Geplaatst op: 19-01-2026
Auteur: Marc Gerlings

RAI vereniging en Jaarbeurs werken samen aan Motorbeurs 'All brands United'

RAI vereniging en Jaarbeurs werken samen aan Motorbeurs 'All brands United'
Koninklijke Jaarbeurs en RAI Vereniging brengen dit jaar vrijwel alle gerenommeerde motormerken samen tijdens MOTORbeurs Utrecht . Dit jaar is het de 40ste editie van MOTORbeurs Utrecht en de derde keer dat motormerken gezamenlijk naar voren komen onder het motto ‘All Brands United’. 

Tom Crooijmans, voorzitter RAI Vereniging sectie Motoren: "Wij zijn zeer verheugd dat de bij RAI Vereniging aangesloten motormerken hebben aangeven opnieuw gezamenlijk te willen deelnemen aan MOTORbeurs in Utrecht, die van 19 tot en met 22 februari 2026 wordt georganiseerd in Jaarbeurs. Wij verwachten meer bezoekers dan ooit tevoren en door onderling samen te werken wordt de positieve trend van de afgelopen jaren voortgezet."

Koninklijke Jaarbeurs reageert: "Dit jaar is het al de 40ste editie van MOTORbeurs Utrecht en deze beurs is elk jaar één van de hoogtepunten voor onze organisatie. Tijdens voorgaande edities hebben we gemerkt dat onderlinge samenwerking zorgt voor een volledig aanbod waarmee onze bezoekers een goed overzicht krijgen van beschikbare modellen. Dat is precies waar bezoekers behoefte aan hebben, daarmee sluit deze samenwerking mooi aan op de wens van onze bezoekers", aldus Rachel Jankowsky, beursmanager MOTORbeurs Utrecht.

Voor deze collectieve samenwerking bundelden de importeurs hun krachten via RAI Vereniging. Martijn van Eikenhorst, sectiemanager Motoren bij RAI Vereniging: "We kijken uit naar een vruchtbare samenwerking tussen MOTORbeurs Utrecht en de leden van RAI Vereniging. De motorfiets groeit in populariteit, steeds meer Nederlanders halen hun motorrijbewijs en ontdekken dat motorrijden meer is dan alleen beleving. De motorfiets levert een onmisbare rol voor goede en betaalbare mobiliteit – een aspect waar ook steeds meer werkgevers oog voor hebben. Tegen die achtergrond is het van belang dat wij tegemoet komen aan de groeiende interesse voor motoren en mobiliteit op twee wielen onder de aandacht brengen van een breed publiek.” 

Extra impuls voor Nederlandse motorbranche 

De aanwezige motormerken geven gezamenlijk gehoor aan de behoefte van bezoekers om al het modelnieuws van 2026 bij elkaar te kunnen bekijken. Dat betekent dat onder andere Aprilia, Benelli, Bimota, BMW Motorrad, CFMoto, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Indian Motorcycle, Kawasaki, KTM, Kymco, Mash, Morbidelli, Moto Guzzi, Niu, Piaggio, QJMotor, Royal Enfield, Suzuki, Triumph, Ultraviolette, Vespa, Voge, Yamaha, Zeeho, en Zero aanwezig zullen zijn met hun nieuwste modellen.

Trefwoorden: motorbeurs, Jaarbeurs, RAI vereniging

CELTH



||| Nieuws |||

17/07/26
Spectaculaire grijze route officieel geopend in Klimbos Dordrecht
De uitbreiding vormt een nieuwe mijlpaal voor het klimbos, dat bezoekers nóg meer uitdaging biedt met een spectaculaire combinatie van een bungee, vrije val en verschillende klimonderdelen.
17/07/26
Natuurmonumenten zoekt voor Slotplaats horecaondernemer
Landhuis De Slotplaats is beschikbaar als horecalocatie. Een unieke, veelzijdige plek waarvoor Natuurmonumenten een ervaren, groene horecaondernemer zoekt.
16/07/26
Exclusief voor leden
Lorenza Maggio wordt CEO Brussels Airlines
De raad van bestuur van Deutsche Lufthansa AG heeft Lorenza Maggio benoemd tot de nieuwe CEO van Brussels Airlines.
16/07/26
Exclusief voor leden
Eerste boor publieksentree Tweede Kamer
Geen eerste paal, maar een eerste boring. Zo werd maandag 6 juli het startsein gegeven voor de bouw van de nieuwe ondergrondse publieksentree van de Tweede Kamer. Naar verwachting passeren een half miljoen bezoekers jaarlijks deze entree.
16/07/26
Nieuw festival voor Scheveningen: Aftersea
Scheveningen krijgt een nieuw tweedaags nazomerfestival. Tijdens Aftersea, op vrijdag 11 en zaterdag 12 september, openen culturele podia, musea en locaties aan zee hun deuren voor livemuziek, film, kunst en bijzondere avondprogramma’s.
15/07/26
Exclusief voor leden
100e vliegtuig door retrofitprogramma Emirates
Emirates heeft het 100e toestel binnen het retrofitprogramma opgeleverd. Sinds de start van het programma in november 2022 zijn 47 Airbus A380's en 53 Boeing 777 toestellen in de Emirates Engineering-hangars in Dubai volledig van neus tot staart vernieuwd.
15/07/26
Exclusief voor leden
Regent kerstcruises met 56 nieuwe excursies in Europa
Rederij Regent Seven Seas Cruises breidt het aanbod voor de feestdagen van 2026 flink uit. De cruisemaatschappij introduceert 56 nieuwe excursies aan wal en vijf meerdaagse landprogramma’s die in het teken staan van Europese kerstmarkten, lokale tradities en winterse gastronomie.
15/07/26
Exclusief voor leden
Behoefte aan fijnmazig netwerk koele recreatie
Nu Nederland in de zomer van 2026 al te maken heeft met een derde regionale hittegolf, is het tijd om werk te maken van koele, groene verblijfsplekken in de openbare ruimte.

||| Agenda |||

03/09/26
03/09/26 t/m 03-09-26: Ruimte in de drukte
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
22/09/26
22/09/26 t/m 22-09-26: TravDay
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
02/10/26
02/10/26 t/m 02-10-26: Netwerkdag Gastvrij Gelderland
Gastvrij Gelderland nodigt ondernemers, gemeenten, evenementenorganisaties en andere partners van ha...