Geplaatst op: 13-07-2026
Auteur: Marc Gerlings

Duinrell opent Giulia’s Italiaanse ijssalon

Duinrell opent Giulia’s Italiaanse ijssalon
Duinrell investeert in ijssalon vlak voor het zomerseizoen. Foto: Duinrell.
Op 10 juli is op Duinrell, Giulia’s IJssalon geopend. De ijssalon op de Promenade is vernoemd naar Giulia, de kleindochter van Duinrell directeur Philip van Zuylen van Nijevelt. 

Giulia woont in Italië, waarmee de naam mooi aansluit bij het verse Italiaanse schepijs dat bezoekers hier kunnen bestellen.  

Philip van Zuylen van Nijevelt onthulde de nieuwe ijssalon door het doek van het logo te verwijderen. Daarmee werd Giulia’s IJssalon officieel geopend voor bezoekers van het attractiepark, het Tikibad en het vakantiepark. 

"Met de komst van onze nieuwe ijssalon, de vernieuwde supermarkt, Kikkerachtbaan, de Duinrell Drifter en alle andere vernieuwingen zijn we klaar voor een mooie zomer op Duinrell,” aldus Philip van Zuylen van Nijevelt.  

Duinrell Promenade  

Giulia’s IJssalon ligt op de Promenade: een centrale plek midden in het attractiepark. De ijssalon is daarmee goed bereikbaar voor daggasten, maar ook voor verblijfsgasten die na een bezoek aan het Tikibad nog even een ijsje willen halen.
  
De afgelopen jaren is de Promenade verder vernieuwd. In 2023 opende Duinrell hier al het themagebied Amsterdam. Met de komst van Giulia’s IJssalon is de Promenade opnieuw een mooie toevoeging rijker. Ook is de bestrating vernieuwd en is er een gezellig terras gerealiseerd waar bezoekers kunnen plaatsnemen en genieten van vers Italiaans schepijs.
  
Er is keuze uit meer dan vijftien verschillende smaken. Van romig vanille-ijs tot frisse fruitsmaken: er is voor iedereen iets lekkers. Naast schepijs zijn er ook milkshakes en ijstaarten verkrijgbaar. 
Trefwoorden: attractiepark, ijssalon, horeca

CELTH



||| Nieuws |||

05/08/26
Exclusief voor leden
Nintendo Switch 2 Summer Tour in Slagharen
Op donderdag 6 augustus 2026 brengt de Nintendo Summer Tour een bezoek aan Attractie- & Vakantiepark Slagharen. Net als voorgaande jaren reist de bekende Nintendo-truck deze zomer door heel Nederland om bezoekers kennis te laten maken met een gevarieerde selectie populaire games.
05/08/26
Transavia breidt uit in Brussel: nieuwe route naar Porto
Transavia breidt het netwerk op Brussels Airport verder uit. Vanaf maandag 14 december 2026 vliegt Transavia drie keer per week tussen Brussel en Porto. De vluchten vinden plaats op maandag, woensdag en zaterdag.
05/08/26
Exclusief voor leden
Horecabond langs 100 vakantieparken voor Cao-recreatie
De Horecabond is vandaag gestart met de campagne voor een nieuwe cao recreatie. De komende weken haalt de vakbond ervaringen en ideeën op van medewerkers uit de recreatiesector. Op basis daarvan stelt De Horecabond de voorstellen voor de komende cao-onderhandelingen op.
04/08/26
Logiesaanbod Vlaanderen: 531.242 slaapplaatsen
Op 1 juli 2026 waren er 32.367 toeristische logies actief in het Vlaamse Gewest. Samen waren zij goed voor 531.242 slaapplaatsen. Het betreft de logiescapaciteit van alle aangemelde en erkende logies.
03/08/26
Exclusief voor leden
1,1% meer Nederlanders vieren zomervakantie in Turkije
De Turkse minister van Cultuur en Toerisme heeft afgelopen vrijdag tijdens een persconferentie in Istanbul de toerismecijfers van Turkije over de eerste helft van 2026 bekendgemaakt. In de eerste zes maanden van dit jaar ontving Turkije 25,8 miljoen internationale bezoekers.
03/08/26
Hilaria: kiezen voor adrenaline of beleving?
Een druk openingsweekend, 120.000 enthousiaste bezoekers en vooral heel veel lovende reacties op de nieuwe attracties. Het tijdelijke Park Hilaria 2026 is afgelopen weekend van start gegaan.
03/08/26
GoVolta wil verbinding naar Parijs
De Nederlandse Treinmaatschappij GoVolta wil ook binnenlandse reizigers vervoeren op haar toekomstige internationale verbindingen tussen Amsterdam en Parijs en tussen Amsterdam en Berlijn. Dat blijkt uit een nieuwe melding die de Autoriteit Consument & Markt (ACM) eind juli heeft ontvangen.
31/07/26
Gwendoline Cazenave spreker bij IWTTF congres in Utrecht
Hoe zorgt de reisindustrie ervoor dat meer mensen zich welkom, gezien en vertegenwoordigd voelen – als reiziger én als medewerker? Die vraag staat centraal tijdens het International Women in Travel and Tourism Forum Europe, dat op 16 en 17 september voor het eerst op het Europese vasteland plaatsvindt.

||| Agenda |||

03/09/26
03/09/26 t/m 03-09-26: Ruimte in de drukte
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
14/09/26
14/09/26 t/m 14-09-26: Perspectief 2040: validatiewebinar
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
18/09/26
18/09/26 t/m 18-09-26: Kennisdag Waterlinies
Deze nazomer organiseren de Alliantie Zuiderwaterlinie, de Vereniging Nederlandse Vestingsteden, de ...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...