ANWB komt met gids voor Topcampings
Op de Vakantiebeurs in Utrecht zal de ANWB het kwaliteitsprogramma 'Eurotopcamping' introduceren. Voor haar leden is een gids samengesteld met geselecteerde topcampings in 8 Europese landen. Jaarlijks bezoekt een inspecteur van de ANWB deze campings. Als dan blijkt dat de accommodatie niet meer aan de eisen voldoet, kan de eigenaar de 'eretitel' Eurotopcamping verliezen. Uit een onderzoek van de ANWB bleek dat vooral gezinnen met jonge kinderen behoefte hebben aan luxueuze kampeerterreinen. De gids met alle Eurotopcampings g...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
19/06/26
De luchtvaartmaatschappij Transavia voegt Praia, de hoofdstad van Kaapverdië op het eiland Santiago, toe aan haar netwerk en verdubbelt tegelijkertijd de capaciteit naar het eiland Sal.
|
19/06/26
HelloSafe, een digitale reisverzekeringsmakelaar, wordt de eerste speler ter wereld die een native reisverzekeringsapp in ChatGPT aanbiedt.
|
19/06/26
Het architectenbureau Mecanoo uit Delft ontwerpt het nieuwe gebouw van Facet aan het Mondriaanplein in Emmen. De gemeente Emmen en Facet hebben Mecanoo geselecteerd voor de verbouwing van het markante cultuurgebouw.
|
18/06/26
Daan Zieren wordt de nieuwe directeur van Reizigersvereniging Rover. Zieren, momenteel voorzitter van de Jonge Klimaatbeweging, treedt hiermee per 1 juli in de voetsporen van Freek Bos.
|
18/06/26
Nog een paar dagen en BlowUp Jubilee, de jubileumeditie van de populaire opblaaskunstexpo in het Museumkwartier Den Haag, komt ten einde. Op zondag 21 juni kunnen bezoekers de slotdag combineren met het betaalde Kunstsnacks, een ontdekkingsdag langs dertien culturele hotspots in het hart van Den Haag.
|
18/06/26
De provincie Drenthe wil 50 miljoen euro reserveren voor de Nedersaksenlijn. De verwachting is dat op 1 juli de stemming positief uitvalt.
|
18/06/26
Misschien niet het eerste wat je verwacht bij het Hard Rock Cafe in Amsterdam: voetbalfans. Toch wil het café dat veel memorabilia heeft uit het recente muziekverleden graag veel voetbalfans ontvangen.
|
17/06/26
Delft was vorig jaar de eerste stad in Nederland die bezoekers actief beloonde voor duurzame keuzes. Na een zeer succesvolle pilot-editie in 2025 keert het initiatief D’serve deze zomer terug.
|
|
23/06/26
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
|
25/06/26
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
|
26/06/26
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
|