Hotelbon zonder verplichtingen
José Schippers uit Eerbeek bedacht vanuit haar eigen ervaring in de hotelbranche een hotelbon voor goedkope last minute arrangementen, de last-minute hotelbon. Schippers ergerde zich aan de geringe transparantie van de al bestaande hotelbonnen. "De bonnen zijn zogenaamd gratis maar verplichten je tot gebruik van het restaurant en de daar geldende prijzen", adus Schippers. De last-minute hotelbon is helder, duidelijk, de prijs is laag en de enige voorwaarde is dat pas vanaf drie dagen vooruit bij het hotel geboekt...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
22/05/26
BlowUp Jubilee gaat vandaag feestelijk van start in de Haagse binnenstad, maar er is één kunstwerk dat zich dit jaar niet laat vastpinnen op een enkele locatie. Dat leidt tot een prijsvraag via Instagram.
|
22/05/26
Leiden heeft sinds 12 mei een centraal aanspreekpunt voor evenementorganisatoren: het Evenementenloket Leiden.
|
22/05/26
Een Nederlandse reisapp met wereldwijd succes, de enige producent van elektrische mobiele torenkranen ter wereld en een rolmodel in duurzame landbouw, zij wonnen de Koning Willem I Prijs 2026.
|
22/05/26
In het eerste kwartaal van 2026 reisden 16,2 miljoen luchtvaartpassagiers van en naar de vijf nationale luchthavens in Nederland. Dat is ruim 2 procent minder dan in het eerste kwartaal van 2025.
|
22/05/26
We kennen ACM als waakhond voor de economie maar het instituut wil nu ook scherper letten op de ontwikkeling van duurzaamheid. De Autoriteit Consument & Markt (ACM) publiceert de eerste editie van de Focus op Verduurzaming.
|
22/05/26
Om watersporters beter voor te bereiden, lanceert de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (K...
|
21/05/26
Dat Spanje een ideale vakantiebestemming is, is algemeen bekend. Maar het land heeft veel meer te bi...
|
21/05/26
Reisbureau Magie op Maat uit Venlo gespecialiseerd in Disneyland Parijs, is officieel erkend als reispartner van Disneyland Parijs. Het begon als fan maar nu is het eigenaarskoppel een volledig reisbureau.
|
|
26/05/26
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
|
28/05/26
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
|
09/06/26
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
|
10/06/26 t/m 13-06-26
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
|
18/06/26
Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...
|
|