Geplaatst op: 09-05-2025
Auteur: Redactie
NRIT

Nog slechts 40 stands beschikbaar voor Recreatie Vakbeurs 2025

Nog slechts 40 stands beschikbaar voor Recreatie Vakbeurs 2025

De voorbereidingen voor de Recreatie Vakbeurs 2025, die van 11 tot en met 13 november plaatsvindt in Evenementenhal Hardenberg, zijn in volle gang. Er zijn momenteel nog slechts 40 stands beschikbaar voor leveranciers. De organisatie meldt dat de eerste hallen met de populaire segmenten Zwembad & Water, Recreatietechniek, Digitalisering en Marketing (hallen 2, 3 en 4) reeds volledig zijn volgeboekt.

Een nieuwe toevoeging aan de beurs is de Indoor Innovation Playground. Dit segment is gericht op innovatieve indoor speelbelevingen. Bezoekers kunnen hier de nieuwste ontwikkelingen ontdekken op het gebied van interactieve speelconcepten, zoals virtual reality en arcade games. Leroy Puijn van GameCastle, een van de deelnemende partijen in het nieuwe segment, zegt: "Voor het eerst nemen we deel aan Recreatie Vakbeurs, omdat we zien dat arcade-entertainment hier naar een hoger niveau getild kan – en mag – worden. Dankzij onze ervaringen op talloze internationale beurzen en ons uitgebreide netwerk van partners weten we precies wat daarvoor nodig is.”

Unieke kans voor de recreatiebranche

Kristel Stötefalk, key-accountmanager van Recreatie Vakbeurs, benadrukt de kansen die de beurs biedt: "Recreatie Vakbeurs biedt een unieke kans om producten, diensten en innovaties te presenteren aan een breed en betrokken vakpubliek.” Ze vervolgt: "De belangstelling is overweldigend. We werken aan tal van vernieuwingen en kijken ernaar uit om opnieuw een inspirerend en bruisend platform neer te zetten waar professionals elkaar ontmoeten, ideeën uitwisselen en nieuwe kansen verkennen. Dit jaar leggen we bovendien extra nadruk op beleving, innovatie en actuele thema’s die de toekomst van de recreatiesector mee vormgeven.”

Trefwoorden: verblijfsrecreatie, dagrecreatie, beurzen, Recreatie Vakbeurs

CELTH



||| Nieuws |||

13/03/26
Exclusief voor leden
Goedkoopste kampeerovernachtingen in Noord-Europa
Een campingvakantie blijft in Europa betaalbaar in vergelijking met veel andere vakantievormen. Een gezin betaalt voor een campingverblijf in het zomerhoogseizoen gemiddeld ongeveer 49 € per nacht. Kamperen is vooral voordelig in Noord-Europa: in Noorwegen kost een overnachting gemiddeld 38 €, in Zweden 40 € en in Duitsland 41 €, meldt campingportaal PiNCAMP na onderzoek.
10/03/26
Exclusief voor leden
Start Voigt Select
Steeds meer reizigers trekken tijdens de zomervakantie naar koelere bestemmingen, weg van de massa en de drukkende hitte. Met Voigt Select lanceert touroperator Voigt Travel een kwaliteitslabel dat uitzonderlijke accommodaties in Noord-Europa in de kijker zet.
04/03/26
ITB Berlijn: Airbnb ontwikkelt zich voor alle reiservaringen
Op de vakbeurs ITB Berlin gaf strateeg van Airbnb, Nathan Blecharczyk, commentaar hoe het bedrijf AI...
02/03/26
Omzet hotels groeide in 2025 met 2,3 procent
De omzet van de horeca groeide in het vierde kwartaal van 2025 met 3,2 procent ten opzichte van het vierde kwartaal van 2024, meldt het CBS. De omzet van logiesverstrekking lag 0,5 procent hoger, de omzet van eet- en drinkgelegenheden was 4,2 procent hoger.
26/02/26
Exclusief voor leden
Effect door btw-verhoging op binnenlandse vakanties?
Heeft de btw-vehoging op logies naar 21% effect op de boekingen van vakanties in eigen land? Mogelijk wel maar of het daadwerkelijk in de boekingen tot uitdrukking komt, blijft nog steeds een vraagteken.
24/02/26
Exclusief voor leden
Naar Curaçao voor concert Joling
Mondi Beach Club Curaçao vormt op 5 maart het tropische decor van een nagenoeg uitverkochte editie van Only Joling. Artiest Gerard Joling staat die avond met zijn liveband voor 1.500 bezoekers, met uitzicht op de Caribische zee. Een bewuste keuze van het Corendon management.
17/02/26
Zeeuws toerisme krimpt: 5% minder overnachtingen in 2025
Zeeland trok in 2025 minder verblijfstoeristen en zij verbleven bovendien korter. Als gevolg daarvan daalde het aantal overnachtingen met 5%, terwijl landelijk een stijging van 2% is waargenomen. Dat blijkt uit voorlopige cijfers van het CBS over 2025, die door HZ Kenniscentrum Kusttoerisme zijn geanalyseerd voor Zeeland.  
17/02/26
Duurzaamheid groeit: meer dan 850 vrijetijdsbestemmingen in Nederland officieel gecertificeerd
Steeds meer Nederlandse toeristische en vrijetijdsbestemmingen kiezen zichtbaar voor duurzaamheid. Ruim 850 locaties — van hotels en parken tot campings, wellness en zelfs bibliotheken — voldoen inmiddels aan de strenge eisen van Green Key en Duurzaam Gastvrij, de toonaangevende keurmerken in de sector.