Geplaatst op: 10-02-2026
Auteur: Marc Gerlings

Veel gezinsboekingen voor Emirates bij start 2026

Veel gezinsboekingen voor Emirates bij start 2026
Cabinepersoneel maakt Polaroidfoto van gezin. Foto: Emirates.
Januari is traditioneel een piekmaand voor boekingen van gezinsreizen bij Emirates. Economy-reizigers boekten vroeg, met name groepen en gezinnen: meer dan 65% van de groepsboekingen werd minimaal drie maanden voor vertrek gemaakt en ruim 65% van de families boekte ten minste twee maanden vooraf. 

Reizen voor de voorjaars- en zomervakantie worden doorgaans al in januari geboekt, terwijl in de zomer een nieuwe golf boekingen wordt verwacht voor vertrek later in het jaar. Emirates is verrast over het aantal boekingen door gezinnen en spreekt van een nieuwe topmaand.

Emirates biedt families wereldwijd priority boarding, zodat zij extra tijd hebben om kinderen comfortabel te installeren. Daarnaast worden gezinnen waar mogelijk bij elkaar geplaatst. Ouders kunnen stoelen reserveren naast speciale babywiegjes voor kinderen tot twee jaar en met een gewicht tot 11 kg. Ook mogen goedgekeurde autostoeltjes mee aan boord worden genomen, voor een extra gevoel van vertrouwdheid en veiligheid.  

Getraind cabinepersoneel 

Het cabinepersoneel van Emirates bestaat uit medewerkers van meer dan 140 nationaliteiten die samen ruim 70 talen spreken. De uitgebreide training richt zich op veiligheid, consistentie en gastvrijheid in een internationale omgeving. Dankzij doordachte serviceprocessen verloopt de vlucht comfortabel, met aandacht voor onder meer de timing van maaltijden, aanpassingen in cabineverlichting en persoonlijke comfortchecks. 

Daarnaast gelden speciale procedures voor families, alleenreizende minderjarigen en passagiers die extra ondersteuning nodig hebben. Om bijzondere momenten vast te leggen, maakt het cabinepersoneel regelmatig foto’s met een Polaroidcamera, die in een speciale Emirates-fotolijst worden aangeboden als blijvende herinnering aan de reis. 

Zo brengt Emirates de Economy Class in beeld, met verhalen en veel beeldmateriaal.
Trefwoorden: vliegen, reizen, gezin, boeking, marketing, sales

CELTH



||| Nieuws |||

06/03/26
Eveline Buter directeur NP Hollandse Duinen
Op 23 maart start Eveline Buter als directeur van Nationaal Park Hollandse Duinen. Zij volgt Georgette Leltz op die met pensioen gaat.
06/03/26
5x immaterieel erfgoed voorgedragen
Gisteravond maakt de Raad voor Cultuur in een adviesbekend welk immaterieel erfgoed kansrijk is om te worden opgenomen op UNESCO's 'Representatieve lijst van het immaterieel cultureel erfgoed van de mensheid'.
06/03/26
Exclusief voor leden
Bijna 40 miljard euro omzet voor Lufthansa
Bijna 40 miljard omzet en onder meer 135 miljoen passagiers zorgen voor 2 miljard euro aan winst ove...
05/03/26
Exclusief voor leden
Verbouwing Westfries Museum leidt naar oudste stenen huis van Hoorn
Hoorn heeft onverwacht een nieuwe attractie erbij. Tijdens het funderingsherstel van het monumentale hoofdgebouw van het Westfries Museum aan de Roode Steen uit 1632 zijn zware middeleeuwse muren, kelders en zelfs een stenen traptoren van het oudste bakstenen huis van Hoorn tevoorschijn gekomen.
05/03/26
Gastvrije Utopia
Tijdens het Trendcongres Toerisme op 2 april in Deventer kun je bij breakout-sessies ook kiezen voor de sessie 'Gastvrije Utopia'. Vier ervaren workshopleiders in toerisme nemen je mee in wat misschien jouw utopia voor toerisme kan zijn.
05/03/26
Utrecht benoemt PARK
Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben Abe Veenstra benoemd tot Provinciaal Adviseur Ruimtelijke Kwaliteit (PARK). Met de benoeming versterkt de provincie de onafhankelijke advisering over de fysieke leefomgeving.
04/03/26
ITB Berlijn: Airbnb ontwikkelt zich voor alle reiservaringen
Op de vakbeurs ITB Berlin gaf strateeg van Airbnb, Nathan Blecharczyk, commentaar hoe het bedrijf AI...
02/03/26
Exclusief voor leden
Slimme ticketing helpt Klimrijk Brabant
Klimrijk Brabant opende zaterdag 28 februari het nieuwe klimseizoen. Dankzij een vernieuwd ticketconcept kunnen bezoekers voortaan de hele dag terecht op de klimparcoursen én bij diverse speel- en beweegactiviteiten.

||| Agenda |||

09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...