Gepersonaliseerde aanbiedingen voor de vrijetijdssector
Maps Untold werkt vanuit één datapunt
Dennis van Ravenstein en Gaby Gomes Branco. Dennis van Ravenstein en Gaby Gomes Branco waren verbaasd dat de vrijetijdssector nog geen gepersonaliseerde aanbiedingen kent. Daarom richtten ze Maps Untold op, dat de afgelopen twee jaar vele tests heeft gedaan en inmiddels officieel de markt betreedt met een compleet product. Hun drijfveer is duidelijk, aldus Dennis: "We willen ervoor zorgen dat iemand in een wildvreemde stad nog altijd aansluiting kan vinden bij waar zijn passie ligt.”Dennis van Ravenstein, cofounder van Maps Untold, studeerde Technische Bedrijfskunde...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: toerisme, recreatie, aanbiedingen, gepersonaliseerde aanbiedingen
|
|
24/10/25
Van 18 december 2025 tot en met 2 januari 2026 is Koninklijke Jaarbeurs in Utrecht het decor voor de grootste tijdelijke indoor pickleball locatie van Europa.
|
20/10/25
Het was een druk marathonweekend. In Amsterdam en Antwerpen zijn grote marathons verlopen. De TUI Palma Marathon Mallorca 2025 vierde afgelopen zondag een record editie met 9.000 deelnemers uit 76 landen. Ruim 30.000 toeschouwers moedigden de hardlopers aan langs de schilderachtige route.
|
11/09/25
Op 9 september is in Nieuwspoort Den Haag het Maatschappelijk Noodpakket gepresenteerd. Geen houdbaar eten of kaarsen in dit Maatschappelijk Noodpakket, maar wel actiepunten als het behoud van het lage btw-tarief op essentiële publieke goederen en het instellen van een Nationaal Coördinator voor Maatschappelijke Weerbaarheid.
|
18/07/25
De Amsterdamse ontwerper Frederik van Os heeft een innovatieve manier bedacht om waterrecreatie te combineren met ecologisch herstel. Zijn project, de Surf Pill, is een drijvende ‘surf-kas’ die kanaalwater zuivert terwijl mensen erop kunnen surfen.
|
04/07/25
Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen (TVAN) heeft op 3 juli de Destination Data Monitor gelanceerd: een interactieve tool die inzicht geeft in het toeristisch aanbod per gemeente of regio.
|
20/06/25
Komend weekend lopen de temperaturen in Nederland met gemak op tot boven de 30 graden. Er staan diverse grote festivals op de agenda. Daarom doet het Rode Kruis een dringende oproep: bereid je goed voor, gebruik je gezonde verstand en luister goed naar je lichaam.
|
26/05/25
AFC Ajax en Rabobank voeren sponsorlijst aan met ruim € 40 miljoen aan sponsorinkomsten.
|
15/04/25
In Venray zijn de Live Entertainment Production Awards (LEPA) uitgereikt. Rotterdam Ahoy mocht de prestigieuze titel 'Location of the Year 2024’ in ontvangst nemen.
|
Momenteel geen berichten aanwezig.
|