Geplaatst op: 12-05-2026
Auteur: Marc Gerlings

Jaarbeurs verandert naam naar Royal Dutch Jaarbeurs

"Utrecht blijft onze thuisbasis"

Jaarbeurs verandert naam naar Royal Dutch Jaarbeurs
De Jaarbeurs in Utrecht gaat ook Nederland wat bekender maken nu het de naam verandert naar Royal Dutch Jaarbeurs. De groeiende internationale activiteiten zorgden voor de naamwissel.

Jaarbeurs gaat vanaf vandaag verder onder de naam Royal Dutch Jaarbeurs. Met de nieuwe naam sluit de organisatie nadrukkelijker aan bij haar nationale en internationale activiteiten, positionering en groeiambities.

Met de nieuwe corporate pay?off ‘We Are Live’ benadrukt Royal Dutch Jaarbeurs het strategische belang van fysieke ontmoetingen. "Juist in live contact ontstaan de meest waardevolle verbindingen, impactvolle innovaties en duurzame zakelijke vooruitgang,” aldus Jeroen van Hooff, CEO van Royal Dutch Jaarbeurs. "Live ontmoeten is relevanter dan ooit.” Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Trefwoorden: Jaarbeurs, Utrecht, beurs, live, evenementen

CELTH



||| Nieuws |||

28/07/26
Max Express
Van 21 tot en met 23 augustus vindt voor de laatste keer de FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX plaats op het circuit in Zandvoort. NS rijdt het hele weekend weer een uitzonderlijke dienstregeling om duizenden racefans snel en veilig naar Zandvoort te brengen.
27/07/26
Hart van Limburg lanceert nieuwe wandelknooppuntenkaart Roermond en Roerdalen.
Een ree stopt niet bij een gemeentegrens. Een beekje evenmin. Toch hadden Roerdalen en Roermond tot nu toe allebei hun eigen wandelkaart, met een kunstmatige lijn dwars door hetzelfde stuk natuur.
27/07/26
Joyce Schoenmaeckers wordt financieel directeur Efteling
De Raad van Commissarissen van de Efteling heeft Joyce Schoenmaeckers benoemd tot financieel directeur.
24/07/26
Offroad wandelroutes voor mensen met een beperking in Vlaamse Ardennen
Dankzij aangepaste offroadrolstoelen, avontuurlijke fietsroutes met aangepaste fietsen en toegankelijke waterrecreatie kunnen voortaan ook mensen met een fysieke beperking volop genieten van de natuur in de Vlaamse Ardennen.
24/07/26
Transavia brengt stillere Airbus naar Rotterdam
Transavia zet haar vlootvernieuwing verder door op de Nederlandse bases. Vanaf oktober krijgt Rotterdam The Hague Airport als eerste na Schiphol een Airbus A321neo.
24/07/26
132 mensen verdronken in 2025
Wat opvalt tussen de cijfers van CBS over het aantal jaarlijkse verdrinkingen is dat 32 bezoekers uit het buitenland overleden. 98% van hen verdronk in open water zoals recreatieplassen maar ook sloten.
23/07/26
Digitaal visum voor Egypte
Het Egyptische Ministerie van Toerisme & Oudheden heeft vandaag de lancering aangekondigd van een nieuw digitaal Visa-on-Arrival-systeem.
23/07/26
Reünie Travel Challenge
Heb jij ooit meegedaan als student aan de Travel Challenge? Op 27 oktober 2026 brengt organisator van Travel Challenge, arbeidsorganisatie Reiswerk de oud-deelnemers van alle edities weer samen in Utrecht.

||| Agenda |||

03/09/26
03/09/26 t/m 03-09-26: Ruimte in de drukte
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
14/09/26
14/09/26 t/m 14-09-26: Perspectief 2040: validatiewebinar
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
22/09/26
22/09/26 t/m 22-09-26: TravDay
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...