Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 24-03-2000
Bron: geen bron

Bataviawerf in de problemen BR:Persbericht provincie Flevoland, Dagblad Flevoland en RNW 26 september en 2 en 5 oktober 2000

Bataviawerf in de problemen BR:Persbericht provincie Flevoland, Dagblad Flevoland en RNW 26 september en 2 en 5 oktober 2000
De provincie Flevoland en de gemeente Lelystad willen bijna Y2 miljoen steken in een financieel reddingsplan voor de Bataviawerf in Lelystad. De werf is in de problemen gekomen doordat het aantal bezoekers sinds het vertrek van de Batavia naar Sydney met -60% is teruggelopen."Deze investering doen we niet voor de flauwekul. De recreatieve waarde en het historische aspect van de werf worden onderkend", aldus gedeputeerde Van Hemmen. Niet uit te sluiten is dat de Batavia verkocht wordt aan Australi%. Het schip dat momenteel in...

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    07/07/25
    SVR vraagt om betaalbaar houden van kampeervakanties
    Stichting Vrije Recreatie (SVR) meldt dat kampeervakanties té duur dreigen te worden voor de gast door stijgende toeristenbelasting in combinatie met stijgende kosten bij horeca en supermarkten.
    04/07/25
    Exclusief voor leden
    ZooParc Overloon opent nieuw expeditiegebied Ngyuwe
    ZooParc Overloon heeft vandaag het langverwachte expeditiegebied Ngyuwe geopend voor abonnementhouders. Dit nieuwe deel van het park staat volledig in het teken van Tropisch Afrika en is vanaf 11 juli toegankelijk voor alle bezoekers.
    04/07/25
    Nieuwe erfgoedroute-app brengt Limburgs verleden tot leven
    Onder grote belangstelling is de gratis app Erfgoed Route Limburg gelanceerd. De app biedt wandelaars en fietsers een unieke manier om het erfgoed van Noord- en Midden-Limburg te beleven via audio- en videoverhalen op locatie.
    04/07/25
    Nieuw regionaal Limburgs congresbureau zet in op internationale kenniscongressen
    Limburg krijgt een provinciebreed opererend congresbureau dat zich richt op het aantrekken van internationale meerdaagse congressen, met een focus op wetenschap en innovatie. Het vernieuwde bureau is een doorontwikkeling van het Maastricht Convention Bureau (MCB).
    04/07/25
    Nieuwe fietsroute rond het IJsselmeer met veerverbindingen
    De veerverbindingen tussen Enkhuizen, Stavoren, Urk en Medemblik zijn voortaan onderdeel van de fiets- en wandelnetwerken van Noord-Holland, Friesland en Urk. Dit maakt het eenvoudiger om recreatieve routes over het IJsselmeer te plannen.
    04/07/25
    Nieuwe tool brengt toeristisch aanbod regio in kaart
    Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen (TVAN) heeft op 3 juli de Destination Data Monitor gelanceerd: een interactieve tool die inzicht geeft in het toeristisch aanbod per gemeente of regio.
    04/07/25
    Exclusief voor leden
    Petitie: informeer passagiers over tromboserisico
    De Trombosestichting is een petitie gestart om luchtvaartmaatschappijen te bewegen passagiers beter te informeren over het risico op trombose tijdens lange vluchten.
    04/07/25
    Exclusief voor leden
    Opening nieuwe camperplaats in hart van Emmen
    Emmen verwelkomt camperreizigers met een gloednieuwe camperplaats aan het Westeind.