Geplaatst op: 25-09-2025
Auteur: Marc Gerlings

17 dinosaurussen in Burgers' Zoo

17 dinosaurussen in Burgers' Zoo
17 dino\'s worden geplaatst. Foto: Burgers\' Zoo.
Medewerkers van diernpark Burgers’ Zoo plaatsen deze week samen met World of Dino BV liefst 17 reusachtige dinosaurussen verspreid door het park. 

Een Tyrannosaurus rex van tien meter lang en bijna vier meter hoog vormt één van de blikvangers. Op donderdag 25 september plaatsen en monteren ze het bovenlijf van deze kolos met groot materieel als symbolische laatste hand die aan de voorbereidingen wordt gelegd. ‘Dino’s in de Zoo’ gaat zaterdag 27 september van start en eindigt op dinsdag 4 november 2025.

Gethematiseerd voor Burgers’ Zoo

Medewerkers van de afdelingen Educatie en Marketing & Communicatie zijn wekenlang in de weer geweest met het ontwerpen en schrijven van informatieborden, spandoeken en andere communicatie-uitingen om ‘Dino’s in de Zoo’ helemaal te laten aansluiten bij de stijl van Burgers’ Zoo. Er is gekozen voor een educatieve insteek, die met in huis ontworpen afbeeldingen en illustraties in een aantrekkelijke vormgeving wordt gestoken.

Beleving gekoppeld aan educatie

"Beleving staat centraal bij alles wat we organiseren in Burgers’ Zoo”, aldus marketingmanager Kim Huijing. "We willen graag dat bezoekers zich verwonderen en samen genieten van de dieren en natuur in ons park. Naast feitelijke informatie prikkelen we op onze informatieborden met interessante weetjes en vergelijkingen met bestaande diersoorten. Kinderen en volwassenen kunnen bovendien zelf dinobotten en -eieren opgraven en in het doolhof de stegostaurus blaadjes voeren, als ze de juiste weg weten te vinden.”

Het evenement ‘Dino’s in de Zoo’ vindt van zaterdag 27 september tot en met dinsdag 4 november 2025 dagelijks plaats in Koninklijke Burgers’ Zoo. Het evenement is gratis voor abonnementhouders en inbegrepen bij een entreeticket voor het dierenpark. Meer dan twintig dinosaurussen in zeventien soorten zijn te ontdekken op een centrale route door het park. Extra informatie en alle activiteiten zijn te vinden op burgerszoo.nl/dinosindezoo.
Trefwoorden: direnpark, dinosaurus, attractie, thema, beleving

CELTH



||| Nieuws |||

05/12/25
Exclusief voor leden
Vaak problematische schuldenlast bij recreatie maar horeca heeft het zwaarder
Bijna 7 procent van de bedrijven beoordeelt in november 2025 de eigen schulden als problematisch, nagenoeg evenveel als een jaar eerder. Maar in sport, cultuur en recreatie ligt dat percentage op 11,6% blijkt uit data van CBS. Echt zwaar heeft de horeca, met 20%.
05/12/25
TerSpegelt verbetert luxe plekken voor gezinnen
Camping TerSpegelt gaat na de vernieuwing van het centrumgebouw door met de verbetering van kampeerplaatsen voor gezinnen.
04/12/25
Exclusief voor leden
Hoge boetes voor inzet vreemdelingen bij GP Zandvoort
Een uitzendbureau uit Rotterdam heeft vorig jaar tijdens de Dutch Grand Prix in Zandvoort 60 vreemde...
03/12/25
Zakelijk leasen voor kleine ondernemers
Als ondernemer in de toerisme en recreatiesector ben je altijd in beweging. Je bezoekt nieuwe locaties, hebt afspraken met partners of bent onderweg naar een evenement dat je organiseert. De vrijheid om te gaan en staan waar je wilt, is direct verbonden met het succes van je bedrijf. Goede mobiliteit is dan ook geen luxe, maar een absolute noodzaak.
03/12/25
Adam Butler merkregisseur Twente
Nieuwe Merkregisseur Twente is Adam Butler (34). Butler kwam op 27 oktober in dienst bij Twente Marketing. Met zijn achtergrond in merkstrategie en storytelling gaat hij aan de slag om het merk Twente verder te versterken en samen met partners het regionale verhaal nóg herkenbaarder en krachtiger neer te zetten.
03/12/25
Combinatie vliegreizen Azië met Asia Pass
Luchtvaartmaatschappij Emirates introduceert de Emirates Asia Pass. Dit is een nieuwe flexibele manier om meerdere bestemmingen in Zuidoost-Azië te ontdekken. Met één boeking kunnen reizigers hun eigen route uitstippelen.
03/12/25
BillyBird exploiteert openluchtzwembad Het Run tot 2030
BillyBird heeft de Europese openbare aanbesteding voor de exploitatie van openluchtzwembad Het Run in Drunen gewonnen. Daarmee blijft BillyBird, dat het zwembad al sinds 2019 beheert, ook de komende jaren verantwoordelijk voor de exploitatie.
02/12/25
Licht dalende groei horecaomzet
De omzet van de horeca groeide in het derde kwartaal van 2025 met 3,3 procent ten opzichte van het derde kwartaal van 2024, meldt het CBS. De omzet van horeca in logiesverstrekking lag maar 0,7 procent hoger.

||| Agenda |||

07/01/26 t/m 08-01-26
07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...