Veel gezinsboekingen voor Emirates bij start 2026

Cabinepersoneel maakt Polaroidfoto van gezin. Foto: Emirates.
Januari is traditioneel een piekmaand voor boekingen van gezinsreizen bij Emirates. Economy-reizigers boekten vroeg, met name groepen en gezinnen: meer dan 65% van de groepsboekingen werd minimaal drie maanden voor vertrek gemaakt en ruim 65% van de families boekte ten minste twee maanden vooraf.
Reizen voor de voorjaars- en zomervakantie worden doorgaans al in januari geboekt, terwijl in de zomer een nieuwe golf boekingen wordt verwacht voor vertrek later in het jaar. Emirates is verrast over het aantal boekingen door gezinnen en spreekt van een nieuwe topmaand.
Emirates biedt families wereldwijd priority boarding, zodat zij extra tijd hebben om kinderen comfortabel te installeren. Daarnaast worden gezinnen waar mogelijk bij elkaar geplaatst. Ouders kunnen stoelen reserveren naast speciale babywiegjes voor kinderen tot twee jaar en met een gewicht tot 11 kg. Ook mogen goedgekeurde autostoeltjes mee aan boord worden genomen, voor een extra gevoel van vertrouwdheid en veiligheid.
Getraind cabinepersoneel
Het cabinepersoneel van Emirates bestaat uit medewerkers van meer dan 140 nationaliteiten die samen ruim 70 talen spreken. De uitgebreide training richt zich op veiligheid, consistentie en gastvrijheid in een internationale omgeving. Dankzij doordachte serviceprocessen verloopt de vlucht comfortabel, met aandacht voor onder meer de timing van maaltijden, aanpassingen in cabineverlichting en persoonlijke comfortchecks.
Daarnaast gelden speciale procedures voor families, alleenreizende minderjarigen en passagiers die extra ondersteuning nodig hebben. Om bijzondere momenten vast te leggen, maakt het cabinepersoneel regelmatig foto’s met een Polaroidcamera, die in een speciale Emirates-fotolijst worden aangeboden als blijvende herinnering aan de reis.
Zo brengt Emirates de Economy Class in beeld, met verhalen en veel beeldmateriaal.
Topics:Marketing, Reis & vervoer
Trefwoorden: vliegen, reizen, gezin, boeking, marketing, sales





























































