Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 14-02-2020
Auteur: Redactie
NRIT Media

Zadkine start met nieuwe opleiding ‘Leidinggevende Show & Entertainment / Van Hoorne Academy’.

Zadkine start met nieuwe opleiding ‘Leidinggevende Show & Entertainment / Van Hoorne Academy’.

Door een unieke samenwerking met opleider Cosmo en Van Hoorne Entertainment krijgen studenten nu de kans om direct kennis te maken met de praktijk. Vanaf 1 september 2020 kun je bij Zadkine in Rotterdam opgeleid worden tot leidinggevende in de wereld van show & entertainment. Deze nieuwe opleiding combineert creativiteit met managementskills.

Opleidingspartner Van Hoorne Entertainment

Directeur Jeroen Hopmans van het Travel & Leisure College van Zadkine kijkt uit naar de start: "Van Hoorne Entertainment heeft een belangrijke rol bij de invulling van de lessen. Door deze samenwerking maken onze studenten vanaf dag één kennis met de praktijk. Stageplaatsen in de professionele entertainment branche zijn gegarandeerd. Kortom de perfecte springplank naar een kansrijke carrière in de vrijetijdsbranche of een passende vervolgstudie.”

 

Het podium als decor

Directeur en oprichter van Cosmo, Yvonne Verhoeven vertelt over de visie op de opleiding. "Het idee is om studenten meer zang, dans en theater skills te laten ontwikkelen in deze opleiding zodat zij zowel binnen als buiten de vrijetijdsbranche (nog) professioneler aan de slag kunnen. Daarnaast creëren wij een omgeving waarin iedere student zichzelf kan zijn en zijn of haar kwaliteiten optimaal kan ontwikkelen. Elke student heeft een persoonlijke coach, er ligt nadruk op persoonlijke ontwikkeling en er is uiteraard voldoende theoretisch fundament aanwezig dat bij een dergelijke mbo-opleiding hoort. 

Door in onze lessen het podium als decor te gebruiken leren ze naast het ontwikkelen van hun creativiteit, performance, dans en zang ook skills op te bouwen die in hun verder carrière van pas komen. Zo leren ze onder andere om te presenteren voor grote groepen, gastvriendelijk te communiceren, samen te werken en het zelfstandig organiseren, coördineren en plannen van diverse activiteiten. Onze studenten maken veel praktijkuren door 2 keer op stage te gaan maar ook in het Stay or Go programma. Wekelijks krijgen onze studenten een unieke ervaring bij branchegerelateerde bedrijven.”

Topics:Beleid, Leisure
Trefwoorden: Nieuwe opleiding, show, entertainment

CELTH



||| Nieuws |||

23/05/25
Wat leverde de campagne ‘Noord-Brabant. Dichterbij jou’ op?
Brabant Partners heeft drie jaar lang intensief campagne gevoerd in Nederland en de grensstreken van België en Duitsland, inspelend op de korte reisafstand: ‘Noord-Brabant. Dichterbij jou’. Wat heeft dat opgeleverd?
23/05/25
Wandelnet lanceert Nabijheidsanalysetool
Wandelnet heeft samen met Movares voor heel Nederland per wijk in beeld gebracht wat de looptijd (in minuten) is tot groen, blauw en wandelroutes. De zogenaamde Nabijheidsanalysetool.
23/05/25
Exclusief voor leden
Toerisme- en reissector roept Europarlementariërs op tot evenwichtige herziening van de Richtlijn Pakketreizen
Europese toerisme- en reissector verwelkomt de inspanningen van het Europees Parlement om de Richtlijn Pakketreizen (PTD) te herzien maar maakt zich wel zorgen over uitwerking daarvan.
23/05/25
Gemeenteraad Zaanstad stemt in met entree voor toeristen Zaanse Schans, toegang blijft gratis voor Zaankanters
De gemeenteraad van Zaanstad heeft ingestemd met het voorstel van het college van B&W om vanaf toeristenseizoen 2026 een verplichte entree in te voeren voor toeristen die de Zaanse Schans bezoeken. De maatregel is bedoeld om broodnodige investeringen in het erfgoed, de veiligheid en de leefbaarheid van het gebied mogelijk te maken.
23/05/25
Exclusief voor leden
Toeristische sector heeft grote impact op Nederlandse economie, werkgelegenheid en leefomgeving
De reis- en toerismesector van Nederland bevindt zich op een opmerkelijk groeipad en zal dit jaar naar verwachting volledig herstellen van de pandemie. Dat voorspelt de World Travel & Tourism Council (WTTC). Positief is dat veel inkomsten vanuit binnenlands toerisme komen en de sector veel banen creëert. Negatief is de hoge uitstoot en het gebruik van veel fossiele brandstoffen. Ook draagt de sector veel bij aan de overheidsfinanciën.
23/05/25
Brabant lanceert grootste kloosterroutenetwerk van de Benelux
Brabant heeft het grootste kloosterroutenetwerk van de Benelux gelanceerd. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de kloostertuin Hof van Lof in Megen werd het kloosterfietsboekje gepresenteerd, met 25 nieuwe fietsroutes langs vijftig kloosters. De routes beslaan ruim 700 kilometer en vormen een uitbreiding op het bestaande Brabants Kloosterpad voor wandelaars.
22/05/25
easyJet blikt terug en gaat positief de zomer in
Luchtvaartmaatschappij easyJet verwacht een winstgroei voor het volledige boekjaar 2025. Dit is mede te danken aan een lichte verbetering van de resultaten in de winter en een toenemende vraag naar vluchten en vakanties in de komende zomer. easyJet Holidays gaat naar verwachting sterk groeien.
22/05/25
Geerte Udo nieuwe voorzitter Landelijke Raad voor Recreatie en Toerisme
Geerte Udo is per 1 augustus benoemd tot onafhankelijk voorzitter van de Landelijke Raad voor Recreatie en Toerisme (LRRT). Udo brengt ruime ervaring mee uit het publiek-private domein, onder meer als voormalig directeur-bestuurder van amsterdam&partners.

||| Agenda |||

26/05/25
26/05/25 t/m 26-05-25: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2025
De Breda University of Applied Sciences organiseert in samenwerking met het Ministerie van Infr...
27/05/25
27/05/25 t/m 27-05-25: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changem...
05/06/25
05/06/25 t/m 05-06-25: Nationaal Congres Citymarketing
Hoe draagt city- en regiomarketing bij aan brede welvaart, leefbaarheid en de binding met inwoners? ...
24/06/25
24/06/25 t/m 24-06-25: Vakbeurs Vakantiehuis van de Toekomst
Het kennisplatform 'Vakantiehuis van de Toekomst' organiseert op dinsdag 24 juni 2025 de vakbeurs 'V...
25/06/25
25/06/25 t/m 25-06-25: Vakbeurs Family Entertainment Centers
Pleisureworld organiseert op woensdag 25 juni 2025 de Vakbeurs Family Entertainment Centers op ...