Eerste park Summio in Duitsland
Summio Parcs neemt de verhuur over van Eifelpark Kronenburger See. Foto: Summio. Summio Parcs zet een nieuwe stap in haar groeistrategie met de toevoeging van Summio Eifelpark Kronenburger See aan haar portfolio. Het vakantiepark, gelegen in de Duitse Eifel aan de Kronenburger See, wordt het eerste buitenlandse park binnen het aanbod van Summio Parcs.
Vanaf 2027 verzorgt Summio de verhuur van de 132 vakantiewoningen op het park. Hiervoor werd de verhuur gedaan door Roompot, dat nu onder de merknaam Landal valt. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: vakantiepark, Summio, Eifel
|
|
05/08/26
Transavia breidt het netwerk op Brussels Airport verder uit. Vanaf maandag 14 december 2026 vliegt Transavia drie keer per week tussen Brussel en Porto. De vluchten vinden plaats op maandag, woensdag en zaterdag.
|
04/08/26
Op 1 juli 2026 waren er 32.367 toeristische logies actief in het Vlaamse Gewest. Samen waren zij goed voor 531.242 slaapplaatsen. Het betreft de logiescapaciteit van alle aangemelde en erkende logies.
|
03/08/26
De Turkse minister van Cultuur en Toerisme heeft afgelopen vrijdag tijdens een persconferentie in Istanbul de toerismecijfers van Turkije over de eerste helft van 2026 bekendgemaakt. In de eerste zes maanden van dit jaar ontving Turkije 25,8 miljoen internationale bezoekers.
|
31/07/26
Hoe zorgt de reisindustrie ervoor dat meer mensen zich welkom, gezien en vertegenwoordigd voelen – als reiziger én als medewerker? Die vraag staat centraal tijdens het International Women in Travel and Tourism Forum Europe, dat op 16 en 17 september voor het eerst op het Europese vasteland plaatsvindt.
|
30/07/26
De meest recente ANVR Boekingsmonitor uitgevoerd door NielsenIQ zien dat de last minute markt voor uitgaand toerisme volop in beweging blijft. Eén ding valt daarbij direct op, Europa is opnieuw de grote winnaar.
|
30/07/26
De KLM Groep heeft in de eerste helft van 2026 een omzet van €6,9 miljard behaald, 8% meer dan in dezelfde periode vorig jaar. Het operationele resultaat kwam uit op €68 miljoen, een verbetering van €92 miljoen ten opzichte van vorig jaar. 'Niet genoeg voor een sterke basis', oordeelt het bedrijf. Zusteronderneming Transavia leidt verlies.
|
27/07/26
Een ree stopt niet bij een gemeentegrens. Een beekje evenmin. Toch hadden Roerdalen en Roermond tot nu toe allebei hun eigen wandelkaart, met een kunstmatige lijn dwars door hetzelfde stuk natuur.
|
23/07/26
Het Egyptische Ministerie van Toerisme & Oudheden heeft vandaag de lancering aangekondigd van een nieuw digitaal Visa-on-Arrival-systeem.
|
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
14/09/26
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
|
02/10/26
Gastvrij Gelderland nodigt ondernemers, gemeenten, evenementenorganisaties en andere partners van ha...
|
06/10/26 t/m 10-10-26
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
|
17/11/26 t/m 19-11-26
Recreatie Vakbeurs is hét jaarlijkse ontmoetingsmoment voor de recreatiebranche in de Benelux...
|
|