Geplaatst op: 20-01-2026
Auteur: Marc Gerlings

Hopscotch aan de slag voor Minor Hotels

Hopscotch aan de slag voor Minor Hotels
Interieur nhow Amsterdam. Foto: Hopscotch.
Per januari 2026 heeft Minor Hotels, een van ’s werelds meest toonaangevende hotelgroepen, Hopscotch Netherlands aangesteld als PR-partner voor de Benelux. In deze samenwerking is Hopscotch Netherlands verantwoordelijk voor de strategische positionering en promotie van Minor Hotels in Nederland, België en Luxemburg.

Minor Hotels is een wereldwijd opererende hotelgroep met een divers portfolio van meer dan 640 hotels, resorts en branded residences in 59 landen, waaronder zowel operationele hotels als geplande ontwikkelingen. De groep staat bekend om zijn brede aanbod van twaalf merken, waaronder Anantara, Elewana Collection, The Wolseley Hotels, Tivoli, Minor Reserve Collection, NH Collection, nhow, Avani, Colbert Collection, NH, Oaks en iStay. Variërend van luxe lifestyle-ervaringen tot premium en toegankelijke accommodaties: Minor Hotels spreekt een breed en internationaal reizigerspubliek aan.

Strategische PR en communicatie Benelux

Als onderdeel van de internationale Hopscotch Groupe combineert Hopscotch Netherlands diepgaande expertise in lifestyle-, travel- en hospitalitycommunicatie met de kennis en best practices van een wereldwijd netwerk. Hopscotch Netherlands zal Minor Hotels ondersteunen bij het vergroten van de zichtbaarheid en positionering van de groep in de Benelux. Daartoe behoren het opzetten en onderhouden van mediarelaties, persreizen, samenwerkingen met creators en gerichte campagnes. De focus ligt daarbij op het versterken van het overkoepelende merkverhaal van Minor Hotels, in combinatie met een duidelijke en karaktervolle profilering van de individuele hotelmerken Avani, NH, NH Collection, nhow en Tivoli.

"Hun expertise en strategische inzichten bieden een sterke basis om onze merken op een onderscheidende en vernieuwende manier te positioneren. Het indrukwekkende klantenportfolio en hun creatieve aanpak maken ons enthousiast over wat komen gaat.” meldt Sabrina Vader, PR & Communications Manager Benelux bij Minor Hotels over de samenwerking met Hopscotch.

"De hotelgroep levert een overtuigende gastbeleving waarin aandacht voor detail, lokale verankering en hoogwaardige service samenkomen in elk merk en op elke bestemming. Samen willen we hun verhalen, van iconische hotels tot uitgesproken lifestyleconcepten, op een betekenisvolle en aansprekende manier laten landen in de Benelux markt,” aldus Jeannette Spits, CEO van Hopscotch Netherlands.

Met deze samenwerking onderstreept Minor Hotels zijn ambitie om langdurige relaties op te bouwen met media, creators en consumenten in de Benelux, en zijn merken verder te positioneren binnen het lifestyle- en reissegment van de regio.
Trefwoorden: hotel, pr, marketing, communicatie, management

CELTH



||| Nieuws |||

05/05/26
Algemeen bestuur en dagelijks bestuur Destinatie Nederland gepresenteerd
Tijdens de recente directiebijeenkomst is de samenstelling van het algemeen bestuur (AB) en het dagelijks bestuur (DB) van Destinatie Nederland gepresenteerd.
05/05/26
Meerdaagse conferentie over duurzaam en regeneratief toerisme in Waddengebied
Van 7 tot en met 9 september vindt op Ameland de meerdaagse conferentie WadNext plaats. De provincie Fryslân organiseert het evenement om professionals uit beleid, ondernemerschap en onderzoek samen te brengen rond de vraag hoe toerisme kan bijdragen aan natuur, gemeenschap en economie.
05/05/26
Exclusief voor leden
Ontwikkeling onbemande winkels voor Hofparken
Met de opening van een onbemande parkshop op vakantiepark Hofparken Wiltershaar in Kotten is de samenwerking tussen Hofparken en OMISE Shop officieel van start gegaan.
05/05/26
Koen Brakenhoff versterkt culturele kennis Leiden&Partners
Leiden&Partners meldt dat Koen Brakenhoff toetreedt tot haar Raad van Commissarissen. Met zijn brede ervaring in de cultuursector en museale wereld brengt hij waardevolle kennis en een relevant netwerk mee als toezichthouder bij de citymarketingorganisatie.
05/05/26
Exclusief voor leden
Interrail en Trenitalia bieden digitale pas voor treinreizen in Europa
Het aanschaffen van een Interrail-pas bij Trenitalia is nu makkelijker gemaakt. Interrail B.V. en het Italiaanse treinbedrijf Trenitalia (FS Group) hebben een samenwerking aangekondigd met de integratie van de OSDM-standaard (Open Sales and Distribution Model).
05/05/26
Boshuis bijna energieneutraal
Op zaterdag 18 april heeft Stichting Paasheuvelgroep haar nieuwe groepsaccommodatie Het Boshuis in Vierhouten officieel geopend. Met deze nieuwbouw zet de organisatie een volgende stap in de ontwikkeling van haar locaties én haar maatschappelijke rol.
04/05/26
Gebied Hollandse Duinen ook officieel Nationaal Park
Minister van Essen van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) heeft Nationaal Park Hollandse Duinen officieel de status van nationaal park verleend.
04/05/26
Kasteel Arcen heropent Florakamer
Gebaseerd op een inventarislijst uit 1767 is de Florakamer in de zuidvleugel van Kasteel Arcen volledig gereconstrueerd.

||| Agenda |||

19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...