegen voor de zaak.

||| Agenda |||

05/03/26
05/03/26 t/m 05-03-26: Ruimtelijk-economisch sturen op brede welvaart kan wél
Ruimtelijk-economisch sturen op brede welvaart kan wélVoor een evenwichtige stedelijke ontwik...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...