Geplaatst op: 25-09-2024
Auteur: Klaas van Erp
NRIT
Publicatie: R&T 2024-4

Samen op reis……

Samen op reis……

In de 45 jaren dat Maas recreatie bedrijfsmakelaardij actief is in het taxeren, aan- en verkopen van recreatie- en watersportbedrijven, hebben wij veel leuke dingen gedaan, maar dit is wel heel bijzonder!

Dit keer organiseren we samen met Leisurebrains en Prosuco een netwerk- en inspiratiereis voor ondernemers in de recreatie naar Porto en de Douro Vallei in Portugal. De reis wordt georganiseerd door Never Ever Blue.

Een reis georganiseerd door en voor ondernemers in de vrijetijdssector! Een reis die je de mogelijkheid biedt om je samen met vakgenoten te laten inspireren en een kijkje te laten nemen bij andere ondernemers in Portugal. Wat zoeken en vinden toeristen op bestemmingen in andere landen? En kan ik die beleving ook naar mijn bedrijf of regio halen? Kortom: een reis om je nog scherper te maken!

Een ondernemer die we onder andere gaan bezoeken is wijnproducent Maarten van Luyt, (https://www.luytwines.com). Een inspirerende ondernemer die de hele wereld heeft bereisd en ervoor heeft gekozen om te settelen in Portugal. Daar maakt hij zijn eigen LUYT-wijn en kunnen gasten zich onderdompelen in de wijngaard terwijl ze verblijven in een prachtige kamer met floor-to-ceiling uitzicht op de wijngaarden.

Ga je met ons mee van maandag 14 t/m donderdag 17 oktober 2024?

Het wordt een mix van beleven, ervaren, ontdekken, verrassingen, unieke plekken bezoeken, te gekke ondernemers ontmoeten, onvergetelijke verblijfplekken bezoeken, heerlijk eten en drinken... en dat alles onder de stralende Portugese zon! Inmiddels zijn er ruim 20 deelnemers, er zijn nog maar een beperkt aantal plaatsen! Volg onderstaande link naar de pagina met meer informatie en om je aan te melden.

Meer weten of eens praten over de markt?

Mail of bel ons: info@maasrbm.nl/ Klaas van Erp 06-53424147 
Maas recreatie bedrijfsmakelaardij
www.maasrbm.nl

Link: https://form.jotform.com//240652074786361

CELTH



||| Nieuws |||

25/03/26
Duinrell overweldigd door 10.000 aanmeldingen testrit nieuwe Kikker8baan
Duinrell heeft een overweldigende respons ontvangen op de oproep voor testrijders van de nieuwe Kikker8baan. Maar liefst 10.000 fans zijn aangemeld om als één van de eersten de nieuwe familieachtbaan te mogen uitproberen.
25/03/26
Decennium Wandel Tijdens Je Werkdag
Op donderdag 2 april 2026 om 10.00 uur stappen duizenden werkgevers en werknemers in heel Nederland tegelijkertijd naar buiten voor een korte werkwandeling. De actie maakt deel uit van de 10e editie van Wandel Tijdens Je Werkdag, een initiatief van Wandelnet in samenwerking met a.s.r.
25/03/26
Samenwerking Ahoy en Uber
Rotterdam Ahoy en Uber zijn per 1 maart 2026 een driejarig partnership aangegaan. Met deze samenwerking willen beide partijen voor de bezoekers van Ahoy nog eenvoudiger maken om na afloop van hun bezoek de reis te vervolgen.
23/03/26
HZ Kenniscentrum Kusttoerisme publiceert platforms Veere en Sluis
In opdracht van Gemeente Sluis en Gemeente Veere heeft HZ Kenniscentrum Kusttoerisme online kennisplatforms ontwikkeld met actuele cijfers, onderzoeken en publicaties over toerisme en recreatie.
23/03/26
KHN vraagt flexibiliteit openingsuren tijdens WK voetbal
Tijdens het WK Voetbal 2026 worden veel wedstrijden vanwege het tijdsverschil ’s avonds laat of zelfs ‘s nachts gespeeld. 48 gemeenten (14%) tonen zich al gastvrij richting inwoners en horecaondernemers door verruimde openingstijden toe te staan. Koninklijke Horeca Nederland roept nog meer gemeenten op dit voorbeeld te volgen.
20/03/26
Samenwerking Groenn maakt Groningse evenementen toegankelijker
Eén op de vijf mensen in Nederland heeft een handicap. De oprichters van het?Groningse platform GROENN (ESNS, Noorderzon, Bevrijdingsfestival Groningen en Paradigm) kwamen dit verschijnsel ook tegen en besloten tot actie tot meer toegankelijkheid van mensen met een beperking.
20/03/26
KLM mijdt langer Dubai, Riyadh en Dammam
Vanwege de aanhoudende geopolitieke onrust in het Midden-Oosten heeft KLM besloten om alle vluchten ...
19/03/26
Ontwerp van recreatieplek Poort van Buijtenland is klaar
Het Definitief Ontwerp van de Poort van Buijtenland bij de plaats Rhoon is klaar. Het is de bedoelin...

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...